Konkurs ! TuneUp Utilities 2011 ! Giveaway

Status
Zamknięty.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
EG7pW.png



Do wygrania są 2 licencje do programu – TuneUp Utilities 2011

TuneUp Utilities 2011 – 2 genuine licenses to win :!:

Zasady :

Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać licencję do TuneUp Utilities 2011
Konkurs zakończy się 03.04.2011 - licencje zostaną rozlosowane za pomocą random.org lub sam wybiorę dwa komentarze.Idiotyczne komentarze będą automatycznie kasowane.

Rules :

Please write a comment why would you like to win TuneUp Utilities 2011
The giveaway ends on 03.04 2011.

Powodzenia / Good Luck !
 

wronak

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
tuneup utilities jest jak na razie najlepszym programem do optymalizacji z jakiego korzystałem
 

paf

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
Thanks a lot, oxigen thief :). I would like to win a license because I've always used TU with no problems at all and it would be good to use the latest version. Thanks in advance. Best regards.
 

Leszek

Świeżak
Dołączył
3 Czerwiec 2010
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
TuneUp Utilities=super narzędzie do tego do czego zostało stworzone, czyli do szybkiej i bezproblemowej optymalizacji i konfiguracji systemu dla każdego, a nie dla gmerania w ustawieniach dla fachowców, bo do tego jest 100 tysięcy różnych programów. :)
 

Canaris

Wygadany
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
47
Reakcje/Polubienia
10
TuneUp Utilities to dla mnie najdoskonalszy pakiet narzędziowy służący do optymalizacji systemów Windows. Od lat używam tego produktu. Zawsze wersje zdobyte z komputerowej prasy lub promocji w Internecie. Zaczynałem od wersji 2007, następnie 2008, 2009 a obecnie korzystam z wersji 2010. Ten zestaw towarzyszył mi niezmiennie pod Windowsem XP, potem Windows Vista a obecnie Windows 7. Dobrze bym wykorzystał najnowszą edycję 2011 w celów do, których została stworzona:)
 

anessal

Świeżak
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Skierniewice
Jeden z podstawowych programów jakie instaluję na każdym nowym komputerze należy do żelaznego składu. Za jego pomocą sprawdzam autostart, uruchomione procesy, zmieniam ustawienia systemowe dla własnej wygody, zmieniam ikony, czyszczę itp nie zdarzyło mi się na nim zawieść. Mam teraz lapka z Win7 64bit pasowałby by w sam bo do tej pory korzystałam z licek promocyjnych na TUU 2010. Pozdrawiam i pozwolę sobie dołączyć do konkursu :cool:
 

shadow14pl

Wygadany
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
0
Chcialbym dostac kluczyk pozniewaz uwielbiam ten program. Jest on dla mnie faworytem w sprawach optymalizacji i czyszczenia. Posiada najpotrzebniejsze i niezbedne narzedzia dla komputera. Najlepsze jest w nim to ze jest po polsku (nie zawsze ale zazwyczaj tak) i nawet poczatkujacy uzytkownik potrafi sie nim obsluzyc. Bardzo chcialbym dostac lcencje na niego i bardzo sie uciesze gdy go dostane poniewaz kozystam z niego codziennie i jest dla mnie niezbedny. Nie moge sie doczekac wyniku konkursu...
Serdecznie dziekuje za dostanie szansy na zdobycie licencji :)
Czekam na wyniki i pozdrawiam!
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Witam,

Tuneup to kompleksowy pakiet do optymalizacji komputera. Jako,że spełnia wszystkie zadania na wysokim poziomie , posiada bogaty zestaw narzędzi nie ukrywam,że przydałaby się licka na ten soft zwłaszcza ,że używałem wersji wcześniejszych z powodzeniem. Dla mnie jest to niezbędny program jaki powinien być zainstalowany na Pc-ie do utrzymania systemu w jak najlepszej kondycji, Pozdrawiam :)
 

semana

Świeżak
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Również jestem tego zdania,że to najlepszy program do optymalizacji systemu. '' I komputer śmiga jak nowy!" - nic dodać nic ująć.
Dzięki za konkurs.Proszę i mnie dodać do listy.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2085
Reakcje/Polubienia
320
Miasto
Nagykutas
Pierwszy konkurs, w którym biorę udział ale soft mnie do tego zmusił...dla mnie od lat jest on najlepszy i dlatego męczę tu pałę z tego powodu. :dziwak
 

krasnystaw2008

Świeżak
Dołączył
22 Październik 2010
Posty
27
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym dostać kluczyk, ponieważ jest to najlepszy program do optymizacji mojego PC. Posiada wiele bogatych funkcji do konfiguracji Windowsa, a i pragnę zwrócić na małą wisienkę na torcie, którą jest "Polski i łatwy interfejs aplikacji", który z roku na rok jest coraz ładniejszy i łatwiejszy w opanowaniu dla osób początkujących.
 

buszman

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Dobrze mieć lidera oprogramowania programów optymalizujących system. :D :D :D :D
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18512
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
TuneUp Utilities to jeden z lepszych programów do optymalizacji windy. Mimo, że troszkę przymula, to jest to mój faworyt. I przydała by się licencja na najnowszą wersję.
 

tigi57

Świeżak
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
36
Reakcje/Polubienia
0
Szkoda,że tylko są 2 licencje do rozlosowania i wygrania.
Program TuneUp Utilities używam od 2 lat i uważam,że zasługuje na miano najlepszego programu do przyspieszania,konserwacji i optymalizacji mojego komputera z systemem Windows 7.
Ponieważ używam TuneUp 2010,obecna licencja już nie pozwala na aktualizację, a nowości wersji 2011 kuszą i ekscytują.
Program bardzo rzeczowo i dokładnie podpowiada,co można osiągnąć poprzez wykonanie danych czynności,więc ryzyko popełnienia błędu jest małe,a w skrajnych przypadkach zawsze można "wycofać zmiany".
Mimo, że uczestników w konkursie będzie bardzo wielu, to jednak postanowiłem wziąć udział,choć prawdopodobieństwo wygrania licencji jest bardzo znikome.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
wersje dotychczasowe sprawowały się nieźle, ciekaw jestem nowych opcji, którymi się producent chwali więc biorę udział w tym konkursie. Racje dla których mnie program interesuje: możliwośc optymalizacji i modyfikacji windy.

pozdrawiam,
 
Status
Zamknięty.
Do góry