KONKURS ! - HDD Regenerator

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Podziękowania za organizację konkursu dla Andyxa oraz za licencje dla pana Maxima Bastrukov z Abstradome Software.
Program bardzo by mi się przydał, ponieważ mam wiele uszkodzonych dysków, z żywotnością między 15-45%, które traktuję jako magazyny danych - niestety zawodne, z ryzykiem, że padną. Widziałem co ten program potrafi.
Pozdrowienia,
Areopagita
:francuz
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Znam ten program i doceniłem już możliwości jego starszej wersji ratując dysk mojego kumpla przed wyrzuceniem i utratą danych. Chętnie bym przyjął licencję na nowszą wersję. Dość często zdarza mi się ratować jakiś sprzęt i taki program to skarb. Pozdrawiam
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki andyxa za konkurs na fajny soft i Panu Maxim Bastrukov z Abstradome Software za licencje. :dziękuę
Z przykrością muszę się przyznać, iż na dysku w moim laptopie mam bad sektory. Co prawda leczyłem go Hard Disk Sentinelem, jednak po większym zapełnieniu laptop łapie crashe. Do tego mam dwa dyski z laptopów, których padły mosty w kartach NVidii, które chciałbym wykorzystać jako dyski zewnętrzne. Niestety mają swoje lata, a przynajmniej jeden z nich mocno niedomaga. Z ww. powodów chętnie skorzystałbym z HDD Regeneratora w celu przywrócenia swoich dysków do zdrowia. Pozdrawiam.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Program HDD Regenerator jest narzędziem które warto mieć, gdyż awaria dysku może przydarzyć się dość nieoczekiwanie.
Program wykorzystałbym do naprawy swojego cennego dysku posiadającego bad sektory. Także pomoc znajomym w takich
przypadkach byłaby przydatnym i miłym zajęciem.
Pozdrawiam i dziękuję za konkurs :dziękuę
 

deathsmear

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2017
Posty
23
Reakcje/Polubienia
98
Miasto
Egypt
Great Thanks
i want to win HDD Regenerator because its great ability to repair bad sectors plus fast scan to recover bad area without data loss & real HDD Monitoring
 

genxu

Świeżak
Dołączył
8 Maj 2017
Posty
34
Reakcje/Polubienia
10
HDD Regenerator can repair physical bad sectors and recover corrupted data, I hope HDD Regenerator could help me when my hard disk gets problem. thank you give me a chance.
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
HDD Regenerator can detect and repair physical bad sectors on a hard disk drive surface without any data losses. Bootable USB/CD/DVD can be created from the program. Prescan mode for fast determination of bad sectors. Realtime monitor to timely predict hard drive problems.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
117
Miasto
Wrocław
Chciałbym mieć licencję na HDD Regenerator, ponieważ testowałem go i naprawił mi bad sector, więc wiem że jest skuteczny. A ponieważ mam stary sprzęt to wiem że być może się przyda. Dziękuję za ten konkurs.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
340
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Bad sectors in a hard disk may lead to unstable and slow operating systems. HDD regenerator is designed to find out bad sectors and repair the problems to avoid losing user's data. It now becomes a must-to- have tool if dealing with bad sectors on any hard-drive. Even if the scan may take a lot of time, any bad sectors will be fixed and you will not lose a bit of information stored there. With this best feature, I am anxious to get this application to monitor my pc system to prevent any unexpected loss of my personal file data.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13048
Reakcje/Polubienia
44057
Witam i Ja zawalczę o ten program HDD regenerator ,mam do naprawy dwa dyski ,także program się przyda !!
Dzięki andyxa za zorganizowanie konkursu ! !
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35972
Reakcje/Polubienia
25074
Miasto
Trololololo
Witam i Ja zawalczę o ten program HDD regenerator ,mam do naprawy dwa dyski ,także program się przyda ,szkoda że nie obsługuje windowsa 10 ,ale problemu nie będzie !!
Dzięki andyxa za zorganizowanie konkursu ! !
Obsługuje Windows 10
Starting process directly under Windows XP/Vista/7/8/10
 
Do góry