Konkurs ! Malwarebytes Antimalware Pro – Giveaway !

Status
Zamknięty.

PasjonatWachholza

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
Staram się dbać o bezpieczeństwo komputera...
Używałem wielu programów do ochrony przed wszelkimi wirusami,trojanami etc.
Próbowałem wersji próbnych różnych programów.
Od prawie dwóch lat używam darmowej wersji Malwarebytes i nigdy mnie nie zawiódł ten program.
Dlatego też zgłaszam swój akces w tym konkursie. :)
 

cosme

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for the giveaway. Please count me in.

I'd like to win MBAM pro because I want to schedule updates every hour and weekly scans, also I'd like to try the real time protection. :D
 

ebilykit

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Czy najlepszy? Trudno o ocenę! Sądząc po wpisach na forum: pożądany. A jak pożądany to na pewno "przynajmniej" dobry. Poza tym, skoro inni chcą go posiadać to ja też, ja też...bo skoro wersja free świetnie się sprawdza, to można podejrzewać, że pro jest "przynajmniej" o poziom wyżej.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18512
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
Witam. Jest to chyba najlepszy program do ochrony Windowsa. Szybki, skuteczny, prosty ale i zaawansowany. Usuwa nawet te szkodniki, z którymi inne programy nie dawały sobie rady. Jedna licencja przydałaby mi się. Pozdrawiam
 

semana

Świeżak
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Jeszcze raz biorę udział w konkursie bo jest o co - ten program jest bardzo potrzebny do ochrony komputera - jednym słowem "rewelacja".
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Pakiety Internet Security ochraniają nasz komputer prawie na 100% ,ale nie zawsze im to wychodzi zwłaszcza przy malware ,spyware ,itp.Wtedy z pomocą przychodzi dodatkowe oprogramowanie typu Malwarebytes Antimalware Pro , które usunie to czego nie mógł usunąć nasz pakiet.Wersja darmowa tego programu nie raz czyściła mój komputer z syfu ,którego nie wykrył pakiet Internet Security.Do tego dochodzi ochrona w czasie rzeczywistym.Dlatego piszę się na ten konkurs i życzę wszystkim powodzenia :D
 
A

Anonymous

Bardzo chciałbym wygrać MBAM Pro, ponieważ ma to czego czego brakuje wersji Free - ochronę systemu w czasie rzeczywistym.
Jeżeli połączymy MBAM Pro z lekkim antywirusem działającym w chmurze - uzyskamy w ten sposób idealnie zabezpieczony system.
 

Boyfriend

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Thanks for this offer :) Please count me in.
Malwarebytes Antimalware Pro is one of the best currently available anti-malware. It has saved me several times (free version). It will be nice and very helpful to use its real-time protection for even better protection against ever-increasing zero-day malwares, missed by numerous antiviruses.

Regards!
 

Zug

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Październik 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Great Giveaway Oxygen THief

MBAM pro is an awesome product and highly recommended to all.. Please count me in for a chance at one.

Thanks,

Zug
 

paf

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Hi Oxigen Thief, thanks a lot for this great giveaway. I never had the chance to use MBAM Pro, but all the reviews says it's the best in it's field. I'm using MBAM free, but it lacks realtime protection, so I would love to win a license. Please count me in, if possible. Thanks in advance. Cheers. Paf
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Używam darmowej wersji Malwarebytes Antimalware i uważam, że dzięki niemu często usunęłam z mojego kompa wirusy, których nie wykrył żaden antywirus. Chciałabym wygrać pełną wersję tego programu i poznać jego możliwości i sprawdzić, czy będzie kompatybilny z Mamutu. Potrzebuję dobrego programu, wykrywającego malware i chciałabym mieć lepszą ochronę antymalware. Według mnie Malwarebytes Antimalware to najlepszy program antymalware, od którego może być tylko lepsza jego wersja pro. Naprawdę chciałabym wygrać ten program. :) I chciałabym poznać, na czym polega błyskawiczne skanowanie kompa. :)
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Bardzo się cieszę z tego konkursu, mimo, że "prawie" na pewno nie mam szans /ale podobno "prawie - robi wielką różnicę "... Już tyle razy się nie udało, że traktuję go jak "fatum" - jak mi zależy, to odpadam w "przedbiegach". Malwarebytes Antimalware od dawna jest traktowany jako "niezbędnik" w "moim" systemie. Kilka razy bardzo pomógł i mimo zastosowanej darmowej wersji - radzi sobie znakomicie. Już od dawna chciałem sprawdzić jego wersję Pro ..., nie stosuję "lewych" kluczy, a zawsze wychodzi, że muszę jednak odłożyć jego zakup "na później". Teraz też - KIS traci ważność - trzeba będzie kupić kontynuację ... Jedyna nadzieja tutaj ...
Życzę uczestnikom konkursu powodzenia w losowaniu, ale po "cichutku" mam nadzieję, że tym razem "Random" okaże się bardziej łaskawy dla mnie ... ;)
 

jarekwoj

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Testowałem program Malwarebytes Free. Zalety przejrzysty interfejs , program łatwy w obsłudze. darmowe aktualizacje a co najważniejsze po polsku. Podczas skanowanie wykrył infekcję, z którą to antywirus który posiadam sobie nie poradził. Dlatego chciałbym mieć pełną wersję, dożywotnią licencję programu Malwarebytes Antimalware Pro i cieszyć się z pewnej i profesjonalnej ochrony przed robalami i zagrożeniami z Internetu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry