Konkurs ! / Giveaway ! - NoVirusThanks EXE Radar Pro (2)

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję za konkurs. Ostatnio zmieniłem mój zestaw do ochrony komputera i myślę, że nie zaszkodzi jak jeszcze "dołożę" kolejny program, który zwiększy jeszcze bardziej moje bezpieczeństwo w sieci. Sądzę, że ERP nie "pogryzie" się ze SSFW i SBIE. Niewątpliwą zaletą programu (oprócz ciekawej opcji: “Lockdown Mode”) jest jeszcze rodzaj licencji - lifetime a to chyba każdy lubi :). Zatem chętnie spróbuję szczęścia w konkursie.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Wszystko przemawia na plus za tym programem. Świetna opinia czyli skuteczność, lekkość i dożywocie! :dziwak
Proszę mnie dopisać do randomowej listy.
Dzięki! :dziękuję
 

lanzone

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
149
Reakcje/Polubienia
0
Bohatera konkursu miałem okazje swego czasu przetestować na wirtualnej maszynie. Dwóch rzeczy nie można mu odmówić, lekkości dla systemu oraz skuteczności. Na początku może być troszkę trudny do ogarnięcia jednak kilka dni i człowiek się przyzwyczaja. Nie zainstalowałem go na głównym systemie tylko z powodu okresu trial który jak wiadomo mija w mgnieniu oka, dlatego teraz kiedy jest okazji wygrać pełną wersje chciałbym zgłosić swój udział i z góry dziękuję za organizację konkurs. :dziękuję
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Program mający dobre recenzje, lekki i skuteczny, na pewno z bitdefenderem by się polubili
więc nie pozostało nic innego tylko zgłosić sie do konkursu tym bardziej ,że to licka lifetime
i liczyć na szczęście w losowaniu
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Przydałby mi się taki program, ponieważ mam zamiar zrezygnować z antywirusa i postawić na jakąś lżejszą ochronę.
Zgłaszam udział w konkursie. Dzięki artoor :ok
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Opis jest tak przystępny, że tym chętniej przystępuję do konkursu.
Pozytywne opinie na temat NoVirusThanks EXE Radar Pro wśród pozostałych konkursowiczów są dla mnie dodatkową motywacją.
Przyznam, że wcześniej go nie znałem. Trudno będzie trafić na listę wygranych, bo widzę ilu chętnych wpisało się wcześniej.
Mogę tylko dodać, że programik bardzo mnie zainteresował i chętnie bym dołożył to zabezpieczenie do mojego Kaspersky IS na stałe.
P.S. Dzięki za konkurs i oddzielne podziękowania za ten opis. :dziękuję
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Również biorę udział w tym konkursie,nie wypada inaczej w tak świetnym sofcie :ok
Pozdrawiam i za konkurs :dziękuję
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
At various instances I have to deal with unwanted applications (exes) running on my system. There are hardly any reliable ways to blacklist them for good. The best part of NoVirusThanks EXE Radar Pro is that it can whitelist based on the MD5 file hash, so that malicious similar names exes file will not be allowed to execute at all.

I hope to win this to be able to enhance my security layer. Also a big thanks to you for organizing the giveaway.
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Kończy mi się licka na KIS a więc wypadało by się czymś zabezpieczyć.Biorę udział
 
A

Anonymous

Marzy mi się dożywocie wolne od wirusów :dziwak
Jeśli tylko wygram to dokupię sobie maskę na twarz - taką samą jaką nosił Michael Jackson - i też wszystkim wirusom i bakteriom powiem: nie, dzięki :wariat
Konkurs extra. Dzięki.
 

AXXAZ77

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Grudnia 2010
Posty
184
Reakcje/Polubienia
0
Chętnie wygram NoVirusThanks EXE Radar Pro jako dodatek do kasperskyego is bo dożywocie wolne od wirusów :dziwak jak piszę Roma w kompie jest najistotniejsze, więc same pozytywne opinie skłaniają mnie do wzięcia udziału.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Konkurs rozstrzygnięty, portal random.org wyłonił zwycięzców, a są nimi:

  • mavio
  • Securitas
  • Elvis_JXL
  • HrabiaDracula
  • Tadek59
Lt8v958.png


PILNIE proszę zwycięzców o wiadomość zwrotną, w której znajdę e-mail na który ma być wystawiona licencja.
Na potwierdzenie wygranej czekam 24h od momentu ogłoszenia wyników.
W przypadku nie dostarczenia mi wymaganych danych nagroda przechodzi na nastepną osobę na liście.

Dopóki nie otrzymam danych wszystkich zwycięzców, dopóty nie mogę wysłać prośby o przesłanie licencji do Andreasa.

Serdecznie gratuluję!
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
mavio, Securitas, Elvis_JXL, HrabiaDracula, Tadek59 :piwko :ok
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
gratulacje chłopaki :) no cóż, może w "Konkurs ! / Giveaway ! - NoVirusThanks EXE Radar Pro (3)" szczęście dopisze :jezyk
o ile takowy będzie... ;)
 
Do góry