KONKURS na PzD od firmy ABBYY

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
432
Odwróć swoje wyobrażenie o pracy z PDF za pomocą produktów od firmy

imnaS2W.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
XmwqeZr.jpg

ABBYY FineReader 12 to inteligentne oprogramowanie OCR dla użytkowników indywidualnych, małych firm i instytucji, pozwalające przekształcać zeskanowane dokumenty, pliki PDF i zdjęcia z aparatu cyfrowego do postaci umożliwiającej edycję i przeszukiwanie, m.in. na pliki aplikacji Microsoft Word, Excel i przeszukiwalne pliki PDF. Oferowane przez nie zaawansowane funkcje rozpoznawania dają użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, równocześnie eliminując potrzebę ręcznego przepisywania i formatowania.
Wyjątkowa jakość rozpoznawania i zachowania układu - przekształcanie dokumentów papierowych do postaci cyfrowej, bez ręcznego przepisywania i formatowania, dzięki sprawdzonej technologii, która oferuje nawet 99% dokładności.
Technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów ADRT do rekonstrukcji logicznej struktury i formatowania dokumentu - odtwarzanie oryginału z precyzyjnie zrekonstruowanymi atrybutami formatowania, które w wynikowym dokumencie programu Microsoft® Word pojawiają się jako rodzime elementy formatu: spisy treści, hierarchiczna struktura nagłówków, nagłówki i stopki, przypisy, numery stron, podpisy pod tabelami i wykresami, a także style czcionek.
Zaawansowana technologia rozpoznawania zdjęć z aparatu cyfrowego i telefonu komórkowego - rozpoznawanie wykonanych „w biegu" cyfrowych zdjęć dokumentów, dzięki ulepszonym funkcjom korekcji obrazu i przetwarzania, dającym lepsze wyniki rozpoznawania. Należą do nich korekcja szumów, poruszeń i zniekształceń obrazu.
Kompleksowa praca z plikami PDF - zapisywanie dokumentów w przeszukiwalnych plikach PDF lub plikach PDF/A na potrzeby długoterminowego przechowywania, ochrona plików hasłem i nawet 10-krotna kompresja dzięki udoskonalonemu mechanizmowi MRC.
Niezrównana wydajność pracy - inteligentne narzędzie do automatycznego wykrywania języka i do korekty. Oszczędność czasu potrzebnego na przetwarzanie, dzięki predefiniowanym poleceniom "Szybkie zadania", pozwalającym błyskawicznie wykonać najpopularniejsze zadania związane z rozpoznawaniem, możliwości przekształcania dokumentów wprost z aplikacji pakietu Microsoft® Office, a także szybkiemu dostępowi do funkcji programu z poziomu Eksploratora Windows. Aplikacja zoptymalizowana jest pod kątem pracy z procesorem wielordzeniowym, aby do maksimum wykorzystać możliwości stacji roboczej.

Ogólne informacje
- polska wersja
- łatwa obsługa programu - intuicyjny interfejs
- doskonała jakość rozpoznawania
- precyzyjne zachowanie układu strony
- tryb czarno-biały
- 189 rozpoznawanych języków (w tym j.polski)
- 45 wbudowanych słowników
- przetwarzanie plików PDF
- rozpoznawanie:
* pisma drukowanego i tabel
* języków formalnych (C++, Pascal, etc.)
* znaków subskryptu (r2)
* prostych formuł chemicznych (np. H20)
* kodów kreskowych
* tekstu w pionie
* hiperłącz
* nagłówków i stopek oraz numeracji stron
* pieczątek
- przetwarzanie zdjęć dokumentów wykonanych aparatem cyfrowym lub telefonem komórkowym
- tworzenie e-booków w formacie EPUB lub FB2
- pełne zachowanie koloru tekstu
- otwieranie plików graficznych np. bmp, jpeg, jpeg 2000, tiff, jbig2, dcx, pcx, png xps,dib,wdp,
- eksport do różnych formatów, w tym: rtf, txt, doc, xls, csv, dbf, html, pdf, pdf/a, ppt, docx, xlsx, pptx, html, scv, Djvu
- morfologiczne wyszukiwanie tekstu
- automatyzacja procesu przetwarzania
- aplikacja "ABBYY Screenshot Reader" do wykonywania zrzutów z ekranu oraz ich rozpoznawania.

Nowości i zmiany w najnowszej wersji 12.0:
- błyskawiczne otwieranie dokumentów! Oglądaj strony, przesuwaj je, edytuj obszary, podczas gdy dokument jest wciąż przetwarzany,
- przetwarzanie w tle,
- szybkie wydobywanie cytatów,
- przyspieszono konwersje tabel,
- poprawiono jakość obrazu dla lepszego wyglądu kopii archiwalnych,
- uproszczono wysyłanie i pobieranie danych z Chmur (np DropBox czy Dysk Google),
- przyśpieszono konwersję dokumentów do 15%,
- wielostronnicowe dokumenty są 10-krotnie szybciej uruchamiane.

info:instalki.pl
Pobierz demo - ABBYY FineReader 12 Professional Edition

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
2XzVwpb.jpg

ABBYY PDF Transformer+ to potężne oprogramowanie umożliwiające zarządzanie dokumentami PDF.

Najnowsza wersja łączy w sobie m.in. łatwe w użyciu narzędzia do przeglądania i edytowania dokumentów PDF oraz nanoszenia komentarzy w dokumencie, rozbudowane funkcje tworzenia i konwertowania plików PDF do innych formatów oraz ulepszone narzędzie do wyszukiwania treści. Dzięki nowym funkcjom program stanowi kompletne narzędzie do codziennej pracy z dokumentami PDF. Aplikacja zapewnia obsługę 189 języków rozpoznawania, w tym 45 języków z obsługą słownika.

Edycja treści.
Aplikacja ABBYY PDF Transformer+ wyposażona jest w intuicyjne narzędzia do łatwej edycji dokumentów. Użytkownik może poprawiać literówki w pliku PDF, dodawać lub usuwać fragmenty tekstu lub tabel, zamieniać strony i ich kolejność. Szybkie odnalezienie potrzebnych informacji w dokumencie PDF możliwe jest dzięki funkcji pełnotekstowego wyszukiwania.

Interaktywna dyskusja i praca zespołowa z dokumentami PDF.
Program ułatwia pracę zespołową podczas sprawdzania lub zatwierdzania dokumentów PDF. Umożliwia dodawanie komentarzy i adnotacji wewnątrz dokumentu PDF, śledzenie komentarzy innych użytkowników oraz przypisywanie statusów poszczególnym wątkom dyskusji.

Obsługa dokumentów typu „image-only”.
Połączenie technologii OCR firmy ABBYY i technologii Adobe® PDF Library umożliwia pracę z każdym typem pliku PDF, nawet jeśli dane są „zamknięte” w obrazach dokumentów (image-only) z dokładnością do 99,8%.

Ulepszone skanowanie, funkcje tworzenia i zabezpieczenia.
ABBYY PDF Transformer+ wzbogaca proces skanowania o dodatkowe ustawienia umożliwiające poprawę jakości obrazów wynikowych, jednocześnie zmniejszając rozmiar skanowanych dokumentów i automatycznie konwertując je do formatu PDF. Umożliwia też tworzenie wielu plików PDF jednocześnie, chroniąc je przed nieautoryzowanym dostępem i modyfikacją (np. obsługą podpisów elektronicznych).

Konwersja dokumentów PDF do popularnych formatów.
Program konwertuje pliki PDF do takich popularnych formatów, jak: doc, xls, txt, html, odt, epub i inne zachowując przy tym oryginalny układ graficzny i format tekstu.

Bezpłatna przeglądarka plików PDF.
Nawet jeśli użytkownik nie aktywuje testowej wersji programu do pełnej wersji, to po upływie okresu próbnego program umożliwia swobodne przeglądanie, komentowanie i przeszukiwanie dokumentów, w tym zeskanowanych plików PDF.

info:instalki.pl
Pobierz demo - ABBYY PDF Transformer+

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pan Dmitry Golivets z ABBYY uprzejmie dostarczył do losowania w konkursie na naszym forum dwie świetnych programy - ABBYY FineReader 12 Professional i ABBYY PDF Transformer+.

Nagrody w konkursie tym razem następujące:

1. Uczestnik, który zajął pierwsze miejsce otrzymuje ABBYY FineReader 12 Professional i ABBYY PDF Transformer+
2. Uczestnik, który zajął drugie miejsce otrzymuje ABBYY FineReader 12 Professional
3. Uczestnik, który zajął trzecie miejsce otrzymuje ABBYY PDF Transformer+


Zasady konkursu:

1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać nagrody od firmy ABBYY.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 10.06.2015.
4. W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.

Życzę wszystkim powodzenia
:)
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Jestem w szoku, genialny konkurs!

Przyznam że jest to jeden z programów dzięki którym skończyłem studia ;D Tzn OCR dokumentu po angielsku, poprawki z palce, przeklejenie do translatora, poprawki z palca. W erze braku konwerterów online itp ten program był zbawieniem. Nawet głupie książki o ile były dostępne w PDF to zajmowały 100+MB po takiej konwersji było to już ledwo 1-2MB. Genialny program i takim go pamiętam. Nawet teraz chciałbym go posiadać.


Dziękuję organizatorowi i producentowi za genialny konkurs!
 

KnightPL

Wygadany
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
94
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo fajny konkurs :)
Programy tej firmy stoją zawsze na wysokim poziomie. Używam Screenshot Reader tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Program bardzo przydatny, bo mam dużo do czynienia z plikami pdf i OCR, dlatego należałoby posiadać ten program :)
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Zdarza mi się korzystać z softu typu OCR. Program ze stajni ABBYY jest wg mnie mistrzem w swojej klasie. Strony z tekstem, tabelkami , wzorami itp. są bardzo dobrze przerabiane na format np. doc. Chętnie wezmę udział w konkursie.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
To się nazywa konkurs - rewelacja. Firma Abbyy od lat rozwija i śmiem twierdzić ma największe osiągnięcia w dziedzinie programów do przetwarzania dokumentów. OCR dla obróbki i odczytu danych w języku PL jest na najwyższym poziomie - z wersji FineReader 11 miałem okazję korzystać to wiem. Tu do wygrania jest nowsza 12-ta wersja. Program jest trochę wymagający na początku, ale później przynosi tylko korzyści.
Biorę udział - jednocześnie proszę i zaznaczam, by w tym wyścigu o nagrodę brali udział tylko Ci uczestnicy, którzy będą korzystać z tego programu. Jeśli chcecie tylko popróbować - to polecam wersję demo. Ja ciągle korzystam ze starszej wersji - głównie do tłumaczeń artykułów ze skanu. Biorę udział, bo moja wersja o wiele bardziej obciąża system niż 12-ka. Poza tym prędkość odczytu jest znacznie udoskonalona /dużo szybsza/.
Co tu dużo gadać - marzy mi się.
Dzięki za ten konkurs - powodzenia życzę tym, którzy naprawdę ten program wykorzystają i tylko dlatego biorą udział.
P.S. Znam przypadek, że był drugi konkurs na wygrany wcześniej program /bo wygrany stwierdził, że nie skorzysta/- tutaj licencja /w ABBYY/ jest imienna /coś jak na winrar/. Proszę konkursowiczów - przemyślcie czy Wam zależy na korzystaniu czy tylko na posiadaniu? Inteligencja podpowie Wam co zrobić ;)
Swoją drogą Askanag - kogo musiałeś "zabić" by dostać te licki? :zaciesz
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
417
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Korzystałem kiedyś z wersji 10 Pro. Edycja plików PDF z obróbką plików graficznych, konwersja do Word, Excel, skanowanie do PDF - to część z funkcji których używałem. Wersja 12 ma ich znacznie więcej. Dodatkowo miałbym teraz prostszą drogę do tworzenia własnych ebooków. Poza tym, każda następna wersja jest szybsza i DOKŁADNIEJSZA.
Dzięki za konkurs i startuję :)
 

mat

Świeżak
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
16
Reakcje/Polubienia
0
Dziękuje za konkurs z tak rewelacyjnymi nagrodami.

Od lat użytkuje oprogramowania ABBYY, konkretnie Screenshot Readera i zaoszczędzone dzięki niemu godziny pracy ciężko byłoby zliczyć. Dlatego chętnie przyłączam się do konkursu. :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję na początku z konkurs! :yes master

Od jakiegoś czasu mam trochę pracy z plikami pdf i bardzo przydałby mi się program, który to robi profesjonalnie.
Programy takie jak ABBYY FineReader 12 Professional i ABBYY PDF Transformer+ są
połączeniem technologii OCR firmy ABBYY i technologii Adobe PDF, co daje skuteczne i szybkie rozwiązania w postaci narzędzi do pracy z plikami pdf.
 

Evil

Nowy użytkownik
Dołączył
2 Grudnia 2012
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Thanks so much for such a wonderful contest, I would win a program producer ABBBY because when it comes to this type of program is no program can not beat him, functionality and multiple options. I Need this App. Thanks You so much for Giveaway !!!!
 

withit

Świeżak
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
26
Reakcje/Polubienia
14
Dwie najlepsze pozycje z grupy programów do OCR.Pamiętam jak byłem zauroczony wiele lat temu wczesnymi wersjami finereadera które używałem jako młody nauczyciel wiele lat temu do przygotowania konspektów lekcji czy notatek dla ucznia.Pamiętam wersje uproszczone tzw "sprint ". Śledziłem rozwój oprogramowania firmy ABBYY , bardzo długo i uważam finereadera jako króla wsród programów technologii przetwarzania tekstu. Mam nadzieję że nagroda ABBYY FineReader 12 Professional znajdzie się u mnie.Dziękuje za konkurs.
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
388
Reakcje/Polubienia
173
I ja się dopiszę...
Dawno temu, kiedy sukcesem było posiadanie skanera dostałem w pakiecie finereader 5 - usiłowałem, a jakże, nauczyć do odczytywania mojego pisma ręcznego. Z mizernym skutkiem, ale wyobraźcie sobie - notatki z zajęć transponuję do wersji edytowalnej w wordzie... No żywcem szał.
Od tego czasu ciągle mam do czynienia ze skanami, plikami pdf - abby nawet w wersjach starszych doskonale się sprawdza.
Konkurencja może korzysta z innych algorytmów, czasami - jak wtyczki od google - darmowa, ale raczej nie lepsza.
Abbyy wymiata.
 

kerimex

Świeżak
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Witam,
Najlepszy program do OCR. Świetnie rozpoznaje polskie znaki. Można go uczyć. Posiada dużo możliwości eksportu, praktycznie do dowolnego pliku.
Pozdrawiam
MC
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Zgłaszam się i ja bo to jedna z moich propozycji konkursowych :D
FineReader to jeden z najlepszych programów do rozpoznawania pisma ze skanów. OCR od ABBYY jest klasą sam dla siebie. Oczywiście zdarzają się drobne błędy, ale żaden program nie jest doskonały. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny. Obecnie posiadam wersję 6 Sprint z jakiejś gazety, ale to już staroć i możliwości ma nieporównywalnie mniejsze do najnowszej wersji. Mając ABBYY FineReader można zaoszczędzić baaardzo dużo czasu. PDF Transformer+ to też bardzo dobry program do konwersji, ale nie tylko bo można w nim również edytować pdf-y. Wielkie dzięki Askanag za super konkurs :dziękuję
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Mam do czynienia z plikami PDF i nie ukrywam, że z pomocą przyszedłby mi program firmy ABBYY. Zarówno program ABBYY FineReader 12 z OCR pozwalający przekształcać zeskanowane dokumenty, zdjęcia itp. do formatów: Worda, Excela itp, a te można następnie poddawać kolejnym modyfikacjom, jak i ABBYY PDF Transformer+ są potężnymi narzędziami do pracy z PDFami.

:dziękuję za konkurs!
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
No proszę! Kolega Askanag wciąż zaskakuje rewelacyjnymi programami.
Abbyy to przede rozpoznawalna marka która kojarzy się (słusznie z resztą) z bardzo solidnym oprogramowaniem OCR. Znana chyba każdemu, kto ma do czynienia z plikami pdf. Bardzo często skanuję fragmenty książek i przerzucam je do edytora tekstu. Oprogramowanie zarówno FineReader jak i PDF Transformer znacznie ułatwiłoby mi pracę podczas różnych operacji. Dlatego z wielką chęcia przystępuję do konkursu. W tym miejscu dziękuję koledze Askanag'owi za zorganizowanie konkursu i Panu Dmitry'owi za sponsorowanie licencji na te programy :)
Powodzenia dla współuczestników!
 
Do góry