KONKURS - Shade Sandbox Enterprise Edition /lifetime/

Status
Zamknięty.

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Gratulacje dla wygranych.
{ Do wygrania jest 20 licencji.....na pewno?]
Fajnie że wynagradza się za np.tłumaczenie licencją[ o którą takowy się nie ubiegał].Jeśli zmieniamy zasady to należy to robić choćby w trakcie konkursu a nie po zakończeniu i powiadomić o tym.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10015
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Gratulacje dla wygranych.
{ Do wygrania jest 20 licencji.....na pewno?]
Fajnie że wynagradza się za np.tłumaczenie licencją[ o którą takowy się nie ubiegał].Jeśli zmieniamy zasady to należy to robić choćby w trakcie konkursu a nie po zakończeniu i powiadomić o tym.
Nie marudzimy. Ten soft jest za darmo do użytku domowego więc i tak każdy wygrał bo można go zainstalować i używać. Enterprise jest dla firm.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Gratulacje dla wygranych.
{ Do wygrania jest 20 licencji.....na pewno?]
Fajnie że wynagradza się za np.tłumaczenie licencją[ o którą takowy się nie ubiegał].Jeśli zmieniamy zasady to należy to robić choćby w trakcie konkursu a nie po zakończeniu i powiadomić o tym.

jesteś pewny,że się nie ubiegał ??

post 16
"Hmm... miałbym komplet z Crpyto Prevent i mógłbym wywalić Kasperskyego "

 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Tak faktycznie, tylko dlaczego wykluczono go z losowania?
Tu nie chodzi o marudzenie czy też o ten soft, lecz o zasady że to co się organizuje było jasne i przejrzyste dla wszystkich.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
jan13, ja powiem tak, gdybyś wygrał i z wdzięczności za wykonaną tu pracę, czyli tłumaczenie, oddał swoją licencję, byłbyś dla mnie gość...

Jeżeli ma odchodzić tu taki cyrk, to ja mogę oddać swoją licencję - jeszcze nie aktywowana - dla tłumacza a ta która on otrzymał, niech idzie do poszkodowanego.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Tak faktycznie, tylko dlaczego wykluczono go z losowania?
Tu nie chodzi o marudzenie czy też o ten soft, lecz o zasady że to co się organizuje było jasne i przejrzyste dla wszystkich.

bo otrzymał licencję bez losowania za tlumaczenie, pisałem wyżej
chyba miałem takie prawo :scratch

ps
zorganizuj coś TY !!!
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Można było poprawić datę zakończenia konkursu to i można było zmienić ilość licencji do rozlosowania .
andyx nikt nie kwestionuje twego prawa do takiej decyzji, lecz jeśli w trakcie konkursu nastąpiły zmiany to do informacji o zmianach mają prawo wiedzieć uczestnicy podczas jego trwania.Zamieszanie rodzi się z błędnej informacji lub braku informacji.Tego już nie odkręcimy jak dla mnie temat zamknięty.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25102
Miasto
Trololololo
Można było poprawić datę zakończenia konkursu to i można było zmienić ilość licencji do rozlosowania .
andyx nikt nie kwestionuje twego prawa do takiej decyzji, lecz jeśli w trakcie konkursu nastąpiły zmiany to do informacji o zmianach mają prawo wiedzieć uczestnicy podczas jego trwania.Zamieszanie rodzi się z błędnej informacji lub braku informacji.Tego już nie odkręcimy jak dla mnie temat zamknięty.

Przecież była data poprawna tylko z racji awarii forum przywrócona była kopia wcześniejsza.Wiedziałbyś o tym gdybyś interesował się czymś więcej niż narzekanie :smoczek.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
Nie bijmy piany, proszę. Zostało rozdane 20 licencji tak jak miało być, w tym jedna za coś więcej niż tylko post konkursowy, za włożoną pracę w tłumaczenie.
Za to należy się coś extra. Andyxa podjął jedyną słuszną decyzję.

Gratulacje wszystkim nagrodzonym. A pozostałych w imieniu organizatorów zapraszam do innych konkursów.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Przecież piszę ze można było przywrócić prawidłową datę czyli poprawiono a nie zmieniono ilości licencji do wygrania w konkursie co też można było zrobić.Gdybyś uważnie czytał to byś wiedział co piszę.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
Skończmy proszę tą jałową dyskusję, ostatnie słowo należy tu do organizatora. A jak widzę, on już się wypowiedział.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25102
Miasto
Trololololo
Przecież piszę ze można było przywrócić prawidłową datę czyli poprawiono a nie zmieniono ilości licencji do wygrania w konkursie co też można było zrobić.Gdybyś uważnie czytał to byś wiedział co piszę.
więc trzeba było napisać do mnie PW skoro widziałeś że coś jest nie tak.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Zamiast podziękować za pracę jaką tutaj kolega jak i też wielu innych wykonuje trzeba ponarzekać.
Skoro PANIE JANIE zależało tak bardzo na licencji, to wystarczyło napisać odpowiedni temat i klucz pewnie szybko by się znalazł.
Nie raz korzystałem z takiej pomocy i nie raz sam też oddawałem swoje wygrane licki.
Po takiej zagrywce to organizatorom odechciewa się marnować swojego czasu i wcale się nie dziwię. WSTYD!
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Możemy zamknąć a właściwie trzeba ten temat, bo z pięknej sprawy jaką są tutaj różne konkursy -Pan Jan skwasił- i wyszedł jakiś hardcor "nadużyć" i nie wiadomo czego jeszcze :) Ludkowie- gdyby nawet, pomyłki są rzeczą ludzką i można to wyjaśniać a nie zarzucać z góry złe intencje.... a w tej historii poza pomyłką (notabene sprostowaną) w dacie końca konkursu- nie widać niczego złego-niestosownego!Przeciwnie do całego ambarasu,nazwę gest dania licki za wkład i pracę jako miły i szacun za to ! Dziękuję razem z wszystkimi którzy to rozumieją za trud i organizację tego konkursu dla Andyxa - super jak zwykle robota-THX. By zadowolenie było i dla niezadowolonych mogę oddać moją wygraną lickę - kod, dla Pana Jana- podejrzewam że bardzo dla Pana jest to ważne a ja bez problemu przyjmę że po prostu nie wygrałem :) i uśmiech u wszystkich.Pzdr
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
bo otrzymał licencję bez losowania za tlumaczenie, pisałem wyżej
chyba miałem takie prawo :scratch

ps
zorganizuj coś TY !!!
To organizujący konkurs wyznacza zasady !!on starał się o dany produkt do konkursu a musiał zapewne dużo czasu spędzić nad załatwieniem tego więc do końca ma prawo zmieniać regulamin i zasady więc jeśli ktoś nie wygrał to niech nie wylewa swoich żali tylko weznie się do roboty na rzecz forum a nie wypowiada się tutaj tylko przy okazji wylania swoich żali Nie musisz się nikomu
andyxa tłumaczyć Ty załatwiasz daną rzecz do konkursu i ty ustalasz zasady i koniec kropka
 
Status
Zamknięty.
Do góry