KONKURS !!! SecurityKISS / 10 pakietów JADEITE/

Status
Zamknięty.

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Hi I gustaruia win a license for a with a program such as this always browsing much safer, and sometimes you find that in your country there are pages restricted, and with this program you can unlock it,many thanks.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Od jakiegoś już czasu poszukuję dobrego VPN'a nie po to, aby być anonimowym w sieci - bo w tym żaden VPN nie pomoże - ale by móc korzystać z niektórych stron i promocji. SecurityKISS plan JADEITE z limitem danych 50 GB/miesiąc i współdzieleniem tego limitu - w moim przypadku - na kilku systemach (Windows i Linux), to naprawdę jest optymalny plan.
Dlatego też pragnę wziąć udział w tym konkursie.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
SecurityKISS to jeden z moich ulubionych VPN'ów. W poprzednich latach korzystałem z planu EMERALD, który od pakietu Jadeite różni się w zasadzie tylko tym, że posiada o kilka serwerów więcej a także nie ma w nim limitu danych (jednak 50GB na miesiąc w zupełności wystarczy). Program bardzo łatwy w obsłudze, ponadto szybkie serwery.
Serdecznie dziękuję andyxa za ten konkurs :yes master
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway @andyxa .
This software creates a Virtual Private Network (VPN) based on OpenVPN and L2TP platforms between our computer and their security gateway that prevents third parties from viewing our web browsing activities, instant messages, downloads, credit card information or anything else we send over the network and through the encrypted channel. :england
 

mar.743

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2015
Posty
38
Reakcje/Polubienia
8
Korzystałem kiedyś z wersji darmowej SecurityKiss. Pamiętam, że program sprawował się dobrze, ale dość mała liczba transferu (300 MB/dzień) i niewielki wybór serwerów sprawił, że przerzuciłem się na inny VPN. Skoro pojawiła się możliwość wygrania jednego z pakietów premium, to chętnie wezmę udział w konkursie. Nie udało mi się wygrać Windscribe w ostatnim konkursie, może tym razem uśmiechnie się szczęście?
 

WW11222

Wygadany
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Świetny program; po testach przestałem używać ze względu na niewielki limit transferu wersji darmowej. Świetny pomysł na konkurs: chętnie do niego wrócę..., jeśli wygram:) Dziękuję za szansę:)
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Ale trafiłem. Witaj andyxa :hi, świetny konkurs, wielkie dzięki. Miałem już kiedyś okazje skorzystać z tego programu dzięki uprzejmości pewnej osoby z tego forum, pozdrawiam :england, sam program sprawował się elegancko. A powód mojego udziału, monitoring 24 na dobe moich poczynań w sieci kompletnie mnie nie bawi.
 

paulaxel

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Listopad 2015
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo chętnie przygarnę licencję na ten program, używałem kiedyś wersji bezpłatnej i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.Powodzenia wszystkim.
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Dzięki za konkurs. Korzystałem kiedyś z tego programu i bardzo mi się przydał. Jednak wersja bezpłatna ma duże ograniczenia, które ograniczyły też moje możliwości korzystania z niego. Dlatego chętnie bym do niego wrócił gdyby udało się wygrać.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10466
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dziękuję za zorganizowanie konkursu. :brawoChciałbym wygrać ponieważ regularnie korzystam z tego typu programów. Aktualnie mam zainstalowany CyberGhost wygrany tutaj w zeszłym roku ale w maju kończy się licencjia i nie mam pewności czy ponownie będzie konkurs na ten program. Trzeba zatem już teraz starać się o zastępstwo. :guma

Programu głównie używam do łączenia się ze stronami niedostepnymi w kraju i oglądania na nich różnych meczyków i koncertów których w Polsce jak na lekarstwo.

Zobaczymy co wyjdzie z losowania.... :tancerz
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37245
Reakcje/Polubienia
33662
Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla organizatorów!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35548
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
Gratulacje :brawo
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
SecurityKISS offers a simple and sleek design which you can easily check information about data usage, IP
addresses and connection status as it is of vital importance to pc users.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35548
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
Thanks for the giveaway!
SecurityKISS offers a simple and sleek design which you can easily check information about data usage, IP
addresses and connection status as it is of vital importance to pc users.

Konkurs jest zakończony :glupek
 
Status
Zamknięty.
Do góry