KonkursPZD Konkurs ! / Giveaway Kerish Doctor 2021

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim! :)

Kerish Doctor jest najlepszym i najskuteczniejszym programem do optymalizacji i konserwacji systemu w komputerze. Jest intuicyjny i bezinwazyjny. Użytkuję ten program od ładnych paru lat na prywatnym komputerze. Jak na razie system Windows 10 działa prawidłowo. Chciałbym wygrać licencję na ten program, ponieważ moja obecna licencja wkrótce dobiegnie końca.
 

Lipka222

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Wrzesień 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
7
Program Kerish Doctor jest bardzo dobrym programem, zresztą jedyny jakiego używam do czyszczenia i optymalizacji systemu. Nigdy nic nie uszkodził a robi swoje.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
Super „sprzątacz”. Od pewnego czasu bywa na różnych promocjach, tak więc miałem okazję skorzystać.

Wśród tzw. „informatyków” krąży opinia, iż nie należy używać programów typu Kerish Doctor, CCleaner i innych podobnych, bo każdy z nich coś tam wykryje, czego usunięcie prędzej czy później zaskutkuje pewnymi problemami.

Całe szczęście, że nie zaliczam się do tego „grona” i z pełną świadomością startuję w konkursie po ten niezwykle przydatny program. Jak dotąd nigdy nie usunął plików, które zachwiałyby równowagą mojego systemu. Zawsze go polecałem i polecać będę.

AM dzięki za konkurs.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Proszę mnie nie liczyć bo aktualnie posiadam program i nie chcę zabierać szansy innym co go potrzebują-wrzucam post dlatego bo naprawdę warto powalczyć o ten wspaniały program- pozwala w odróżnieniu od multum innych pseudo-czyścicieli na utrzymanie komputera w optymalnym stanie i co ważne dla początkujących posiada proste i zrozumiałe opcje więc trudno o uwalenie systemu-skuteczny-szybki-dokładny w tym co mu zadamy.Organizator duże brawa za fajny soft.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Witam po długiej nieobecności. Sporo lat korzystam z Kerisha i już nie odczuwam potrzeby testowania innych tego typu programów, ponieważ nigdy nie miałem nawet najmniejszycch problemów podczas jego używania. Solidność i pewność, to znak firmowy Kerish Doctor. Znakomita sprawa, te cykliczne konkursy z tym programem w roli głównej :przeszcz
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Wspaniały program jeden z najlepszych używam go od dawna , niedługo kończy mi się licencja i przydało by się wygrać aby mieć możliwość dalszego używania tak wspaniałego programu. Więc biorę udział w tak wspaniałym konkursie z nadzieją wygrania tego programu.
 

stani

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
7
Super program, używam od kilku lat,jeszcze mnie nie zawiódł,niedługo kończy mi się klucz licencyjny,dlatego jak szczęście dopisze to będe dalej użytkownikiem Kerish Doctor.Dziękuje
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Podziękowania dla angellomichel387 za organizację kolejnego świetnego konkursu:hi. Na temat programu nie ma co się rozpisywać. Dużo opcji, język polski i dodatkowo 3-letnia licencja. Po prostu się sprawdza i to w praktyce. Niestety czasowe licencje na ten program też kiedyś się kończą. Dlatego zgłaszam swój udział w konkursie. A wszystkim życzę zdrowia i powodzenia.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Świetny program, mam już nie wiem od ilu lat. Kończy się powoli licencja . Chętnie skorzystam z możliwości przedłużenia licencji na kolejne 3-lata.
Zgłaszam udział w konkursie.
Dziękuje i pozdrawiam
 

vorilhon

Świeżak
Dołączył
12 Lipiec 2013
Posty
37
Reakcje/Polubienia
0
Witam! Nigdy nigdzie nic nie wygrałem, takie mam pieskie szczęście, konkurs na Kerish też pewnie nie wygram, kiedyś używałem próbną wersję i wiem, że jest super.... Ech, pomarzyć można!!!
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
Na jednym kompie mam ten program i sprawdza się wyśmienicie z W7.Robi co ma robić ma czytelny i intuicyjny interfejs z dużą ilością funkcji jak na razie od kilku lat nic nie uszkodził czego nie można powiedzieć o wszystkich "czyścikach" ,więc czego chcieć więcej. Biore udział w konkursie ,bo przydałaby się druga licka na nowego kompa :)
 

marek7001

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
266
Reakcje/Polubienia
44
Miasto
Ostrołęka
Programu używam nieprzerwanie od 2015. Aktualna zakupiona wersja 2letnia kończy się za miesiąc :zaciesz Fajnie by było przedłużyć o kolejne 2 lata :hi
Bardzo dobry program, bardzo dużo funkcji optymalizacji. Przez te 5 lat nigdy mnie nie zawiódł, nie musiałem ani razu robić przywracania systemu co nie jest wcale takie oczywiste. Szacunek dla programistów :hi

I oczywiście podziękowanie dla angellomichel387 za kolejny konkurs :dancing
 
Ostatnia edycja:

John Doe

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Program jest wyjątkowy.Działa jak dobry Doctor.Kończy się licencja i kontynuacja dobrego a wręcz bardzo dobrego softu jest wskazana.Dzięki za konkurs.
 
Do góry