KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway ! Malwarebytes Premium

Status
Zamknięty.

cobranovic

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Grudnia 2017
Posty
2
Reakcje/Polubienia
6
Is a great and powerful program to stop cyber attacks
and many security experts recommend using Malwarebytes Anti-malware
So I want to win one of the License provided by you
Thanks to everyone
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! Malwarebytes is an incredible security solution and is among the best in its category. It is fast and lightweight and still with high malware detection ratio including ransomware. Currently I am counting on the built-in Windows Defender and virtualization software whenever I need to. I would like to switch to Malwarebytes Premium and use it as my main real-time protection utility.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks angellomichel387 for the giveaway.

Write in a few sentences why you want to win Malwarebytes 3 Premium
I'm looking for a 2nd layer of protection for my XP system. For the same I want to win Malwarebytes 3 Premium so that I can get protection against malware and spyware,rootkits, Ransomware and malicious websites. Having used Malwarebytes Premium earlier, I can say that it works well and provides solid protection. Given that the giveaway is for lifetime license, I can easily install it and forget, letting it work on its own.

My share below


Thanks,
Grr
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Przezajefajny program, mam zawsze używam w wersji free, komu nie polecę to albo uratuje mu dupsko, albo zapobieże takiej opcji, polecam, uzywam, chciałbym mieć wersję premium. Proszę dołączyć mnie do konkursu.
 

numpayak

Świeżak
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
24
Reakcje/Polubienia
2
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Malwarebytes Anti-Malware i like it and used several times.Very helpful on cleaning virus &malware, lightweight low system requirements. Its one of the best to scan & find the threats. Realtime protection is good for zero-day threats.
Please count me in, Thank you.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Na samym początku chce podziękować koledze za organizacje tak świetnego konkursu , za możliwość wygrania licencji bezterminowej oraz firmie za ufundowanie nagród do konkursu . Czemu chce wygrać ten program ? Odpowiedz sama się ciśnie na usta . Bo jest najlepszy i bezkonkurencyjny w swojej grupie programów zabezpieczających komputer przed złośliwym oprogramowaniem . Używam obecnie wersji free jako skanera na żądanie , ale po wygranej będę realnie zabezpieczony w czasie rzeczywistym . Pozdrawiam wszystkich biorących udział w konkursie i życzę szczęścia w losowaniu .
 

maszyna8888

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2016
Posty
1
Reakcje/Polubienia
3
Używam wersji free czyli skanera na rzadanie i będę bardzo zadowolony, jeśli wygram będę mega zadowolony. Uwielbiam ten program!:)
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Jest to jeden najlepszych programów wykrywających różnego rodzaju malware i wirusy, jaki znam. Istnieje bardzo długo i jest dynamicznie rozwijany. Chciałbym go wygrać również dlatego że obecnie lecę na licencji demonstracyjnej bitdefendera. Licencja Malwarebytes Premium lifetime jest idealnym rozwiązaniem aby zabezpieczyć kompa. Chętnie startuję w konkursie
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38577
Miasto
Gdzieś w Polsce
Angellomichael387, bardzo Ci dziękuję za kolejny super konkurs. :yes master
Malwarebytes to dla mnie pozycja obowiązkowa i dalej nr jeden wśród programów ochrony systemu przed wszystkimi zaawansowanymi zagrożeniami czyhającymi na świadomych czy nie świadomych użytkowników sieci. Ścisła czołówka w przeciwdziałaniu zagrożeniom. A do tego licka lifetime...
 

Bardo222

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Wita, super konkurs. Oj przydała by się taka licka , dzięki za konkurs
 

Herran

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Listopad 2017
Posty
343
Reakcje/Polubienia
698
I am using Malwarebytes Premium 3 and i am very satisfied. I want to extend my license to lifetime. The feature i liked very much is real time protection More features are Anti-Ransomware ,antiadware, antispyware and it is lightweight.
Thanks for the contest.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Od pierwszej wersji używam Malwarebytes jako skanera. Jestem zadowolony z pracy jaką wykonuje. Wersja Premium pozwoliłaby skorzystać z zarezerwowanych dla niej opcji, w tym z ochrony rezydentnej.

Dziękuję za konkurs.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie . Do tej pory Malwarebytes używałem w wersji darmowej , jako skanera na żądanie .
Bardzo chętnie powitałbym na dysku wersję pro . Myślę że zapewniłaby mi porównywalną jeśli nie lepszą ochronę niż obecnie przeze mnie
używane Bullguard Internet Security i SecureaPlus . Zwłaszcza ochrona przed ransomware by się przydała w obecnych czasach , a tą Malwarebytes zapewnia na dobrym poziomie . Pozdrawiam :) .
 
Ostatnia edycja:
3

3e6-16hn

Thank you very much for this giveaway! I want to win a lifetime license for Malwarebytes because its a lifetime license and they don’t offer it now in their store. I love the new Malwarebytes because they include the anti exploit and anti ransomware into their main product. Using Malwarebytes makes my PC more secure and i also feel safer browsing online because of its web protection.
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Rules of the competition
1. ....
2. ....
3. ...
4. The competition will be held on 12/01/2018.

Does this really mean this competition ends 11 months from now?
I would like to know so I don't miss the day of the winner's list announcement.
 
Status
Zamknięty.
Do góry