Konkurs ! / Giveaway ! - NoVirusThanks EXE Radar Pro (2)

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa

Chciałbym zacząć od podziękowania Panu Andreasowi - twórcy NoVirusThanks EXE Radar Pro
za ofiarowanie (kolejny już raz) 5 licencji (lifetime) na ten rewelacyjny program dla użytkowników naszego forum.


I would like to start by saying thank you to Mr. Andreas - the developer of NoVirusThanks EXE Radar Pro
once again for his kindness and very generous offer by supplying 5 licenses for this great software


Do zapoznania się z opisem zapraszam tutaj.

Zasady konkursu:
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać NoVirusThanks EXE Radar Pro. (Użytkownik powinien posiadać minimum 25 postów)
2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 16.03.2013.

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win NoVirusThanks EXE Radar Pro. (You should have at least 25 posts)
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 16.03.2013.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Zwycięzców wyłoni portal random.org
Winners will be drawn by random.org portal

Życzę powodzenia!
I wish you good luck!
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Ten program to świetny soft zabezpieczający system przed nieznanymi i szkodliwymi procesami oraz aplikacjami zainstalowanymi na komputerze i co ważne możemy dodawać także zaufane aplikacje i procesy do białej lub czarnej listy.To kolejny obok antywirusa i firewalla program , który może z nimi współpracować chroniąc nasz komp :klawik.
Biorę udział w konkursie tym bardziej że licka jest dożywotnia i :dziękuję koledze za fajny konkurs :D
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Program stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed szkodnikami dla kompa. Wcześniej brałem już udział w konkursie na ten program ale mi się nie udało wygrać. Dzięki Artur za konkurs.
 
A

Anonymous

Można i jechać na samym.Nie popadajmy w paranoję :wariat.Brać udział bo sofcik lepszy od prawie każdego durnego antyvirka.
Mnie proszę nie liczyć w konkursie !
BTW.Hrabio-a Tobie laptop zgłupieje od nadmiaru HIPS-ów :dziwak .
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Chętnie wezmę udział w konkursie. Myślę że przyda się jako dodatkowe zabezpieczenie.
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Dużo dobrego słyszałem o tym programie, dlatego chętnie bym go przygarną pod swoje ramiona. :)
 

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Bardzo chętnie wezmę udział w konkursie,tym bardziej że niedawno miałem do czynienia z tym programem i wiem że jest jeden z najlepszych programów tego rodzaju,więc bardzo chętnie wezmę go pod swoje skrzydła.Proszę mnie dopisać do konkursu.
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Hornet napisał:
Można i jechać na samym.Nie popadajmy w paranoję :wariat.Brać udział bo sofcik lepszy od prawie każdego durnego antyvirka.
Mnie proszę nie liczyć w konkursie !
BTW.Hrabio-a Tobie laptop zgłupieje od nadmiaru HIPS-ów :dziwak .
Skoro Arturowi nie głupieje to dlaczego mój by miał dostać na głowę :wariat Na drugim kompie by się nadał.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Podobno świetny program, już jego nazwa mówi wszystko.
Startuję w konkursie. Dziękuję za organizację tego konkursu! :england
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Nigdy nie używałem tego programu, ale czytając jego recenzje chciałbym go wypróbować.
Dlatego zgłaszam swój udział, dziękując jednocześnie Organizatorom za Konkurs :dziękuję
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Mam w planach przesiadkę z AV na ochronę tego typu, więc zapisuję się do konkursu. :hippie
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
This is the best application that you can install to keep your computer protected from malicious application attacks while your antivirus off guard because the database has not been updated
Thanks Mr. Andreas
Thanks artoor
Thanks programyzadarmo.net.pl
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Program ,który zwiększa poziomu ochrony poprzez monitorowanie komputera- przydałby sie na moim komputerze.
Zgłaszam udział w konkursie.
Dziękuje i pozdrawiam
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
po przeczytaniu opisu programu wydaje mi się, że idealnie by podpasował do mojej minimalistycznej ochrony na jednym z "lapków" (Panda Cloud AV Pro + zapora systemowa + Hitman Pro na żądanie)
myślę, że warto spróbować szczęścia bo program ciekawy :)
życzę powodzenia wszystkim ;)
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Lekki i skuteczny czego wiecej chciec?Jako uzupelnienie ochrony komputera bardzo mi sie przyda.Z checia wezme udzial w konkursie.
 
Do góry