KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium Lifetime

tregs_beales

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
251
Reakcje/Polubienia
634
Malwarebytes is excellent anti malware app & now with full functionality to replace any traditional antivirus program with better security on offer. It detects and removes spyware, botnets, Trojan horses and other infections, if used with a traditional av, it can strengthen real-time protection against infection when used with antivirus.
Its better to protect from online attacks that threaten your identity, files, system, and financial well-being. It’s an amazing piece of software that detects Trojans and PUP (Potentially Unwanted Program) that some anti-viruses fail to. Extremely fast, portable, great addition to anti virus, good for a quick riddance.

Thanks to Angellomichel & Malwarebytes team for sponsoring this giveaway!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19143
Reakcje/Polubienia
55675
Używałem dawniej starszą wersję MB i program spisywał się bardzo dobrze. Jest to dobry dodatek wspomagający skanera antywirusowego, więc warto go mieć w swoim zestawie zabezpieczającym. Ostatnimi czasy jedni go chwalą, inni narzekają, ale ja chętnie sam bym go wypróbował. I wobec tego staję w szranki w konkursie ;)

Podziękowania @angellomichel387 za organizację konkursu :ok
 

Stephen

Świeżak
Dołączył
31 Grudnia 2018
Posty
20
Reakcje/Polubienia
2
Malwarebytes Premium jest jednym z lepszych programów do ochrony komputera przed różnego typu wirusami i innymi szkodnikami, które na nas czyhają w w internecie. Korzystałem swego czasu z pełnej wersji programu podczas okresu próbnego i byłem bardzo zadowolony, program nie spowalniał pracy komputera, a i udało mu się wyłapać szkodniki, których nie wyłapał F-Secure SAFE. Dzięki wygraniu licencji lifetime miał bym spokój z szkodnikami na długie lata.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Witam, dziękuję organizatorom za konkurs. Nie posiadam Malwarebytes 4 Premium, ale z przyjemnością stałbym się użytkownikiem tego programu w wersji Premium, ponieważ ta wersja ma aktywną ochronę i tym samym może stać się ostatnią deską ratunku, kiedy inne programy zabezpieczające zawiodą.
 

Herran

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Listopad 2017
Posty
343
Reakcje/Polubienia
698
Malwarebytes 4.0 is a promising security product.It has improved its scan performance at a high speed and improved zero-hour detection. Katana the new detection engine that Malwarebytes has introduced in version 4.0 with a faster threat detection.New User Interface with enhanced options, upgraded behavioral detection capabilities.Malwarebytes 4.0 is more accurate while it uses minimal CPU. Best solution for evolving threats.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dziękuję za konkurs. Jako że nie uważam MBAMa za skuteczny program do ochrony i jestem głęboko zaskoczony stwierdzeniami że program nie obciąża i nie zamula komputera (skąd wy bierzecie takie teorie) bo obciąża i to znacznie chętnie wystartuje w konkursie z myślą o przekazaniu programu komuś kto bardziej niż ja będzie go potrzebował i będzie w stanie docenić jego zalety. W końcu lepszy MBAM niż jego brak :)
Oczywiście to nie tak, że program nie nadaje się do niczego bo choćby jego poszczególne składniki są warte uwagi. Jednak jako całość nie przekonuje mnie do siebie. Kiedyś to był program bez którego nie mogłem obejść się podczas korzystania z komputera. Teraz nawet przez myśl mi nie przechodzi instalowanie go.
Postanowiłem, że napiszę szczerze co myślę bez sztucznego chwalenia bo może "stwórca" coś przemyśli... ale skoro kasa się zgadza to wiem, że nie przemyśli. :)
Powodzenia dla pozostałych konkursowiczów. :francuz
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18254
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
Super konkurs, angellomichel387 wielkie dzięki.
MBAM to dla mnie użyteczny program do ochrony bez którego trudno się obejść. Ja z chęcią przygarnę lickę lifetime bo szykuje mi się kolejny lapek i potrzebuję dobrego programu do uzupełnienia ochrony. :)
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37254
Reakcje/Polubienia
33667
Podziękowania dla organizatorów!
Malwarebytes ,oczywiście w wersji premium to program godny uwagi.
1.jpg

Ochrona wczasie rzeczywistym której nie znajdziemy w wersji free.
Zalety wersji premium:

Chroni Twoją tożsamość i prywatność przed hakerami
Chroni Twoje dokumenty, pliki finansowe przed złośliwym oprogramowaniem
Chroni przed fałszywymi i zainfekowanymi stronami internetowymi
Zatrzymuje złośliwe oprogramowanie, które ogranicza wydajność komputera
Odpiera ataki złośliwego oprogramowania, które niszczy Twoje programy
Zawiesza powiadomienia Malwarebytes, gdy grasz
Wszystko to skłania do wzięcia udziału w konkursie.
Liczę na łut szczęścia i tego samego życzę wszystkim uczestnikom konkursu.
 
Do góry