Konkurs ! Malwarebytes Antimalware Pro – Giveaway !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36297
Reakcje/Polubienia
25404
Miasto
Trololololo
:!: KONKURS :!: – :!: GIVEAWAY :!:
Do wygrania są dwie dożywotnie licencje do programu Malwarebytes Antimalware Pro :!:

Malwarebytes Antimalware Pro two lifetime Licenses to win :!:

Zasady

- Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać dożywotnią licencję do programu Malwarebytes Antimalware Pro :D

Konkurs zakończy się 20.10.2010

Licencje zostaną rozlosowane za pomocą - Random.org -

Rules

- Please write a comment why would you like to win Malwarebytes Antimalware Pro :D

- comments only in Polish or English !
The lucky 2 will be selected randomly by - Random.org - and the licenses forwarded to them by me. The giveaway ends on 20.10.2010
 
A

Anonymous

Co tu się rozpisywać , wiadomo co to za megaprogram.NAJLEPSZY!!!! Jego skaner jak i możliwości neutralizacji wszelkiego typu syfu pozwalają na zastosowanie tego programu w systemie bez klasycznego antyvirusa.Jednak ja używał bym go jako pomocnika antyvirusa.
Używał bym ,bo i tak nie wygram.Ale życzę innym wygranej.
Jak wyłączyć na stałe blokowanie stron po IP ? Niby jest opcja prawoklikiem na ikonie w trayu jednak przy następnym uruchomieniu znowu blokada.Lekko mi to nie odpowiada.Ta , dodawanie do reguł pomaga jednak przy dynamicznym IP każde wejście na stronę trzeba by dodawać do wyjątków.
powodzenia i pozdrawiam
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
120
Miasto
Wrocław
Testowałem ten program w wersji free na wirusach i uważam,ze jest bardzo skuteczny przy skanowaniu jak i usuwaniu spyware'u i wirusów.Dlatego chciałbym go mieć,żeby lepiej zabezpieczyć system.Jest to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych programów tego typu.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13237
Reakcje/Polubienia
44737
Używam na co dzień Malwarebytes Antimalware w wersji free jest programem naprawdę bardzo dobrym ,ale jakby była wersja Pro to by było super i dla tego biorę udział w konkursie....
 

amadeus222

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Bo to jeden z najlepszych programów tego typu.Nie obciąża systemu,jest szybki -i dlatego powinien każdy go mieć.Proszę o dopisanie do listy.
 

hubaiitv

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Październik 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Malwarebytes Antimalware Pro to naprawdę dobry program usunie każdego syfa. Używam go zawsze.
 

Julian

Wygadany
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
53
Reakcje/Polubienia
0
Program Malwarebytes Antimalware Pro bardzo dobrze oceniany skaner usuwający wszelkie zagrożenia na komputerze (wirusy, trojany, robaki itd.). Z oglądanej prezentacji widać, że program jest prosty w obsłudze posiadający trzy tryby skanowania. Zaletą jest działanie z innymi programami antywirusowymi, chociaż wersja pro tego programu jest wystarczająca, posiadająca stałą ochronę rezydentalną. Program posiada kwarantannę gdzie możemy wrzucić bakcyle, a w razie pomyłki przywrócić. Ogólnie rzecz biorąc program ten jest z wyższej półki, a licencja dożywotnia na ten program to marzenie. Dziękuje bardzo to ja Julian:) :D
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Chciałabym wygrać ten program, bo uważam, że jest bardzo dobry. Na razie znam tylko jego darmową wersję, ale uważam, że ona świetnie się sprawdza, usunęła mi niejednego wirusa. Chciałabym sprawdzić, jak mbam pro będzie współpracować z moim antywirusem. Potrzebuję dobrego programu antymalware, miałam wcześniej Threat Fire, ale ten program się nie sprawdzał- mam nadzieję, że mbam pro jest lepszy i będę miała okazję się o tym przekonać. :)
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Malwarebytes 'Anti-Malware jest uważana za kolejny krok w zakresie wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania. Posiada kilka nowych technologii, które mają na celu szybkie wykrywanie, niszczenie i zapobieganie malware.
Malwarebytes 'Anti-Malware mogą wykryć i usunąć malware, zanim rozpozna go nasz antywirus.Anti-Malware monitoruje wszystkie procesy i zatrzymuje szkodliwe oprogramowanie, zanim jeszcze wyrządzi jakiekolwiek szkody w naszym systemie.Moduł ochrony w czasie rzeczywistym korzysta z zaawansowanych technologii skanowania.Dlatego warto mieć go jako dodatkowe zabezpieczenie:)
 

boniaszek

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Chciałbym wygrać licencję ponieważ jest Malwarebytes jest to najlepszy program Antimalware w swojej dziedzinie ! Miło by mieć go zainstalowanego na komputerze w wersji PRO. Jestem użytkownikiem wymagającym jeśli chodzi o zabezpieczenie komputera dlatego on by mi się przydał. Wersja free niestety nie posiada Monitora na bieżąco co jest mi potrzebne
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Z tym programem byłbym bezpieczny, więc cóż biorę udział w konkursie i liczę na szczęście.
 

pajky

Wygadany
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
44
Reakcje/Polubienia
0
Używam tego programu w wersji free już jakieś pół roku. Program sprawdza się doskonale w domowych zastosowaniach. Skanuje dość długo ale zawsze coś znajdzie. Nie jest rewelacyjny graficznie ale nie musi mieć wodotrysków. Mam też Ashampoo Anti-Malware ale jest strasznym mułem w porównaniu do Malwarebytes. Jako stały użytkownik wersji free przydała by mi się podmianka na wersja pełną z tego konkursu.
Pozdro
 

Vegito

Świeżak
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Hi..:)
Thanks a lot for giveaway opportunity. Please count me in. I would like to win because because an antivirus is not enough for protection even though most of antivirus software has a built in antispyware or antimalware. it is also compatible with most of antiviruses. Therefore the combination of my current antivirus and MBAM pro would be great for security protection.
Kind regards,
 

anessal

Świeżak
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Skierniewice
Każdy wcześniej czy później po przetestowaniu różnych aplikacji tworzy sobie pakiet ulubionych programów uważanych za niezbędne. Dla mnie między innymi takim programem jest Malwarebytes Anti Malware. Wielokrotnie używałam go do skanowania bardzo dobrze radzi sobie z różnymi zagrożeniami jeśli wykryje to usunie. Posiadanie go w wersji pełnej byłoby super sprawą. ;)
 
Do góry