KonkursPZD KONKURS GWIAZDKOWY - Ashampoo Burning Studio 20

dczerwo

Wygadany
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
4
Programów firmy Ashampoo używam od wielu lat i jestem z nich zadowolony. Do nagrywania używam wersji 2010 Advanced, mimo iż posiadam również licencje na nowsze wersje (np. 2016). Mam nadzieję, że uda mi się wylosować licencję na nową wersję tej aplikacji.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
73
W chwili obecnej używam pełnej wersji Ashampoo Burning Studio 2018. Bardzo chwalę jego zalety. Jeżeli jest możliwość uzyskania nowszej wersji Ashampoo Burning Studio 20 - to biorę udział w konkursie. Dziękuję Pani @Angeli z Ashampoo oraz @andyxa za zorganizowanie Konkursu.
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Ashampoo burning studio is a lightweight burning app with all features one can think of in a burning app. It's reliability in burning disks is wee-known. Thanks for the giveaway
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Od zawsze używam ABS - to jeden z tych softów firmy, który ma u mnie dożywocie. Nowa wersja - super sprawa, zwłaszcza, że nowy lapek zakupiony i czeka na odpalenie.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38058
Reakcje/Polubienia
34024
Podziękowania dla organizatorów!
Aktualnie korzystam z wersji Ashampoo Burning Studio 2018 .Bardzo chętnie przetestuję wersję profesjonalną!
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dziś zakończenie.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Biorę udział, chociaż już mało płyt nagrywam to program przydatny. Mam starszą wersję i używam naprzemiennie z BurnAware jak jeden nie daje rady nagrać płyty z jakiegoś powodu.
Dzięki za konkurs :piwek
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Świetny program do nagrywania płyt, mnóstwo możliwości utworzenia danych na płycie. Plus niezły kreator okładek na płyty. Podoba mi się także zmiana motywów wyglądu programu.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13153
Reakcje/Polubienia
44450
Podziękowania dla organizatorów konkursu !!
Mam zainstalowaną wersję 19 ,lubię ten program do nagrywania ,bo jest prosty i przejrzysty i dla tego chciałbym mieć nowszą wersję ;)
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1636
Reakcje/Polubienia
3953
Witam .
Dziękuje za wspaniały konkurs . Posiadam starszą wersję tego programu . Spisuję się bardzo dobrze .Nigdy mnie nie zawiódł .
Bardzo chętnie przesiadłbym się na najnowszą wersję .
Miłego przedświątecznego wieczoru .
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Kto rano wstaje temu PzD daje!
Dziękuję Andyxa za wspaniały Konkurs, spełniło się moje marzenie.
Gratuluję pozostałym zwycięzcom.
Jest super:england
 
Do góry