Konkurs! Zemana AntiMalware Premium

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Pani
Ida Curovac z Zemana
Business Development Manager
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 10 licencji 1 pc 1 rok
Znakomitego Programu
Zemana AntiMalware Premium

93a364283553e882med.jpg

Zapraszam na oficjalną stronę programu
  • https://www.zemana.com/AntiMalware

Dlaczego Zemana AntiMalware Premium ??
Ponieważ Jest Najlepsza !!
:) :) :ok

c4dab778c41a214bmed.jpg

Zemana AntiMalware to nowoczesne oprogramowanie wykrywające i usuwające z komputera różne szkodniki, na jakie natknąć się można w Internecie. Program skanuje cały system operacyjny zaledwie w parę minut, nie spowalniając przy tym pracy komputera.
Korzystając z tego oprogramowania sprawdzimy dokładnie czy nasz komputer nie posiada żadnych szkodliwych wirusów, koni trojańskich, rootkitów, robaków, keyloggerów, aplikacji szpiegowskich lub innych fałszywych komponentów. Atutem programu jest jego pełna kompatybilność z innymi oprogramowaniami antywirusowymi (Avast, Kaspersky czy Norton Internet Security). W ten sposób może służyć jako uzupełnienie dla podstawowego programu zabezpieczającego system Windows.
fcb068a29bd5f0dfmed.jpg

Zemana AntiMalware posiada kilka różnych silników antywirusowych zapożyczonych od innych producentów (Kaspersky, Eset, AVG, Bitdefender czy Avira ). Jest skuteczny podczas wykrywania wirusów i bez problemów radzi sobie z mocno zainfekowanym komputerem. Nie zabrakło w nim również dodatkowych opcji, pozwalających na zaplanowanie skanowania o określonej porze czy zintegrowanie aplikacji z Eksploratorem Windows, który pozwoli dodać do menu kontekstowego dodatkowe opcje skanujące.
Oprogramowanie poza tradycyjną metodą skanowania, dokonuje również skanowania w chmurze i w momencie wykrycia nieznanego zagrożenia. W tym czasie przeprowadza jeszcze dokładniejsze skanowanie nieznanego pliku, korzystając przy tym z innych silników skanujących. Oprócz tego program korzysta też z zaawansowanej technologii detekcji szkodliwego kodu, która nie sprawdza sum kontrolnych, ale nadzoruje zachowanie odpowiedniego programu.
info z dobreprogramy.pl

1a2afc91e2bf8252med.jpg

Każdego dnia przybywa ponad 390.000 nowych szkodliwych programów
Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki
Zemana AntiMalware Premium:

8f2fc747caef57c4med.jpg

Szybkie i wydajne skanowanie
i zapobieganie infekcjom w przyszłości

8d68226fc16f048amed.jpg

Lekki, wysoce zoptymalizowany i nie ma wpływu na ogólną wydajność
komputera ani nie zaśmieca dysku (5 MBs całości) .

96e7c4b24c8189e2med.jpg

Pozbywa się szkodliwych dodatków do przeglądarki
użytkownika; niechcianych aplikacji i pasków narzędzi

55e5bfad42e13d3dmed.jpg

Dlaczego Zemana AntiMalware Premium?
6fa62518f858d046med.jpg

Wykrywa i usuwa nawet głębokie osadzone
rootkity i bootkitami i utrzymuje komputer
w czystości.

5db43790b1a4b86bmed.jpg

Szybszy, lepszy stopień wykrywanie
i usuwanie złośliwego oprogramowania

d03c678c69e647a1med.jpg

Chroni komputer przed infekcjami
w czasie rzeczywistym

0a97a3507f73ee1bmed.jpg

Dzięki unikalnej technologii zwiększa
wykrywanie podejrzanych plików
zero day malware

5e9ec00659517453med.jpg

Wykrywa i usuwa
co Anty wirusy nie

c165d5e708dbed86med.jpg

Pandora
Czas rzeczywisty
unikalna Technologia piaskownicy w
chmurze
8795b04f64ac31afmed.jpg

Aktywnie pokonuje wirusy, trojany, przeglądarka instaluje złośliwe
dodatki i inne rodzaje szkodliwego oprogramowania.

fd06dbe3d6fe5709med.jpg

Usługa reputacji plików
686726ec8e875cffmed.jpg

Darmowe wsparcie techniczne.
e93d2bbf7d5814e4med.jpg

Więcej info
  • https://www.zemana.com/AntiMalware
Pobieranie
  • https://zemana.com/ThankYou/Download?source=download&ProductID=2&IsFree=False&IsPortable=False
Kup Teraz
  • https://www.zemana.com/Store/AntiMalware
Program jest naprawdę rewelacyjny!!
Polecam !!
Moja ocena 5
:dziękuję



Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Zemana AntiMalware Premium
2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 02.07.2016



Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Zemana AM -Ponieważ jest Najlepsza i za bardzo nie mam więcej nic do dodania co organizator konkursu w/w napisał ! Wchodzę bo licka na rok czasu to nie to co trzy-miesięczne bety a właśnie te triale przekonały mnie że obecnie to jeden z najlepszych antymalware i nie tylko..godnie zastępuje Hitmana Pro i inne-dzięki za konkurs-Pzdr.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1069
Reakcje/Polubienia
39
Z radością biorę udział. Wiele czytałem o tym sofcie (na tym forum) i jestem przekonany że może zagościć na moim laptopie.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
O zaletach Zemana AntiMalware można pisać bez końca, i nie będzie w tym przesady. A jeszcze lepiej przekonać się o nich w praktyce. Miałem taką okazję czyszcząc nie tak dawno mocno zaniedbany laptop kolegi. Oczywiście korzystałem z wersji darmowej, która poradziła sobie z problemem szybko, łatwo i bez zbędnych ceregieli. Instalacja i obsługa prosta i przejrzysta, intuicyjna, ogranicza się do kilku kliknięć, i po (dosłownie) chwili widzimy w postaci listy stan naszego sprzętu i - o ile są - wykryte problemy. Usuwanie wykrytych problemów to kolejne kliknięcie - i pozamiatane.Dziękuję za szansę na wygraną i zgłaszam swój udział w konkursie.
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
Zemana AntiMalware Premium Real time protection and automatic scan scheduled provides you with all around protection against zero-day malware specifically targetting infamous rootkits and bootkits! Now with support for Safe Boot! Please count me in for this giveaway!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Many thanks friend for this draw is a very good security program since it has several engines of AV, which is when security is good, thank you
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Za kilka dni kończy mi się licencja na ten program a tu taka gratka. Program godny polecenia. Od pewnego czasu mam go zainstalowany i sprawdza się w 100%. Dziękuje za zorganizowanie konkursu i możliwość zdobycia znakomitego programu.
 

gdant

Świeżak
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
26
Reakcje/Polubienia
16
Good online on demand scanner which is very low in resource usage but high in detection..
Thanks for such giveaways..
 
E

elefante

Dlatego chcę wygrać Zemana AntiMalware Premium bo jest nowym graczem od wykrywania robaków, keyloggerów i róznego zagrozenia z internetu ma kilka profesjonalnych silników antywirusowych .Podziekowanie za konkurs.
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Nowy dobry soft. Czytałem o nim trochę i nie natrafiłem nigdzie na negatywną opinię . Uważam że choćby z tego powodu warto go mieć wśród programów dotyczących bezpieczeństwa . Podziękowania za konkurs
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Zemana AntiMalware Premium

To jeden z najlepszych programów zabezpieczających nasz komputer przed złośliwym oprogramowaniem z sieci. Jest szybki i intuicyjny. Wykrywa zagrożenia których inny soft nie widzi. Bardzo chciałbym wygrać jedną z licencji :) Dzięki wielkie za konkurs.
 

gjon

Świeżak
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
No i na to czekałem. Mam nadzieję, że wygram licencję na najlepszy antymalware świata!
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Używam Zemana Anti-Logger i według mnie jest bardzo dobrym programem zabezpieczającym.
Zemana AntiMalware nie używałem, ale jeżeli jest na takim samym poziomie jak Anti-Logger,
to chciałbym go mieć.
 

www

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
11
Wysoka skuteczność Zemana AntiMalware , małe zużycie zasobów systemowych, przyjemny interfejs i banalnie prosta obsługa przekonały mnie do tego programu już jakiś czas temu.
Dziękuję za konkurs i możliwość wygrania licencji :dziękuję
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. It keeps my computer safe and detect and remove the computer's various pests, viruses and malware. It is compatible with different antivirus software. In addition, it is fast, easy to use, and doesn't cause slowing of my computer. The built in scheduler lets you do scheduled scanning and removal of viruses in an automatic manner
 
Status
Zamknięty.
Do góry