KONKURS - ShadowDefender /lifetime/

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Dziękuję za zorganizowanie konkursu.

Shadow Defender pomógłby mi zabezpieczyć komputer podczas "doświadczeń" z podejrzanymi / niesprawdzonymi instalatorami programów których jeszcze nie poznałem. Byłby też gwarancją powrotu do punktu wyjścia przy okazji grzebania w rejestrze i ulepszania systemu.
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
Pierwszy raz słyszę o tym programie i o tym sposobie zabezpieczenia systemu przed ew. skutkami zabawy z dziwnymi programami. Wygląda rewelacyjnie i byłbym bardzo szczęśliwy jeśli udało by mi się zgarnąć jedną z licencji. Powodzenia.
 

koniczynka

Wygadany
Dołączył
4 Czerwiec 2012
Posty
59
Reakcje/Polubienia
5
Jeszcze nigdy nic nie wygrałem na waszej stronie -oby teraz los do mnie sie uśmiechnął.A program jest swietny.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Program genialny i prosty . Takie połączenie sprawia że jest bliski ideału , przynajmniej dla mnie .
Wersję z ostatniej promocji GOTD trafił szlag gdy musiałem stawiać na nowo system .
Wielkie dzięki za możliwość wzięcia udziału w konkursie :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10015
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Trane

Świeżak
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
31
Reakcje/Polubienia
8
Świetny program, niezbędny dla każdego dbającego o system użytkownika. Używam wersji promocyjnej z GOTD, ale licencja lifetime z oczywistych powodów byłaby lepsza:)
 

krktch

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
19
Reakcje/Polubienia
7
ShadowDefender'a jeszcze nie używałem i teraz chciałbym to zmienić. Z wielu recenzji tego programu widzę,że będzie doskonałym wzmocnieniem bezpieczeństwa dla mojego systemu. :) Dzięki za konkurs.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
al_arsen napisał:
memnon napisał:
Wersję z ostatniej promocji GOTD trafił szlag gdy musiałem stawiać na nowo system .

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Już próbowałem , niestety podczas próby instalacji wyskakuje mi tekst że coś tam.. expired :( , podobnie z instalką która
była w jednym z ostatnich komputerświatów .
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Świetny konkurs. :ok Dziękuję andyxa za kawał dobrej roboty i panu Tony'emu za licencje. :dziękuję
Program, który jest jednym z podstawowych ogniw linii obrony mojego komputera. Jak to kiedyś napisał kolega ichito: "(...)Shadow Defender – program do tzw. „lekkiej wirtualizacji”, który kilka lat temu nazwano „najlepszym kawałkiem kodu, jaki kiedykolwiek stworzono (...)”. Nie wiem czy najlepszym, ale na pewno porządnym. Tryb ShadowMode to jest to co tygrys Zeno lubi najbardziej... :klawik. Licencja lifetime to łakomy kąsek, że czuję niemal wilczy apetyt. W dodatku odpadłyby mi wszelkie troski, kiedy zdarzy się następne promo na ten soft.. :)
Jeszcze małe czary, żeby ostatni byli pierwszymi... :papież .... I czekam... :pala
:hippie
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Konkurs zakończony

Wyniki


gR13Fej.jpg


Dziękuję za udział i gratuluję szczęśliwej 7, która ma 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW !!

Brak potwierdzenia = wykluczenie z kolejnego konkursu !!
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Gratulacje !!
 
Do góry