KonkursPZD KONKURS GWIAZDKOWY - Ashampoo Burning Studio 20

Programów firmy Ashampoo używam od wielu lat i jestem z nich zadowolony. Do nagrywania używam wersji 2010 Advanced, mimo iż posiadam również licencje na nowsze wersje (np. 2016). Mam nadzieję, że uda mi się wylosować licencję na nową wersję tej aplikacji.
 
W chwili obecnej używam pełnej wersji Ashampoo Burning Studio 2018. Bardzo chwalę jego zalety. Jeżeli jest możliwość uzyskania nowszej wersji Ashampoo Burning Studio 20 - to biorę udział w konkursie. Dziękuję Pani @Angeli z Ashampoo oraz @andyxa za zorganizowanie Konkursu.
 
Ashampoo burning studio is a lightweight burning app with all features one can think of in a burning app. It's reliability in burning disks is wee-known. Thanks for the giveaway
 
Od zawsze używam ABS - to jeden z tych softów firmy, który ma u mnie dożywocie. Nowa wersja - super sprawa, zwłaszcza, że nowy lapek zakupiony i czeka na odpalenie.
 
Podziękowania dla organizatorów!
Aktualnie korzystam z wersji Ashampoo Burning Studio 2018 .Bardzo chętnie przetestuję wersję profesjonalną!
 
Dziś zakończenie.
 
Biorę udział, chociaż już mało płyt nagrywam to program przydatny. Mam starszą wersję i używam naprzemiennie z BurnAware jak jeden nie daje rady nagrać płyty z jakiegoś powodu.
Dzięki za konkurs :piwek
 
Świetny program do nagrywania płyt, mnóstwo możliwości utworzenia danych na płycie. Plus niezły kreator okładek na płyty. Podoba mi się także zmiana motywów wyglądu programu.
 
Podziękowania dla organizatorów konkursu !!
Mam zainstalowaną wersję 19 ,lubię ten program do nagrywania ,bo jest prosty i przejrzysty i dla tego chciałbym mieć nowszą wersję ;)
 
Witam .
Dziękuje za wspaniały konkurs . Posiadam starszą wersję tego programu . Spisuję się bardzo dobrze .Nigdy mnie nie zawiódł .
Bardzo chętnie przesiadłbym się na najnowszą wersję .
Miłego przedświątecznego wieczoru .
 
Kto rano wstaje temu PzD daje!
Dziękuję Andyxa za wspaniały Konkurs, spełniło się moje marzenie.
Gratuluję pozostałym zwycięzcom.
Jest super:england
 
Back
Do góry Bottom