Konkurs ! Malwarebytes Antimalware Pro – Giveaway !

Status
Zamknięty.

boniaszek

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
chciałbym go wygrać ponieważ jest to najlepszy program zabezpieczający i mało obciążający system. Zawsze się borykałem z wirusami i mam nadzieje że jak wygram licencje przestane
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Chciałbym wygrać licencje na ten sofcik bo jest lekki , skuteczny a to ważne zwłaszcza dla nie zbyt mocnego laptopa.
 

tadek

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Malwarebytes to obecnie czołówka programów typu anti-spyware. Jeśli tylko mam okazję za darmo otrzymać wersję płatną programu, to bardzo bym się z tego ucieszył. Działa wydajnie i efektywnie zwalcza szkodliwe oprogramowanie.

Pozdrawiam.
 

thane

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
i have used the free version for years and found it excellent. i would really like to win a copy of the pro version - and a lifetime one! - because of the realtime protection. thanks for the chance.
 

kodziro123

Świeżak
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
3
Przydałaby się ta płatna bo darmowa daje tylko przedsmak tego co oferuje tamta. Ochrona w czasie rzeczywistym jest tym czego najbardziej brakuje tej bezpłatnej.
 

janusz

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Zgadzam się z wszystkimi opisami . Moze teraz los się uśmiechnie.
 

darolo1

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Czerwiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym wygrać ten program, ponieważ bardzo dobrze wykrywa on wszelkiego rodzaju spyware.

Wcześniej próbowałem, ale mnie nie wylosowali :/
 

Silvester

Świeżak
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
I would like to have supplimentary protection to my computer, MBAM Pro is so light & efficient to manage & won't conflict with current AV.
Please count me in for the givaway contest.
Thanks.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi Oxygen,
Thanks for this giveaway opportunity. This might be my 4th or 5th try.. :dziwak

MBAM is an effective antimalware tool. It's a relatively faster malware remover tool as compared to others in the same category.

It goes well with other Antivirus and Security Suites and never gave me any false positive.

Only the PRO/paid version provides real-time Protection along with the new advanced heuristic scanning technology which monitors the system to keep it safe and secure.

It is effective in removing malwares, spywares, rootkits and I would like to have one. So, please Count me in and wish me luck. :D

Thanks,
Grr
 

johnd

Wygadany
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
0
Malwarebytes Antimalware Pro gives security against spywares & malwares which are disguised and attack our PC.
It is having a real-time protection guarding the PC along with anti-virus. Together it completes the circle of protection.

I'm a free user but would be glad to win Malwarebytes Antimalware Pro to get the real-time availability.
Please count me.

john d
 

chrisd

Świeżak
Dołączył
4 Listopad 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
2
Cześć, program jest świetny, mam go w wersji free i jestem zadowolony. Gdybym go wygrał na pewno ochrona przed malware mojego komputera byłaby znacznie lepsza i to na długo.
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Poluję na ten program od pewnego czasu i jak dotychczas bez rezultatu :( Posiadam wersje free i jestem z niej zadowolony wiec chciałbym wygrać licencje na Pro. Zalet tego programu nie będe opisywał poniewaz robiłem to już wielokrotnie a po za tym inni już to zrobili :) No cóż może tym razem dopisze mi szczęście,czego i wam życzę :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry