KONKURS na PzD od firmy ABBYY

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Super konkurs, dziękuję !!

ABBYY FineReader, to program legenda, "jednostka wzorcowa" z który miałem pierwszy raz do czynienia po ukazaniu się V edycji. Niestety nie posiadam na własność tego programu, ale znam jego wartość, tzn. "bezcenność".
Dlatego właśnie chciałbym być posiadaczem tego i innych programów ze stajni ABBYY, ponieważ są bezcenne :)
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
for quality no better than abby, which is more expensive than this application a lot but for me there is nothing better, all the great features that exist on this application
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Używałem produkty firmy ABBYY. Przede wszystkim ABBYY FineReader i ABBYY PDF Transformer.
Są one niezbędne w mojej pracy. Niestety są również za drogie , jak na moją kieszeń.
Dlatego postanowiłem wziąć udział w Konkursie.
Dziękuję koledze Askanagowi za zorganizowanie tegoż Konkursu i życze sobie oraz innym zwycięstwa !! :piwko
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Mega konkurs. Co tu dużo mówić program ABBYY legenda. Często zdarza mi się , że mam plik pdf i chciałbym w nim edytować. ABBYY jako jeden z nielicznych umożliwia tak konwersacją, że plik doc jest identyczny jak pdf. Praca z ABBYY to radość. Szacun za konkurs :hi
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki za super konkurs Askanag,piszę się na to.

Programy firmy ABBYY to najwyższa półka jeśli chodzi o zarządzanie dokumentami, jak i wykorzystanie OCR w pracy z nimi. Oprogramowanie jest w języku polskim, bardzo dobrze radzi sobie ze skanami w języku polskim, co jest ich dodatkowym atutem w wyborze takiego softu.
Na podstawie moich doświadczeń z tym oprogramowaniem (przede wszystkim z Abbyy Transformer +) mogę powiedzieć, że integruje się on z MS Office, dzięki czemu w jednej chwili możemy stworzyć dokument PDF. Dodatkowo program możemy wykorzystać jako przeglądarkę PDF-ów. Program daje nam dużo więcej możliwości jeśli chodzi o pracę nad dokumentami. W łatwy sposób można je edytować czy to korzystając ze zwyczajnej gumki, czy nadpisując wolne pole, wpisując tekst, dodając obrazki, komentarze, czy po prostu kopiując bezpośrednio tekst do PDF-u.
Program umożliwia nam również bardzo łatwą konwersję do MS Office czy też innych formatów (html, fd2/epub) z zachowaniem wierności z oryginałem. Program tez pozwala na zabezpieczanie plików hasłem lub podpisem cyfrowym.
Moim zdaniem programy firmy ABBYY to najwyższa jakość i komfort pracy na dokumentach PDF.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2188
Reakcje/Polubienia
2562
Miasto
Kraków
Potężne i bezkonkurencyjne narzędzia w swojej klasie niestety też bardzo drogie. Wsparcie technologi OCR oraz bardzo dobra skuteczność w rozpoznawaniu pisma to co mnie najbardziej interesuje. Bardzo dziękuję organizatorowi konkursu Askanag oraz firmie ABBYY za dostarczenie licencji na konkurs. Proszę mnie liczyć do konkursu.
 

Ora

Świeżak
Dołączył
13 Styczeń 2015
Posty
30
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo ciekawy konkurs kolego Askanag ! Chciałabym wygrać Abbyy FineReader ponieważ szczęście mi nie dopisało w poprzednim konkursie. Jak już pisałam, korzystanie z legalnego inaczej FineReadera to nie jest powód do dumy, a program niestety jest poza zasięgiem moich możliwości. Może tym razem się uda :)
Powodzenia dla wszystkich współuczestników konkursu!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Zgłaszam chęć uczestnictwa w konkursie. Obydwa programy są świetne, pewnie najlepsze w swojej klasie. Półroczna licencja ABBYY PDF Transformer+ ze świątecznej promocji dobiega końca a bardzo chciałbym zatrzymać chociaż ten jeden program na zawsze. Pozdrawiam
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Używam w tej chwili PDF Transformer1.Program był kiedyś w promocji na tej stronie.Bardzo chciałem zdobyć nowszą wersję tego programu,no i trafił się konkurs do którego chętnie przystąpię.Dziękuję za konkurs. :)
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Wielkie dzięki za świetny konkurs!

ABBYY FineReader 12 Professional to świetne narzędzie, tak jak napisał kolega powyżej jest najlepszy w swojej klasie, jest tak rozbudowany że nie sposób wymienić wszystkie jego funkcje. Wersja trial jest tylko na 15 dni oraz nie ma kilku funkcji z pełnej wersji dlatego chciałbym zdobyć ten program i móc w pełni go przetestować.

Zgłaszam się do konkursu
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4124
Miasto
Polska
.
Konkurs niesamowity, bo i nagrody nietuzinkowe.
Askanag. Dzięki za konkurs. :)
ABBYY. Dzięki za nagrody. :)
FineReader sztandarowa pozycja firmy ABBYY wykorzystująca OCR. Wciąż korzystam z leciwego oprogramowania jakim jest FineReader Sprint w wersji 6.0, które pozyskałem kupując kiedyś skaner.
W 2009 r. był to superprodukt. Dzięki udoskonaleniu algorytmów rozpoznawania tekstu oraz wiernego odwzorowywania układu strony (program został wyposażony m.in. w technologię Intelligent Background Filtering służącą do odsiewania tła strony oraz zakłóceń wynikających np. z zabrudzeń papieru) liczbę występujących błędów zredukowano o ponad 1/3.
Dzisiaj dostępna jest wersja 12, oferująca 15% wzrost prędkości przetwarzania dokumentów. Mało tego. Można skorzystać z tzw. trybu szybkiego, który pozwala skrócić czas przetwarzania nawet o 40% w porównaniu do trybu domyślnego. Dokładność rozpoznawania znaków to bez mała 100% (firma podaje 99,8%). Ponadto nowa wersja oferuje znacznie ulepszone odtwarzanie wykresów, schematów (o 30%), jak również ulepszone przekształcanie tabel (o 40%), co ma kolosalne znaczenie w przypadku przetwarzania dokumentów finansowych/biznesowych zawierających w głównej mierze te właśnie elementy.
Na co dzień mam do czynienia z wieloma dokumentami stanowiącymi dla mnie materiały źródłowe do pracy. Chętnie zamieniłbym starszawą wersję FineReadera na nowszy model.
Kolejne narzędzie będące nagrodą w konkursie to PDF Transformer Plus, kontynuator programu o tej samej nazwie, wspomagający zarządzanie plikami PDF, ich edycją i przetwarzaniem.
Obydwa programy wspaniale uzupełniają się.
Biorę udział w tym konkursie życząc wszystkim powodzenia. :)
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
Każdy kto jest czy był studentem wie co to znaczy korzystać z zeskanowych albo sfotografowanych podręczników ściągniętych z netu czy też kupionych za parę złotych. Bo gdyby chcieć wszystkie te książki kupić w oryginale, to by już nawet na piwo nie starczyło. :piwko
Najgorzej jak taki jeden z drugim wykładowca ubzdura sobie, żeby co roku zmieniać podręczniki, oczywiście przez siebie napisane. Wiadomo. Rozchodzi się o kasę. Ze sprzedaży nakładu można całkiem nieźle zarobić. Taki fenomen – przedmiot co roku ten sam, ale podręczniki inne. Przeflancowana struktura, dopisane jeden, dwa rozdziały, pozamieniane tezy. Wszystko płynie, jak powiedział „Pantarej”. Wykłady, sprawdziany, kolokwia, egzaminy – oczywiście wg tych najnowszych, „jedynie słusznych”, narzuconych przez autorów.
Na rynku „wtórnym” trafić można ksero lub foty. Full wypas. Wolę ksero choć droższe, ale od kiedy zamknęli punkt niedaleko uczelni, mające wszystko co trzeba w menu, (ciekawe kto doniósł), musiałem przerzucić się na foty. Trochę przy nich roboty, a bo to nierówno ujęte kartki czy różne tła, to za jasne, to za ciemne. Słabo ze skupieniem, wiedza gorzej wchodzi.
Taki Finereader – mistrz przeróbek, szybki, mało zawodny, praktycznie bezbłędny, to byłby luksus. Przydałby się, bo sesja za pasem.
Askanag !! Ten konkurs to jeden z najlepszych w historii tego forum. Dzięki. :hi
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
432
Pozostało trochę czasu :szef Konkurs kończy się jutro :hi
 
A

Anonymous

KUSISZ ASKANAG KUSISZ :buziakk
UZASADNIĘ KRÓTKO : :bea
JEŚLI OCR TO TYLKO ABBYY FINEREADER. :ok
DZIĘKI ZA KOLEJNY WSPANIAŁY KONKURS. :dziękuję
POZDRAWIAM WSZYSTKICH :hi
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
ABBYY FineReader 12 Professional is an excellent OCR program. It works great for scanned pages and provdies accurate results. Moreover, once can create searchable pdf documents as well.

PDF Transformer is an all-in-one pdf solution. It helps with create, convert, edit, print, merge, protect pdf files in one go. Very useful for me in my daily activities.

thanks for the giveaway. please count me in.

:hi
 
Do góry