Konkurs ! Malwarebytes Antimalware Pro – Giveaway !

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36297
Reakcje/Polubienia
25404
Miasto
Trololololo
:!: KONKURS :!: – :!: GIVEAWAY :!:
Do wygrania są dwie dożywotnie licencje do programu Malwarebytes Antimalware Pro :!:

Malwarebytes Antimalware Pro two lifetime Licenses to win :!:
Zasady

- Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać dożywotnią licencję do programu Malwarebytes Antimalware Pro :D

Konkurs zakończy się 06.11.2010

Licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org -

Rules

- Please write a comment why would you like to win Malwarebytes Antimalware Pro
:D

- comments only in Polish or English !
The lucky 2 will be selected randomly by - Random.org - and the licenses forwarded to them by me. The giveaway ends on 6.11.2010
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13238
Reakcje/Polubienia
44739
Witam
Program jest super, mam zainstalowaną wersje ferre, ale przydałaby się wersja Malwarebytes Antimalware Pro i na dodatek dożywotnia licencja , która ma dodatkowe blokowanie stron i pracuje w tle, a to jest najważniejsze jeśli chodzi o ochronę komputera ,dlatego chciałbym wygrać ten program ..pozdrawiam..
 
V

vhick

I like Malwarebytes Antimalware Pro because it is a powerful software that can prevent and remove nasties in your machine. Great software co-exist with your current setup.

Thanks for the giveaway!
 

abi4

Świeżak
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Witam! Próbowałem wielu programów z tej dziedziny ale ..,uważam że Malwarebytes Antimalware Pro jest po prostu najlepszy,dlatego liczę ze może mi się uda i wygram.Dzięki i pozdrawiam.
 

koll77

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Hello !!!!!!!!!!! The program is very good supplement for your computer. It is a very good secured and a scanner. I wish all success in the competition. Itself also the wish of course: D
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Lubię być pod dobrą ochroną, kiedyś była to moja mama, teraz kiedy często korzystam z pc-ta przydałaby się niezawodna ochronka w/w softu, testowałem wersj e free i nie znalazłem do tej pory lepszego tego typu programu, ponadto menu po polsku, łatwość obsługi to jest to co mi przypadło do gustu.
 
A

Anonymous

klaus » 13 Paź 2010 19:37
Co tu się rozpisywać , wiadomo co to za megaprogram.NAJLEPSZY!!!! Jego skaner jak i możliwości neutralizacji wszelkiego typu syfu pozwalają na zastosowanie tego programu w systemie bez klasycznego antyvirusa.Jednak ja używał bym go jako pomocnika antyvirusa.
Używał bym ,bo i tak nie wygram.Ale życzę innym wygranej.
Jak wyłączyć na stałe blokowanie stron po IP ? Niby jest opcja prawoklikiem na ikonie w trayu jednak przy następnym uruchomieniu znowu blokada.Lekko mi to nie odpowiada.Ta , dodawanie do reguł pomaga jednak przy dynamicznym IP każde wejście na stronę trzeba by dodawać do wyjątków.
powodzenia i pozdrawiam


klaus dnia 24.10.10 o godz. 17:11
Rzadko się zdarza aby opinie o programie były wśród użytkowników tak zgodne.Dzięki sile Malwarebytes ‘Anti-Malware
pozbędziemy się z systemu różnego rodzaju złośliwego oprogramowania.Program ten wyposażony w monitor
ochrony w czasie rzeczywistym nie pozwoli już więcej na zainfekowanie naszego komputera.Pomoże zablokować szkodliwe procesy
zanim jeszcze zostaną one uruchomione.Automatyczna aktualizacja pomaga w bieżącej ochronie.
Możliwość uruchomienia skanowania wybranych plików z menu kontekstowego , dodatkowe narzędzia do usówania ręcznego szkodników.
Dobr i solidny strażnik .Polecam.
pozdrawiam


to tyle w tym temacie.Jeżeli to nie pomoże to chyba będę chronił komputer za pomocą packi na robale.
MBAM czekam na ciebie i mam przygotowane miejsce na dysku.Nie zależy mi na wygraniu tego programu ,
wystarczą mi tylko te literki i cyferki z kodu aktywującego.
pozdrawiam i życzę wygranych
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
co tu sie rozpisywac kazdy internauta wie co to za program zreszta nie jest pierwszy raz w konkursie .Biore wnim udzial bo pierwszym razem sie nie udalo moze tym razem sie uda po drugie lubie miec pelna ochrone komputera przed roznymi robalami. Pozdrawiam.
 

Dugi

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Dlaczego Malwarebytes Antimalware Pro? Bo wersja Free, to przedsmak potężnej mocy tego rewelacyjnego programu. Skuteczny w wyszukiwani wszelkiej maści niepożądanych na dysku programów szpiegujących. Wersja Pro, która zawiera m.in. moduły ochrony komputera przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym potrafi zrobić z przeciętnie chronionego PC-ta czy laptopa twierdzę nie do zdobycia! 2 w 1 - banalny w obsłudze i piekielnie skuteczne skanowanie robią z niego program idealny dla każdego, kto chce czuć, że jego dane na komputerze są bezpieczne, a w czasie surfowania po sieci nad użytkownikiem czuwa "strażnik" Malwarebytes Antimalware Pro.

Ten program, to lekarstwo na bolączki dnia dzisiejszego Internetu i nadzieja na lepsze jutro sieciowej ochrony. Działa jak profesjonalny bodyguard - jego praca w tle nie jest odczuwalna poprzez obciążanie procesora czy pamięci, a skuteczność zabezpieczenia daje komfort spokojnego surfowania w Internecie bez obawy o zainfekowanie szkodliwym "robakiem".
 

andyet

Świeżak
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
36
Reakcje/Polubienia
1
Program jest bardzo skuteczny a zaraz lekki i prosty w użytkowaniu.
 

anessal

Świeżak
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Skierniewice
Każdy wcześniej czy później po przetestowaniu różnych aplikacji tworzy sobie pakiet ulubionych programów uważanych za niezbędne. Dla mnie między innymi takim programem jest Malwarebytes Anti Malware. Wielokrotnie używałam go do skanowania bardzo dobrze radzi sobie z różnymi zagrożeniami jeśli wykryje to usunie. Program sprawdzony,posiadanie go w wersji pełnej byłoby super sprawą. ;)
 

Vegito

Świeżak
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Hi..:)
Thanks for giveaway opportunity. I would like to win MBAM pro as second opinion scanner on my PC. Real time protection and flash scan feature on MBAM pro will be great to increase the security protection on my system. I would appreciate if you could count me in.
Cheers,
Vegito
 

Julian

Wygadany
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
53
Reakcje/Polubienia
0
Tak jak w moim poprzednim komentarzu na temat tego programu, oceniam go jako bardzo dobry skaner do usuwania wszelkich zagrożeń (wirusy, trojany, robaki id.). Zaletą tego skanera jest działanie z innymi programami antywirusowymi, chociaż wersja pro tego programu jest wystarczająca, posiadająca stałą ochronę rezydentalną. Ogromnym pozytywem tego konkursu jest możliwość wygrania dożywotniej licencji na ten SUPER PROGRAM. POWODZENIA :D
 

babcia007

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
witam
to jest moje kolejne podejście w konkursie Malwarebytes Antimalware może tą razą zgarnie się ten super program
pozdrawiam
ciał
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
120
Miasto
Wrocław
Chciałbym zdobyć tą licencję,bo to program bardzo skuteczny w usuwaniu spyware,a mając licencję byłaby aktywowana ochrona w czasie rzeczywistym,której w wersji free nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry