Konkurs !!! PureVPN /roczek/

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Sponsor rozczarowany, co za wpadka... :( Dziękuję andyxa za konkurs :ok i Ali Mansoor za licencje :dziękuję . Nie mam VPN na pokładzie. Liczba krajów obsługiwanych przez PureVPN robi na mnie wrażenie. Próbowałem dotychczas obyć się bez tunelowania, ale zachowanie prywatności w necie przy użyciu rozszerzeń do przeglądarek nie jest takie łatwe. :facepalm Musiałem powyłączać parę wtyczek (np. Flasha, WebRCT) , inne doinstalować. W efekcie - w swoich ulubionych przeglądarkach nie mogę już spokojnie i komfortowo posłuchać, jakiej muzyki słuchają ostatnio koledzy z PZD. Dość tego. Proszę mnie liczyć w konkursie. :)
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Również zgłaszam swój udzieł w powyższym konkursie. Zawsze chętnie przetestuję nowy software którego jeszcze nie miałem okazji używać!

Dziekuję organizatorowi i producentowi za konkurs!
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
.
Kończy mi się na dniach licencja na VPN.
Może uda się wygrać licencję na ten oferowany przez Andyxę (?), któremu dziękuję już za samą możliwość ubiegania się.
Pozdrawiam wszystkich, życzę powodzenia.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Ponieważ skończyła mi się licencja na CGVpn a producent programu PureVPN jest tak miły, iż chce podarować za darmo licencję, dlatego chciałbym spróbować szczęścia i wystartować w konkursie.
Pozdrawiam.
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Z chęcią wezmę udział w konkursie i dziękuję :hi organizatorowi oraz sponsorowi z góry!

Taka ilość serwerów robi wrażenie i jest to dla mnie główny powód dla którego chciałbym móc korzystać z tego programu. Może się uda :klawik.
 

destruktor13

Świeżak
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Skończyła mi sie licka na F-secure vpn.Konkursowy programik wydaje się być dobry.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Powoli kończy się moja licka na SecurityKISS więc zgłaszam się do tego konkursu. To co mi się podoba to ogromna liczba serwerów w wielu krajach. Ciekawą opcją jest też Split Tunneling, dzięki której część ruchu sieciowego można puścić przez VPN a część normalnie. Nie spotkałem takiej opcji w innych programach VPN.
Dzięki andyxa :piwko
 

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
Poprzednicy się dobrze wypowiadają o tym sofcie, więc chętnie bym przetestował. Najważniejszą zaletą dla mnie jest ilość serwerów dostępnych. Dziękuję za konkurs i czekam na wyniki.
 

pkolasa

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
230
Reakcje/Polubienia
8
Ja również dziękuję za bardzo zacny konkurs :piwko i miło będzie mi zdobyć coś, co chroni moją prywatność w sieci. Szczególnie, że soft wydaje się być naprawdę ciekawy!
 

CiociaSamoDobro

Świeżak
Dołączył
22 Lipiec 2015
Posty
39
Reakcje/Polubienia
0
Dziekuje za konkurs. Jeszcze nigdy nie mialam do czynienia z programem VPN. Jezeli to jest to, co jest teraz nieodzowne do serfowania po internecie, to tez chcialabym z tego korzystac.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18418
Reakcje/Polubienia
39109
Miasto
Gdzieś w Polsce
Spory wybór serwerów, duża prędkość, jeden program na pięć stanowisk, też wpiszę się na listę. Dzięki za konkurs.
 

noswer

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Marzec 2015
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Ciekawa opcja - w sam raz do podsycenia mojej paranoi w zakresie bezpieczeństwa danych - a że dużo podróżuje to ten VPN byłby ciekawym rozwiązaniem
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
Nie jestem w stanie odkryć Ameryki, powtórzę za kolegami - mega ilość serwerów oraz możliwość korzystania z usługi na 5 urządzeniach powodują, że zgłaszam swój udział.
Andyxie dziękuję za konkurs :ok , naprawdę jeden z najciekawszych w dotychczasowej historii.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Ja również spróbuje szczęścia w konkursie na jeden z najlepszych VPN z tego względu, że oferuje on bardzo dużą ilość serwerów oraz możliwość korzystania z programu na większej ilości urządzeń.

Andyxa dziękuję za konkurs.
 
Do góry