KONKURS - Shade Sandbox Enterprise Edition /lifetime/

Status
Zamknięty.

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Do wygrania jest jest 30 licencji Shade Sandbox Enterprise Edition/lifetime !!
Licencje pozyskałem od supportu Cybergenic , któremu dziękuję !!

5a124009a532672c80a25b3d48ad8aa0shade_sandbox.png

Shade Sandbox to rozwiązanie umożliwiające stworzenie piaskownicy, czyli wyizolowanego środowiska, w którym będą uruchamiane aplikacje. Zalecane jest do testowania plików, co do których nie ma pewności, że będą bezpieczne dla systemu, a użytkownik zyska możliwość przeanalizowania ich zachowania bez ponoszenia ryzyka.
Dzięki Shade Sandbox unikniemy zatem wirusów, trojanów oraz wielu innych zagrożeń. Program można stosować równolegle z antywirusami, jako ich uzupełnienie.
żródło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Cybergenic Shade to rozwiązanie piaskownice, które pozwala chronić komputer przed wirusami i podobnymi zagrożeniami. Program pozwala na bezpieczne przeglądanie Internetu, jak również blokować niezaufanych procesy i aplikacje uruchomione na komputerze. Cybergenic Shade jest prosty w użyciu i mogą działać w tle.

Ochrona ważnych danych przed przeciekaniem w Internecie

Cybergenic Shade pomaga chronić system przed infekcją złośliwym oprogramowaniem podczas przeglądania Internetu, filtrując różne działania, uruchamiając wszystkie procesy poprzez piaskownicy typu środowiska. Zapewnia ochronę plików systemowych, wpisy rejestru i innych danych, bezpieczne przeglądanie stron internetowych, a także dostęp do poczty elektronicznej.

Ponadto, można go wyizolować historię, pliki cookie i tymczasowe pliki internetowe, w bezpiecznym środowisku, podczas przeglądania stron internetowych. Można również kontrolować pliki pobrane z Internetu, uruchamiając je za pośrednictwem izolowanym środowisku, co pozwoli na utrzymanie systemu przed szkodliwymi składnikami.

Uruchamianie programów za pośrednictwem piaskownicy

Cybergenic Shade zapewnia Państwu potężne, filtr bezpieczeństwa, piaskownicy dla uruchamiania wybranych aplikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać do listy procesów piaskownicy przez przeciąganie i upuszczanie aplikacji w interfejsie Cybergenic Shade.

Po dodaniu do izolowanym środowisku, za każdym razem po otwarciu aplikacji, którą uruchamia wirtualne, zatem są zabezpieczone przed szkodliwymi procesami. Każdy program z izolowanym środowisku można otworzyć w zwykły sposób, ponieważ rolety nie blokuje do niego dostęp, tylko niezaufane działania / zadania. To środowisko jest odizolowane od systemu, dlatego zapobieganie wszelkim zagrożeniom z dotarciem go.

Prosty, a jednocześnie niezawodna ochrona antywirusowa

Cybergenic prace odcień prostą aplikację antywirusową, ponieważ blokuje każdą próbę zmiany w systemie, dokonane przez monitorowane aplikacje. Ponadto, można go wyizolować pliki utworzone / zmodyfikowane przez piaskownicy, do specjalnych zastosowań, tak zwanych wirtualnych folderach. W związku z tym, program może zapewnić, że nie ma zagrożenia mogą dotrzeć do plików systemowych lub rejestru.
żródło softpedia

więcej info
http://www.shadesandbox.com/

download

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

2rdbwqp.jpg

vywp38.jpg


Zasady konkursu
1. Napisz w kilku zdaniach ,dlaczego do Ciebie ma trafić Shade sandbox.
2.Komentarz w języku polskim lub angielskim
3.W konkursie mogą brać wszyscy użytkownicy tego forum.
4.Zakończenie konkursu planowane jest na 21,03.2016 godz.22
5.Użytkownicy,którzy otrzymają licencje zostaną wylosowani przez portal random
6.Nagrodzeni będą mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW !!
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Tego programu jeszcze nie miałem okazji używać więc nic o nim nie napiszę ale chętnie skorzystam z jego dobrodziejstw.
Z uwagi że często ostatnio instaluje różne programy dla dzieci więc myślę że tego typu soft będzie przydatny.
 
A

Anonymous

Program równie skuteczny co Sandboxie a jednocześnie dużo bardziej przyjazny użytkownikowi w kwestii konfiguracji i kompatybilności z innymi programami zabezpieczającymi dlatego niniejszym zgłaszam się do konkursu, bo warto powalczyć o dożywotnią licencję na Shade Sandbox!

Serdeczne dzięki dla andyxa i ekipy Cybergenic za super konkurs!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Ja również biorę udział w konkursie na Shade Sandbox Enterprise Edition /lifetime/ ponieważ:

1) Program jest prostszy w konfiguracji od Sandboxie, bardziej przyjazny dla zwykłego zjadacza chleba.
2) Licencja jest dożywotnia więc nie będę obawiał się czy moja licencja będzie pasować do przyszłych wydań tego programu a wersja Enterprise jest / będzie zapewne bardziej wypasiona od wersji domowej.
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
Również chciałbym wziąć udział w konkursie.
Jakiś dziwny zbieg okoliczności, szukałem dziś alternatywy dla sandboxie, na facebooku zauważyłem konkurs na pzd. Jeśli jest to godna uwagi alternatywa, bardzo by mi zależało na posiadaniu licencji lifetime.
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
No jeśli i administratorzy forum praktycznie pełnym składem wzięli udział w konkursie, więc muszę wziąć udział :zaciesz
Shade Sandbox może być niezła alternatywa Sandboxie. Program jest jeszcze młoda, ale możliwości jej rozwoju jest wystarczająco dużo. Z myślą o wielką przyszłość Shade Sandbox ja chcę jej wygrać.
Powodzenia dla wszystkich.
 

extern.int

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
138
Reakcje/Polubienia
3
W tej chwili program do wygodnego uruchamiania innych aplikacji w izolowanym środowisku to dla mnie program marzenie. Na co dzień korzystam z darmowej wersji Sandboxie, niestety program ten ma kilka bardzo irytujących wad (nie jestem pewny ile z tych wad znika w wersji płatnej). Shade Sandbox wygląda na dobrą alternatywę, z której na pewno będę korzystał prawie codziennie, dlatego chciałbym zgłosić się do konkursu.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Tego programu oczekiwałem w jakimś konkursie i w końcu się doczekałem.Dziękuję Andyksie i ofiarodawczy za konkurs.Z powodu że mam dużo czasu często instaluję programy o których czasami wiem bardzo mało.Dlatego dobrze by było zainstalować je na wirtualnym dysku aby ustrzec się od wirusów a ten program to robi.Jeszcze raz dziękuję za konkurs. :dziękuję :)
 

Andi

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
Widzę ciekawą alternatywę dla innego znanego programu. Jako, że instaluję dużo programów potrzebny jet mi taki program i mam nadzieję, że ten poprawnie współpracuje z antywirusami.
Dziękuję za świetny konkurs.
 
A

Anonymous

This is a nice tool and an alternative to Sandboxie as they perform similiar functions.
Great for both softtware testers and even for individual end users like us.
Thanks for the awesome giveaway.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39092
Miasto
Gdzieś w Polsce
Andyxa dzięki za konkurs.
Biorę udział w konkursie bo potrzebuję dobrej piaskownicy na moim lapku. Przekonuje mnie do tego najwyższa wypasiona wersja, prostota konfiguracji, no i oczywiście licencja lifetime.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
to znakomity program do ochrony naszego komputera przed różnymi wirusami ,pozwala bezpiecznie przeglądać internet oraz bezpiecznie testować rózne programy.
bardzo bym chciał wygrać ten program poniewarz dużo instaluje rózne programy o których bardzo mało wiem a mogą zaszkodzić a ten soft pozwala bez ryzyka przetestować pobrany program.
dzięki andyxa za konkurs oraz móc wziąć udział tym konkursie na ten program.
mam nadzieje ze uda mi się wygrac .pozdrawiam i życzę szczęscia wszystkim biorącym udział.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Witam, dzięki za zorganizowanie konkursu. Program przydałby się jak najbardziej do celów opisanych wyżej przez organizatora konkursu. Wirusy i inne robaki są dzisiaj plagą plus oczywiście podmiany stron internetowych itd.Więc z chęcią skorzystam z możliwości wzięcia udziału w konkursie gdyż lubie czasem poeksperymentować ale już nie lubię szukać tzw zanieczyszczeń systemu :D
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Cybergenic Shade can help you protect your system from malware infection while browsing the Internet, by filtering various actions, by running all the processes through a sandbox-type of environment.

I would like to win because it seems to be a very good application and more over it is a lifetime license.
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
Have always been a fan of sanbox application as it adds a layer of protection especially when trying out software for the first time. I solation or virtualization is the key component of a sandbox. Protection is provided for all your files, system registry and other pertinent data. Secure your browsing Web browser too. There are similarities with the popular SBIE but this is worth a try and a keeper. The best alternative out there.

Thank you for this giveaway and count me in please. :)
--

Zawsze były fan sanbox aplikacji jak dodaje warstwę ochrony, zwłaszcza gdy wypróbowanie oprogramowania po raz pierwszy. Ja ry uspokaja i pociesza lub wirtualizacji jest kluczowym elementem piaskownicy. Ochrony jest dla wszystkich plików, rejestru systemowego i innych istotnych danych. Zabezpieczenia przeglądarki internetowej przeglądania zbyt. Istnieją podobieństwa z popularnych SBIE ale jest wart pewien próbować i opiekun. Najlepszą alternatywą tam.

Dziękuję za ten giveaway i rachować mi podobać. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry