Konkurs - Kerish Doktor 2016

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Kerish Products General Manager za co dziekuje :klawik.
mam do rozdania 14 unikatowych 3 letnich kluczy licencyjnych
Programu
Kerish Doctor 2016 :klawik.


Zapraszam na oficjalną stronę programu
  • http://www.kerish.org/en/order.php

Dlaczego? Kerish Doctor 2016 ??BO JEST NAJLEPSZY!!

Kerish Doctor 2016 jest wszechstronnym narzędziem do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemów z rodziny Windows. Dysponuje szeroką paletą przydatnych funkcji, umożliwiających naprawę typowych problemów z środowiskiem operacyjnym, oczyszczania zawartości komputera ze zbędnych plików, a także zarządzania zainstalowanymi w systemie aplikacjami, usługami itp.

92e444cf0d0ec050med.png

Program z racji ilości oferowanych funkcji z całą stanowczością nazwać można kombajnem do obsługi systemu Windows. Oferuje on ciekawe narzędzie do wykrywania w czasie rzeczywistym i niwelowania wszelakich problemów ze środowiskiem oraz zainstalowanym w nim oprogramowaniem, a także zestaw kilkudziesięciu innych użytecznych opcji. Znajdziemy wśród nich takie, które umożliwią nam oczyszczenie rejestru
6674e470c3a29ec2med.png

Windows ze zbędnych wpisów, usunięcie z dysku wszystkich plików tymczasowych, optymalizację usług systemowych, jak również manipulowanie ukrytymi ustawieniami Windowsa.
To jednak nie koniec możliwości, jakie daje nam oprogramowanie Kerish Doctor 2016. W ręce użytkownika trafiają również narzędzia przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych, optymalizacji połączenia
internetowego, zarządzania zainstalowanymi aplikacjami oraz tymi uruchamianymi wraz z systemem. Nie zabrakło również opcji trwałego usuwania plików, odblokowywania zablokowanych danych czy też zarządzania punktami przywracania systemu.
18f53fdc224b1069med.png

14633f75b5f34c97gen.png

Narzędzie pomimo dużej ilości funkcji polecić można każdemu, nawet mniej doświadczonemu użytkownikowi. Oferowane w jego obrębie opcje pozwalają z poziomu jednego programu kompleksowo zarządzać różnymi aspektami pracy komputera, systemu czy oprogramowania.
info:dobreprogramy.pl
598a6f1a064d87ecmed.png

Nagrody
Kerish Doctor 2016 ma wiele TOP nagrody od niezależnych recenzentów oprogramowania:

0ad06dfb0beb36cfmed.png


Strona produktu:
  • http://www.kerish.org/en/index.php
Link do pobrania:
  • http://www.kerish.org/en/download.php
Zakup programu :
  • http://www.kerish.org/en/order.php


Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Kerish Doctor 2016
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 27.02.2016


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Hm po wieloletnim użytkowaniu ASC ogromne zaskoczenie, że taki program nie jest w moim systemie zainstalowany. Testując go wydaje się bardzo intuicyjny, prosty w użytkowaniu i dobrze radzący sobie z poszczególnymi modułami w nim zainstalowanymi. Fajny i potrzebny program na każdy PC. Byłbym bardzo pozytywnie zaskoczony będąc w gronie szczęśliwej "14"
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Wiele jest narzędzi tego typu i różnie ocenianych przez ich użytkowników. Uważam jednak, że Kerish Doctor 2016 jest z nich najlepszym i wszechstronnym narzędziem wartym polecenia innym. Trzy letnia licencja na program tym bardziej zachęca do zgłoszenia się do konkursu.
Dzięki za konkurs i pozdrawiam.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam!
Proszę mnie nie brać pod uwagę w konkursie.
Chcę tylko polecić ten program, bo jest szybki, unikatowy i ma całe mnóstwo przydatnych w codziennym użytkowaniu funkcji, tak więc warto wziąć udział w konkursie, zęby później nie było za późno.
Mówię to jako szczęśliwy laureat jednego z wcześniejszych konkursów na ten soft.
Życzę wszystkim powodzenia
 

luger

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Styczeń 2011
Posty
169
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Poznań
Używałem już większość programów tego typu i w końcu trafiłem na Kerish Doctor, niewątpliwie jest najlepszy z najlepszych. Przydałaby mi się taka 3 letnia licencja bo zamierzam przy nim pozostać już na zawsze.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Próbowałem szczęścia w poprzednich konkursach na ten soft - niestety nie dopisało. Więc moze teraz będzie inaczej..
Chcę zawalczyć o ten program bo jest o wiele bardziej rozbudowany niż konkurencyjne, oferuje większe możliwości. A do tego 3-letnia licka to okazja której nie można przepuścić, dlatego zgłaszam się do udziłu w konkursie i dziękuję organizatorowi i fundatorowi licencji.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Zawsze byłem fanem TuneUp od kiedy miałem okazję poznać Kerish Doctor mój entuzjazm względem Tune Up minął.
Ostatnio na nowym laptopie zagościł Kerish. Na początek nie pozwoliłem mu na pracę w tle (takiego wyboru niestety nie ma u konkurencji) ale na tyle mnie urzekł że pozwalam mu na więcej.
Licencja 3 letnia będzie niezłą gratką.
 
A

Anonymous

Przez te dobrych kilka lat od kiedy mam styczność z komputerami zdążyłem przetestować wiele optymalizatorów - od tych najprostszych jak CCleaner, przez Wise365 i Glary Utilities, po bardziej rozbudowane narzędzia pokroju TuneUp i jv16 Power Tools (nigdy jednak więcej niż 1 optymalizator na raz, żeby nie było :guma ).
W tym czasie zdarzyło się kilka poważnych wpadek, które zakończyły się formatem oraz kilka mniejszych - w tym przypadku wystarczyło przywrócenie kopii rejestru.
Jakiś czas temu wpadł mi w ręce Kerish Doctor i zachęcony opiniami na kilku portalach postanowiłem zaryzykować i dać mu szansę i jakie było moje zdziwienie, kiedy po wykonaniu kilku czynności optymalizacyjnych okazało się, że nie dość, że system po restarcie działa, to w dodatku wydaje się bardziej żwawy niż przed kuracją zaleconą przez Doctora, dlatego nie darowałbym sobie, gdybym przegapił szansę na wygranie 3-letniej licencji :ok
Dzięki ekipie Kerish Doctor i koledze angellomichel387 za super konkurs :piwko
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
W tej chwili zainstalowany Kerish Doktor z roczną licencją.
Wcześniej miałem Glary Utilities Pro, ale uważam że Kerish bije go i jemu podobne na głowę.
Z Kerish Doktor jestem bardzo zadowolony, używam go od około dwóch miesięcy i moim
zdaniem ten program posiada bardzo przyjazny interface, multum opcji, które można by długo wymieniać
a do tego jego producent zapewnia dosyć częste aktualizacje.
Ten program z dnia na dzień stał się hitem.
Po upływie roku trudno byłoby mi się z nim rozstać, dlatego przystępuję do konkursu.
Dzięki za możliwość wygrania aż 3 letniej licencji.
 
A

Anonymous

Odpowiedź jest prosta - bo Kerish Doctor jest wyjątkowy ! Mam okazję go testować, jest wiele takich narzędzi, ale moim faworytem jest KD. Już po zainstalowaniu odróżnia go od innych wyjątkowa szata graficzna, wiele bardzo dopracowanych narzędzi, z których na wyróżnienie zasługuje np. uruchomione procesy, usługi windows czy zablokowane pliki. Nie jest to miejsce na jego recenzje, ale wspomnę jeszcze tylko o module ochrony komputera, który np. informuje nas o jakiejkolwiek ingerencji w plik hosts. Program przy swojej skuteczności nie jest nachalny i świetnie współpracuje z użytkownikiem. Korzystając więc z okazji świetnego konkursu, chciałbym związać się z tym oprogramowaniem na dłużej. Na koniec podziękowania dla jego twórców i administratorów strony programyzadarmo za umożliwienie wygrania 3-letniej licencji w tym konkursie.
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Kerish Doktor 2016 to wspaniały program, startuję w konkursie, może się uda mi ten program zdobyć i będę mieć szczęśliwy dzień, zawsze bym ten program używała.
Dziękuję organizatorowi.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Dlaczego Kerish Doctor?
Miałem ten program kilka dni na PC (niestety licencja przedwcześnie wygasła) i stwierdzam że jest dużo bardziej rozbudowany i konfigurowalny a zarazem bezpieczniejszy od podobnych produktów konkurencji.Chętnie przygarnę Doctorka na swojego PC-eta na dłużej.
 

acronis

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Kerish Doctor to czołówka w kategorii ,,optymalizacja komp.,,
Używałem różnych " lekarzy systemu" i wiem co piszę.
Biorę udział w konkursię.Pozdrawiam wszystkich !
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Posiadam ten program na jednym ze swoich komputerów i uważam, że jest jednym z najlepszych programów do optymalizacji systemu.
Działa w tle i na bieżąco naprawia błędy. Używam go również do optymalizacji gier. Ma wiele innych przydatnych funkcji . Nie wypróbowałem jeszcze wszystkich, ale jest ich mnóstwo.
Przydały mi się również na moim laptopie. Dlatego biorę udział w konkursie.
 

leonbokser

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
5
Myślę,że szczęście dopisze i ten wspaniały program do optymalizacji będę miał na długi okres.
 
Status
Zamknięty.
Do góry