Konkursy ! / Giveaway ! HitmanPro and HitmanPro.Alert

Status
Zamknięty.

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
417
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Guardian , thank You for contest. Congratulation to lucky winners :piwko
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Thanks good people and thanks guardian for the contest! :hura
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Jest czego gratulować :piwko i jest czego żałować :(
 
A

Anonymous

Nie wiem o co chodzi z tym Konkursem...ale mam nadzieję,że wszystko było transparentne :) .Ponieważ są tu mądrzejsi ode mnie to mam nadzieję,że ktoś mi ładnie wytłumaczy.
Mam jednak pytanie innej natury...ot chociażby do Zwycięskiej Piątki...kupiłem lickę do ProAlerta i chciałbym prosić żebyście mi napisali : czy można dodawać softy nieobjęte ochroną z automatu ? Co zmienić w ustawieniach żeby program był jeszcze skuteczniejszy ? Na jakiej zasadzie w ProAlercie działa prewencja przed cryptolockerami ?
Na pewno to wiecie skoro ubiegaliście się o ten program :) .

BTW.Ktosiu-nie podpowiadaj ! :szydera
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
włóczykij napisał:
Witam, ja w kwestii formalnej. Zgłaszałem swój akces w konkursie a nie widzę się ani jako wygrany, jak i również przegrany?

Czytaj uważnie:
as there were many entries I am sorry that I could not fit all onto the screenshot :facepalm

Ja też się nie zmieściłem.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Gratulacje dla wygranych.... jakkolwiek tam było... :piwko :hi
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
antbil007 napisał:
.
Gratulacje dla pierwszej piątki, chociaż losowanie zostało zmanipulowane.

Witaj,

Guardian wyraźnie napisał że nie zmieściła się cała lista na zrzucie i to jest jak najbardziej normalne ponieważ było aż tylu chętnych.Skoro piszesz że zostało zmanipulowane to rozumiem że masz na to jakieś dowody :guma , więc proszę abyś je przedstawił.

Lista wszystkich userów jak już pisałem nie zmieściła się a zrzut został zrobiony z całego okna ale nie całego po przewinięciu i dlatego nie ma tam wszystkich, nie wszystkie programy do zrzutów mają opcję zrobienia zrzutu z przewijanego okna i widocznie Guardian taki program ma.FastStone Capture ma taką opcję (Capture Scrolling Window). Radzę z większym zaufaniem podchodzić do organizującego konkursy a nie pisać że coś zostało zmanipulowane.
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Gratulacje wszystkim. Było tak blisko :facepalm
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
OXYGEN THIEF napisał:
antbil007 napisał:
.
Gratulacje dla pierwszej piątki, chociaż losowanie zostało zmanipulowane.

Witaj,

Guardian wyraźnie napisał że nie zmieściła się cała lista na zrzucie i to jest jak najbardziej normalne ponieważ było aż tylu chętnych.Skoro piszesz że zostało zmanipulowane to rozumiem że masz na to jakieś dowody :guma , więc proszę abyś je przedstawił.

Lista wszystkich userów jak już pisałem nie zmieściła się a zrzut został zrobiony z całego okna ale nie całego po przewinięciu i dlatego nie ma tam wszystkich, nie wszystkie programy do zrzutów mają opcję zrobienia zrzutu z przewijanego okna i widocznie Guardian taki program ma.FastStone Capture ma taką opcję (Capture Scrolling Window). Radzę z większym zaufaniem podchodzić do organizującego konkursy a nie pisać że coś zostało zmanipulowane.
Napiszę raz jeszcze po polsku:
guardian poprawił ręcznie listę zwycięzców. Może zrobił to w Photoshopie, może w innym programie. Przecież piszę o tym w moim poście i wykazuję czarno na białym tutaj
Zostało to wychwycone przez Romę, a później przeze mnie. Posty z listą sprzed poprawki zaczęły permanentnie być usuwane.
Nie chce mi się na ten temat pisać by czytać odpowiedzi pełne ściemy. Czy tego nie widzisz Oxy, że w miejsce Romy został wpisany Dark (poz. 7)? Prawie, że idealnie, znaczy w programie graficznym.
Nie mam zatem pewności, czy też cała lista nie została w ten sam sposób spreparowana.
Mamy tutaj do czynienia z zamiataniem pod dywan. Ja jestem zwykłym użytkownikiem, guardian adminem.
Forum bardziej na konkursach stoi niż na użytkownikach. Tych ostatnich jest ci na forum dostatek.
OK, wszystko się zgadza. Przyklasnąłem, tylko proszę nie wmawiaj mi Oxy, że nic się nie stało. Nie ze mną te numery ... jak mawiał kiedyś klasyk.
Pozdrawiam serdecznie i proszę nie pytaj mnie więcej. :hi
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
antbil007 napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
antbil007 napisał:
.
Gratulacje dla pierwszej piątki, chociaż losowanie zostało zmanipulowane.

Witaj,

Guardian wyraźnie napisał że nie zmieściła się cała lista na zrzucie i to jest jak najbardziej normalne ponieważ było aż tylu chętnych.Skoro piszesz że zostało zmanipulowane to rozumiem że masz na to jakieś dowody :guma , więc proszę abyś je przedstawił.

Lista wszystkich userów jak już pisałem nie zmieściła się a zrzut został zrobiony z całego okna ale nie całego po przewinięciu i dlatego nie ma tam wszystkich, nie wszystkie programy do zrzutów mają opcję zrobienia zrzutu z przewijanego okna i widocznie Guardian taki program ma.FastStone Capture ma taką opcję (Capture Scrolling Window). Radzę z większym zaufaniem podchodzić do organizującego konkursy a nie pisać że coś zostało zmanipulowane.
Napiszę raz jeszcze po polsku:
guardian poprawił ręcznie listę zwycięzców. Może zrobił to w Photoshopie, może w innym programie. Przecież piszę o tym w moim poście i wykazuję czarno na białym tutaj
Zostało to wychwycone przez Romę, a później przeze mnie. Posty z listą sprzed poprawki zaczęły permanentnie być usuwane.
Nie chce mi się na ten temat pisać by czytać odpowiedzi pełne ściemy. Czy tego nie widzisz Oxy, że w miejsce Romy został wpisany Dark (poz. 7)? Prawie, że idealnie, znaczy w programie graficznym.
Nie mam zatem pewności, czy też cała lista nie została w ten sam sposób spreparowana.
Mamy tutaj do czynienia z zamiataniem pod dywan. Ja jestem zwykłym użytkownikiem, guardian adminem.
Forum bardziej na konkursach stoi niż na użytkownikach. Tych ostatnich jest ci na forum dostatek.
OK, wszystko się zgadza. Przyklasnąłem, tylko proszę nie wmawiaj mi Oxy, że nic się nie stało. Nie ze mną te numery ... jak mawiał kiedyś klasyk.
Pozdrawiam serdecznie i proszę nie pytaj mnie więcej. :hi

Ok, kumam :dziękuję ale o to musisz zapytać Guardiana, widocznie wstawił usera Roma 2X i rozlosował, potem zobaczył że Roma jest 2X a brakuje innego usera i tyle.Naprawdę nie widzę w tym żadnego problemu, ja bynajmniej ufam Guardianowi a wasze pisanie o manipulacji to jednak przesada. :francuz
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
OXYGEN THIEF napisał:
...Ok, kumam :dziękuję ale o to musisz zapytać Guardiana, widocznie wstawił usera Roma 2X i rozlosował, potem zobaczył że Roma jest 2X a brakuje innego usera i tyle.Naprawdę nie widzę w tym żadnego problemu, ja bynajmniej ufam Guardianowi a wasze pisanie o manipulacji to jednak przesada. :francuz

A ja się dziwiłem dlaczego Pani w podstawówce obniżyła mi ocenę ze sprawowania po tym, jak wymazałem uwagę i podrobiłem podpis mamusi. Tylko że to było xxx lat temu. :p

Co do wiary. Ja też wierzę guardianowi. I gitara. :p
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Ale czy to zmienia wynik losowania? Bo zaczynam czuć się nieswojo! :(
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10049
Reakcje/Polubienia
10682
Miasto
Somewhere over the rainbow.
antbil007 napisał:
A ja się dziwiłem dlaczego Pani w podstawówce obniżyła mi ocenę ze sprawowania po tym, jak wymazałem uwagę i podrobiłem podpis mamusi. Tylko że to było xxx lat temu. :p

Co do wiary. Ja też wierzę guardianowi. I gitara. :p

Bo poprawiłeś po kimś i podrobiłeś czyjś podpis a Guardian poprawił swój błąd. :buziakk
 
Status
Zamknięty.
Do góry