Rozstrzygnięty Konkurs ! / Giveaway ! VoodooShield Pro

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks angellomichel387 for the Giveaway.

Primarily I like the features such as Machine Learning / AI and multi-engine blacklist scanners that will automatically scan for any new or unknown executable files and prevent executing them.

Currently, I'm using Avira AV with outdated Outpost Firewall. I want to add VoodooShield PRO as additional layer security as VoodooShield can help block new + non-whitelisted exes as well as it has Automatic toggle to ON to lock computer. Compatibility with all traditional antivirus software is a benefit.

Thanks,
Grr
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Nigdy nie używałem tej aplikacji i chętnie spróbuję jeżeli wygram. Cechuje ją niskie zużycie zasobów systemowych, może współdziałać z innymi programami zabezpieczającymi. Posiada czarne i białe listy oraz sporo ustawień i konfiguracji, trochę szkoda że twórca nie pomyślał o języku polskim. Biorę udział w wyścigu po licencję i:dziękuęza konkurs.
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Dziękuję za organizację i możliwość wygrania dożywotniej licencji na wspaniały produkt, którym jest VoodooShield.
Najciekawsze funkcje które mi się podobają w VoodooShield:
- moduł VoodooAi;
- 57 skanerów antywirusowych;
- piaskownica Cuckoo.
Pozdrawiam.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. VoodooShield offers a good protection using a different computer Lock technology. Traditional blacklist antivirus software can no longer keep up with the 200,000+ new viruses and malware created daily. VoodooShield’ will help you through three layers of protection; an application whitelisting lock, a machine learning / Ai decision engine and a multi-engine blacklist scan.
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Program stanowi świetne uzupełnienie klasycznego antywirusa. Działa w oparciu o kilka silników antywirusowych. Przyda się jako uzupełniające zabezpieczenie komputera. Chętnie biorę udział w konkursie.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Na jednym komputerze całkowicie zrezygnowałem z używania programów antywirusowych. Wolę na nim używać programy typu anty-exe, różne blokery, piaskownice itp. ponieważ nie spowalniają one działania systemu. VoodooShield zapewnia bardzo dobrą ochronę jest lekki i łatwy w konfiguracji, posiada kilka trybów ochrony i silniki skanujące w chmurze. Spokojnie może działać jako samodzielne zabezpieczenie komputera. Podoba mi się idea działania bazująca na białych listach. Fajnie byłoby wygrać dożywotnią licencję bo to prawdziwy rarytas. Wielkie dzięki za konkurs @angellomichel387 :dziękuę
 

ashwingeek

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2017
Posty
5
Reakcje/Polubienia
12
Thanks for the Giveaway.

VoodooShield PRO can block zero day threats using its triple layer protection of app whitelisting, machine learning, and multi engine blacklist scanner. This will help me secure my PC with alongside my current Kaspersky antivirus.
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Thank you angellomichel387 for an exclusive and a rare lifetime license giveaway.

My realtime protection is VoodooShield + Windows Firewall. It would be good to win a lifetime license.

VoodooShield uses innovative and layered approach to malware protection... snapshot / whitelist to lock your computer when a web app is running or USB drive is inserted, machine learning / Ai calculates and gives File Insight and multi - engine blacklist scan to detect known malware. VoodooShield is compatible and complement the traditional antivirus or security solution.
 
Ostatnia edycja:

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Za miesiąc kończy mi się licka na Kasperskego więc szukam dobrego zabezpieczenia na komputer.Voodoo Shield na pewno zapewni mi świetną ochronę.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
VoodooShield to ciekawe podejście do ochrony komputera. Patrząc na filmy, które są na jutjubie, VS sprawdza się znakomicie jeżeli chodzi o prewencję. Autopilot działa super. Z tego co przeczytałem stanowi doskonałe uzupełnienie dla posiadanej już ochrony komputera - nie powoduję konfliktów. Wersja darmowa niewiele różni się od płatnej ale ja wolał bym mieć dostęp do sekcji konfiguracji. Nie bez znaczenia też jest to, że w konkursie oprócz licencji 2 letnich (czyli 730 dni ochrony!) są do zdobycia także 3 licencję dożywotnie, a to już prawdziwy rarytas. Dziękuję za konkurs.
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim!

Biorę udział w tym konkursie, ponieważ od jakiegoś czasu nie korzystam z oprogramowania antywirusowego. Moją główną linią ochrony komputera jest właśnie VoodooShield. Wiem, że jest kompatybilny z innym oprogramowaniem zabezpieczającym. Jednak inne programy zabezpieczające ( np. antywirusy ) potrafią mulić komputer. VoodooShield nie muli komputera. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Wersja PRO zawiera liczne ustawienia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Całość chroni komputer na najwyższym poziomie.

PS. W dodatku licencja dożywotnia kusi! ;)
 

michalms

Wygadany
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
83
Reakcje/Polubienia
37
VoodooShield Pro używam razem z Zemana AL od roku. Sprawdza się znakomicie, nie pobiera dużo zasobów, nie odnotowałem żadnego konfliktu z innymi programami. Poza tym naprawdę świetnie wykonuje swoje zadanie. Chciałbym wygrać oczywiście licencję lifetime i cieszyć się tym softem przez bardzo długi czas. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i oczywiście organizatora konkursu :francuz
 

Herran

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Listopad 2017
Posty
343
Reakcje/Polubienia
698
VooDooShield is slightly different type of antivirus software.when you are connected to the
internet, you are always at risk.VooDooShield detecting newly created viruses.
VooDooShield continuously help you visiting unsafe websites.
Thanks for the contest.
 

tregs_beales

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
251
Reakcje/Polubienia
634
Thank you Angellomichel for the super giveaway! Voodooshield is a special cherished product with superior ability of allowing or denying outside programs access. It can block new exe files, programs or those with unauthorised access to my pc, threats from internet.
VoodooAi the built in scanner is able to classify files according to their malicious tendency.
Compatible with anti-virus software.
Block new and unknown apps.
Default-Deny.
Cloud based blacklist scanning has 50+ engines to scan suspected files & then can lock the threats from harming my pc.
VoodooShield is extra security app that can fully block or allow any sort of program or threats from even entering a system, based upon users preference. Its a computer lock, but works more than just a lock. It is the best secondary & additional protection layer I can add to my pc.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Many thanks for this excellent giveaway @angellomichel387 :zabawa
VoodooShield PRO is one of the best antiexe on the market providing the users with the upmost protection against all kinds of malware residing on internet. I need a license for this software as i like a lot setting by my own the level of AI this software uses in order to customize the protection i want based on my needs. Another good feature is the allowance of saving the whitelist for later use. Count me in for this draw please. Good luck to all! :ok
 
Do góry