Konkurs PZD - Giveaway - ON1 Photo RAW 2017

Status
Zamknięty.

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Bardzo dziękuję za super konkurs :yes master
Fotografia jest moją pasją więc jeśli nadarza się okazja powalczyć o program do obróbki zdjęć, chętnie wezmę udział w konkursie.
Funkcją którą najbardziej bym potrzebował w programie ON1 Photo Raw jest świetna obróbka zdjęć w formacie raw i możliwość wywołania tychże zdjęć.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
In ON1 Photo RAW 2017.5, ON1 has added a very useful new feature. it is possible to ‘stack’ presets on top of any presets you have already applied. You simply select the top filter in the current stack, then hold down the Alt key as you browse through the effects presets – the thumbnails now change to show how the image will look with the new preset added on top of the existing filters. This is the feature I like most and am anxious to win this license and have a test on it.

Facebook sharing link :
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Fotografia jest dla mnie zapisem chwili w której naciskam spust aparatu ; staram się ingerować w wykonane zdjęcie jak najmniej.Chciałbym wygrać ON1 Photo RAW 2017 ponieważ posiada on funkcje usuwania szumu,a ja wiele ujęć wykonuje w naturalnym (nie zawsze dobrym ) świetle.
Dziękuję za wspaniały konkurs.
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
What feature do you like best in ON1 Photo RAW 2017 and WHY?

Najlepszą funkcją w ON1 Photo RAW 2017 jest możliwość używania presetów, ułatwia to bardzo mocno pracę nad zdjęciami (człowiek nie musi poświęcać tyle czasu na każdorazowe klikanie w każdą z funkcji oddzielnie)
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Kiedyś wygrałem na PZD program Nama5-ma kilka prostych funkcji,główna to obróbka Raw'ów.
Corel Aftershot 3 jest programem bardzo okrojonym.Coś by się chciało zrobić, trzeba wykupić wersjię PRO
ON1 Photo RAW 2017 w porównaniu z w/w to inna bajka. Mnie interesuje w nim edycja Raw'ów i metadanych zdjęć.
Dziękuję za konkurs i życzę wszystkim powodzenia.
p.s.Ponieważ linkowanie do Twittera to dla mnie droga przez mękę, zrobię to jak wygram :klawik
 

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
Dzięki jasonX za kolejny świetny program do wygrania. To co bardzo mi się przyda w ON1 Photo RAW 2017 to możliwość używania warstw przy edycji, w programach z których obecnie korzystam tego brakuje. Mnogość presetów i efektów też się bardzo przyda.


 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
ANNOUNCING THE WINNERS FOR,

Konkurs PZD - Giveaway - ON1 Photo RAW 2017
https://programyzadarmo.net.pl/threads/konkurs-pzd-giveaway-on1-photo-raw-2017.32211/



K6kHexm.png



CONGRATULATIONS!!!!

WINNERS,

Please send me within 3 days via PM your details below:

1) Name
2) Email

Your details will be sent to the developer. ON1 developer will be the one to send you your win via email.

THANK YOU ALL!!!
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Dziękuję i pozdrawiam
 

dhruv2193

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
119
Reakcje/Polubienia
217
Thanks again :yes master for the giveaway. I have sent the PM with my name and email!!!!
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Status
Zamknięty.
Do góry