KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium

Status
Zamknięty.

Augustine

Wygadany
Dołączył
22 Czerwiec 2017
Posty
58
Reakcje/Polubienia
57
Miasto
Quebec City
Malwarebytes 3 Premium Program is the best antivirus.
I always use 14 days trial of Malwarebytes 3 Premium after
installing fresh windows.Malwarebytes 3 Premium is very fast
and blocks all malicious URLs while searching google.com
Best Ransomware protection.
Thanks for the competition
 
M

mohammadwasi7861

MBAMP is the best malware protector for every PC and laptop and it match with other anti virus is awesome it doesn’t conflict with many AV. Thanks for this nice giveaway count in.

I like it’s fast scan it really very fast.
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Program, który traktuję jako uzupełnienie ochrony komputera. Niezwykle lekki, a zarazem skuteczny w przypadku wykrycia zagrożenia. Licencja lifetime-coraz rzadsze zjawisko, więc wielki plus.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Używałem nieraz wersji free jako skanera na żądanie. Nieraz poradził sobie z rzeczami z którymi klasyczne oprogramowanie antywirusowe sobie nie radziło. Ten program zapewnia o wiele lepszy poziom ochrony niż zwykłe antywiry, więc dlatego postanowiłem zawalczyć o wersję Premium, tym bardziej że jest to licencja lifetime.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dzięki za super konkurs - oczywiście biorę udział ...
Kilka zdań ... hmmm - miało być, bo rzeczywiście jest najlepszy z dostępnych, ale to takie prozaiczne ...
Powiem tak - człowiek beż jedzenia przeżyje kilkanaście dni, bez picia kilka dni, ale mój komp bez MBAM-a - nie wyobrażam sobie by długo wytrzymał ... ;)
Program lekki, niemal bezobsługowy, skuteczny i po polsku - czego chcieć więcej ? Ano licki "lifetime" ...
Konkurs zaiste wielce zacny i ku chwale PZD przydatny ....
Dlatego powtórzę - dzięki za ten konkurs - i sorki użytkownicy - trzymam kciuki za "tę jedną licką dla mnie" ... :ok
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
To bardzo skuteczny program, który jest też lżejszy, od Emsisofta. Bardzo chętnie, wyciągnę łapę po wygraną!. Ten program, jest wart naszego pożądania!...Staję w długiej kolejce, oczekujących na cud!.
 

SUPU KABI

Świeżak
Dołączył
2 Luty 2017
Posty
22
Reakcje/Polubienia
50
Thank you for the giveaway of this great product.
Malwarebytes used to be a great antimalware solution it is still now also in its place but with the new upgrade it has the capability to replace conventional antivirus available in the market.
I want to win this because of its excellent detection technology for which not only me but everyone is a fan of this particular product. From its realtime protection to anti ransomware protection every engine works perfectly and does it job well to make us secure from day to day threats. It is pretty impressive to see that how much it has developed in the short span of time.
 

wojwojtek

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
193
Reakcje/Polubienia
65
Od dawna używam wersję free, bardzo dobry i niezawodny program robi po prostu to co powinien robić.
Nie chciałbym używać komputera bez niego. Dziękuję za konkurs i biorę w nim udział.
 

kubik67

Świeżak
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
32
Reakcje/Polubienia
74
Thanks for the contest.
I want to win Malwarebytes Premium 3 because this program will sodalit four components to protect against malware and combines the functions of Anti-Malware, Anti-Exploit, Anti-Ransomware, web security and technology recovery and purification in a single product. In short, the program can be used as a full-fledged antivirus with good performance of the scanner.
 

Overlord

Wygadany
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
99
Reakcje/Polubienia
151
Dziękuję za wspaniały konkurs.
Malwarebytes 3.0 Premium, to świetne uzupełnienie standardowej ochrony AV. Chroni system przed różnego rodzaju złośliwymi programami: wirusami, ransomware, anti-exploit, itp.. Dodatkową barierę stanowi ochrona sieci przed niebezpiecznymi witrynami. Dlatego uważam, że warto powalczyć o licencję.
 

damien76

Wygadany
Dołączył
19 Sierpień 2010
Posty
65
Reakcje/Polubienia
22
The new improved Malwarebytes is a great layer security and its a staple and must be in all systems. Heck even the office has MBAM free in allt he laptops! I too am using the free version and I'd like to join to get the ransomware protection and the exploit protection which is a great addition to a great product! Not been so lucky with all MBAM contest since ages :(

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Malwarebytes 3 Premium jest według mnie naprawdę świetną ochroną komputera.
Program ten przeprowadza bardzo dogłębne skanowanie systemu. Wersja Premium zapewnia bardzo praktyczną ochronę w czasie rzeczywistym.
Program ma wygodny, przejrzysty interfejs. Można dopasować go pod siebie m.in. ma różne tryby skanowania oraz możliwość wykluczeń ze skanowania.
Fajnie współgra z innymi programami antywirusowymi.
Dlatego z miłą chęcią zgłaszam się do tego konkursu.
Dziękuję za konkurs :)
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
Dzięki za super konkurs :)
Kiedyś Malwarebytes był jednym z podstawowych programów, który instalowałem na komputerze zaraz po formacie. Ostatnio choć skuteczność trochę spadła to i tak uważam,że program jest wart uwagi. No i oczywiście licencja lifetime pozwoli poczekać aż Malwarebytes znowu powróci do czołówki programów zabezpieczających. Z miłą chęcią biorę udział w konkursie i z niecierpliwością czekam na wyniki.
Pozdrawiam wszystkich :francuz
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Świetny program, który nie jest uciążliwy i nie bez powodu zbiera świetne opinie. Z chęcią przygarnę jedną lickę :)

Dzięki za konkurs :england
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
W pierwszej kolejności pragnę gorąco podziękować organizatorom za zorganizowanie konkursu na tak znakomity program i wspaniałe nagrody w postaci 10 licencji lifetime ( licencje praktycznie trudno dostępne oraz mało spotykane w obecnych czasach - jeżeli chodzi o ten program ).

Program typu MUST-HAVE w każdym komputerze, ponieważ jest lekki ( mało zasobożerny ), skuteczny ( robi to do czego został stworzony ), kompatybilny z innym oprogramowaniem zabezpieczającym oraz jest intuicyjny z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

A dlaczego ja chcę go wygrać?

Ponieważ od wielu lat jest nieodzownym elementem ( zaraz po programie antywirusowym ) zabezpieczającym moje cenne dane na komputerze. Mogę zmienić program antywirusowy, ale skanera na żądanie - nigdy!

W dodatku licencja lifetime kusi - i to niejednego użytkownika.

Dlatego dziękuję bardzo za zorganizowanie tego wspaniałego, mało spotykanego konkursu. Liczę na akceptację mojego wpisu konkursowego oraz szczęście w losowaniu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry