KonkursPZD Konkurs PZD - AppGuard - Christmas 2017 Giveaway

Status
Zamknięty.

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Wielkie dzięki dla @jasonX oraz sponsora za super konkurs :dziękuę
AppGuard to doskonałe narzędzie do ochrony komputera.
Sam posiadam ten zacny program i dopiero poznaję jego możliwości.
Trzeba dobrze go poznać i skonfigurować a wtedy mamy w komputerze twierdzę nie do zdobycia.
Ponieważ ja już mam licencję na AppGuarda - jeśli organizator nie będzie miał nic przeciwko, chciałbym spróbować wygrać licencję dla swojego brata,
który niedawno złapał Crypt0lockera.... Gdyby miał zainstalowanego AppGuarda na pewno infekcja by go ominęła.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

khanyash

Bardzo aktywny
Moderator
Ekspert
Dołączył
25 Czerwiec 2017
Posty
197
Reakcje/Polubienia
2073
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

I would like to win AppGuard cause its the best anti-executable, policy based and enterprise grade protection. It guards the system against all types of malware. You can lock down the system and unknown files will be blocked and require permission to run on the system. Users can customize the applications policy or rules for their use.
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
Zgłaszam się do konkursu. Appguard jest jednym z najlepszych i najskuteczniejszych programów, który każdemu kto chce dbać o swoje bezpieczeństwo się przyda. Dodatkowy atut to dożywotnia licencja. Dla mnie must have, tak wię dziękuję za konkurs i zgłaszam swój udział.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Program Appguard posiadałem w wersji jednorocznej razem z Webrootem. Zakupu dokonałem za radą kolegów z PzD. :piwek
Appguard sprawdził się w trakcie rocznego używania. Chętnie wezmę udział w konkursie na licencję lifetime.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dziękuję za zorganizowanie konkursu.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
No proszę, AppGuard w konkursie i to jeszcze na wersję 4.xx ?
To bardzo dobra wiadomość, bo bałem się że producent wypiął się już na tę wersję - zwłaszcza dla użytkowników "domowych"
Sam już posiadam jedną licencję na laptopie, a ze starego korzystam coraz rzadziej więc nie będę Wam robił "konkurencji" w konkursie :do jutra
Zapraszam jednak do udziału bo naprawdę warto :mistrzunio
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! I want to win AppGuard since using it will add another layer of security to my system and it might turn out that it's the most reliable one because of the way it works - by blacklisting all unknown executable files thus preventing even zero-day malware to start.
 

deathsmear

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2017
Posty
23
Reakcje/Polubienia
98
Miasto
Egypt
Thank your for Great Giveaway
WHY do you want to win an AppGuard Pro license?

to protect my pc from malware behavior executable application without system impact.

 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39092
Miasto
Gdzieś w Polsce
Dzięki @jasonX za dobry konkurs.
AppGuard to skuteczny program do ochrony systemu i przyda mi się do ochrony blaszaka. Poza tym lubię licki lifetime na te najlepsze programy, nie martwię się wtedy co będzie jak się rok skończy.
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
ANNOUNCING THE WINNERS OF,


Konkurs PZD - AppGuard Pro Christmas 2017 Giveaway
https://programyzadarmo.net.pl/thre...ard-pro-part-2_christmas-2017-giveaway.34084/




WKSWMYS.png



CONGRATULATIONS!!!


Please include your details (Name/Email) in your PM claim.


ipTeGZd.png



NO CONFIRMATION FOR THOSE WITH INSUFFICIENT/INCOMPLETE DETAILS.


Prize will be FORFEIT if a PM claim is not received within the specified timeframe.


Prize will be FORFEIT if a PM claim is "not confirmed".



rsgEZJ4.gif

 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Status
Zamknięty.
Do góry