KONKURS - Shade Sandbox Enterprise Edition /lifetime/

Status
Zamknięty.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4357
Reakcje/Polubienia
5753
Miasto
To tu to tam....
Hmm... miałbym komplet z Crpyto Prevent i mógłbym wywalić Kasperskyego :)
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

Cybergenic Shade Sandbox can help you protect your system from malware infection while browsing the Internet, by filtering various actions, by running all the processes through a sandbox-type of environment.
I would like to win because it seems to be a very good application and more over it is a lifetime license.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Good safety program as they now with the rasonware the exe are the more dangerous it is always good to be safe,thank you.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10015
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@andyxa ja mam takie pytanie - czy rozstrzygnięcie konkursu planujesz dopiero na piąty dzień maja czy może to chodziło o kwiecień?
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Na wstępie chciałbym gorąco podziękować za konkurs na tak znakomity program - jakim jest: Shade Sandbox!

Biorę udział w konkursie, ponieważ ów program byłby idealnym uzupełnieniem mojego programu antywirusowego ( SecureAPlus ). Mnogość funkcji pozwoli na to by nie było konieczne używanie pakietu Internet Security ( który jest oferowany przez większość producentów antywirusów ).

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.

why you want to win a license?
I have been using Sandbox free version and would like to win this and switch to Shade Sandbox Enterprise Edition. using a sandbox environment gives me peace that no changes are being made to my main OS.

Thanks, Grr
 

SUPU KABI

Świeżak
Dołączył
2 Luty 2017
Posty
22
Reakcje/Polubienia
50
First of all thank you for the giveaway of this awesome product.

I would like to win a license of Shaded Sandbox Enterprise because sandbox always help to prevent harmful threats from unknown application or website which we inadvertently open or access it. Shaded sandbox software create a virtual environment to run these kind of application or website completely isolating them from the main os by this we can stay secure as well as we can keep our curiosity alive to test new things without harming our system.
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
Jeden z tych programów które bym chętnie przetestował, chciałbym to porównać z Sandboxie nad którym się zastanawiam czy by go nie zakupić. Bardzo możliwe że będzie to dużo lepsza (bądź podobna) alternatywa.

Dziękuję organizatorowi i producentowy za zacny konkurs.
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. Cybergenic shade sandbox offers a good protection of my computer from viruses and other threats. It helps to browse the Internet safely. In addition, it blocks untrusted processes and applications. It is is simple to use and can run in the background. It protects sensitive data and emails from attacks
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Startuję w konkursie na Cybergenic Shade Sandbox, gdyż to bardzo prosta w użytkowaniu piaskownica. Program przydatny, jeśli chciałbym odwiedzić witryny blokowane przez moje zabezpieczenia jako niebezpieczne bez ryzyka zainfekowania systemu.
Dzięki @andyxa za konkurs. :dziękuę
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Program Cybergenic Shade Sandbox Enterprise Edition pełni rolę dodatkowego zabezpieczenia systemu jakie można w nim zastosować. Dlaczego więc nie skorzystać z takiej okazji jaką jest ten konkurs aby pozyskać Shade Sandbox Enterprise Edition i to z licencją lifetime?!
Składając podziękowania dla supportu Cybergenic i organizatora konkursu, również i ja tym wpisem dołączam do osób biorących w nim udział.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Jako że dbałość o prywatność i bezpieczeństwo w sieci jest dla mnie priorytetem bardzo chętnie stałbym się posiadaczem takiego programy. Nigdy nie korzystałem z piaskownicy :) więc chętnie wypróbuje możliwości techniczne tego typu oprogramowania
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie .
Używam Sandboxie w wersji free , jednak liczne konflikty z innym oprogramowaniem trochę obniżają jej wartość dla mnie .
Bardzo chętnie zobaczyłbym jak działa Shade Sandbox w pełnej wersji .
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Chciałbym wykorzystać Cybergenic Shade Sandbox Enterprise Edition jako dodatkowe zabezpieczenie drugiego komputera, a w związku z tym, ze program jest łatwy w obsłudze nie sprawi kłopotów reszcie familii.
Dziękuję za konkurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry