KONKURS - Shade Sandbox Enterprise Edition /lifetime/

Status
Zamknięty.

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Hello the truth is that not and had the opportunity to try this program, but is always good over security, many thanks for the draw.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Na początku chciałem podziękować za kolejny wspaniały konkurs :dziękuję . Żeby była większa konkurencja to i ja zgłoszę swój udział w konkursie :zaciesz . A tak na poważnie dosyć często testuję różne programy . Niektóre zostają niektóre nie . Same odinstalowanie za dużo nie da ponieważ pozostają różne śmieci . Do tego jet bardzo łatwy w obsłudze i najważniejsza cecha brak ograniczeń czasowych w aktualizacjach . Wszystkim jak i sobie życzę powodzenia ;)
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Kiedyś próbowałem zawalczyć w konkursie na Sandboxie bo przydałby mi się tego typu program do testowania różnych aplikacji w izolowanym srodowisku. A Shade Sandbox wydaje mi się jeszcze lepszy bo łatwiejszy w konfigurowaniu. Do tego licka lifetime i wersja Enterprise (oferujaca największe możliwości) są dodatkową zachętą by próbować szczęścia w tym konkursie.
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Program jest prosty w obsłudze i skuteczny, POLECAM GO WSZYSTKIM ZNAJOMYM.Używam go w wersji free, ale chciałbym go mieć w wersji Enterprise i przetestować jego wszystkie możliwośći.Podziękowania za konkurs dla organizatorów!.Może się uda go wygrać :D ?.Zobaczymy.
pozdrawiam
 

michelx

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Takiego programu nie miałem u siebie jeszcze na komputerze. Jeżeli uda się w konkursie zdobyć licencję na niego to będę miał okazję do sprawdzenia jego możliwości.
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w konkursie.
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję za konkurs. Program dość młody na skromnym rynku piaskownic ale z dużym potencjałem. Główną zaletą Shade Sandbox jest przede wszystkim prostota obsługi co jest plusem aplikacji. Biorę udział w konkursie bo uważam, że program z czasem może stanowić ciekawą alternatywę dla SBIE. Dodatkowa zaleta to oczywiście rodzaj licencji - lifetime :ok
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dziękuję koledze andyxa za zorganizowanie konkursu.
Chciałbym wygrać ponieważ Shade Sandbox jest piaskownicą którą cechuje skuteczność a zarazem prostota konfiguracji i obsługi. Dzięki niemu możemy uniknąć wielu zagrożeń.
Dodatkowo jest możliwość uzyskania licencji dożywotniej więc jest o co walczyć.
Pozdrawiam.
 

rene1983

Wygadany
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
98
Reakcje/Polubienia
5
Na początek dziękuję za konkurs. Miałem ten program w wersji testowej i muszę przyznać że spisał się rewelacyjnie i zrobił na mnie piorunujące wrażenie,wiec stwierdziłem że muszę go mieć,a licencja bez terminowa to nie lada gratka wiec zgłaszam się do konkursu.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Nie biorę udziału w konkursie, ale chcę spytać, jaka jest różnica między wersją z promocji a ogólnie dostępną darmową?
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
fajny program, a tutaj na dodatek w pełni wypasiona wersja + licka lifetime. co więcej trzeba.
kiedyś pracowałem na sandboxie, co do zasady działania program bardzo podobny. jego atutem było spolszczenie. tego w przypadku shade sandbox nie ma, ale za to "zabija" prostota konfiguracji i obsługi.
program ten może być ponadto używany jako uzupełnienie innego, zainstalowanego w systemie antywirusa. pozwala na wykrywanie szkodników, którym udało się uniknąć wyłapania przez skaner antywirusa.
Andyxa - dzięki za organizację tego konkursu, firmie Cybergenic za nagrody. :dziękuję
 

MSerif

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
3
"Shade Sandbox" may be a good alternative to Sandboxie. You must use a sandbox software for complete security. It is also nice to have for Lifetime.

Thanks for the giveaway.
 
3

3e6-16hn

I would like to participate in this giveaway because Shade Sandbox is a very good alternative for sandboxie . I was able to try Shade Sandbox and its quite useful for testing programs without compromising my system . Thank You!
 
E

eufrasiox

I need shade sandbox
to navigate safely
and to test programs.

thanks for the giveaway.
 

destruktor13

Świeżak
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Z tego co widze to dobry program podobny do platnej wersji sandboxie.Przydatny do testowania nowych rozwiazan I prewencyjnego trzymania aplikacji mogacych pasc ofiara ataku :przegladarki,czytnika PDF itp.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Andyxa, dzięki za konkurs. W czasach gdy ransomware zagraża nawet na stronach bbc.com czy newsweek.com korzystanie z piaskownicy wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. Bezpieczniejszy internet i przyjemność z testowania różnych aplikacji. Shade Sandbox ma świetne recenzje a 50-cio osobowa kolejka mi niestraszna. Chętnie ustawię się na końcu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry