Konkursy! Macrium Reflect Workstation

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Dziękuję za konkurs guardian.Macrium Reflect Workstation jest jednym z najlepszych programów do wykonywania kopi zapasowych,może on zarówno zabezpieczyć pojedyncze pliki jak i utworzyć pełen obraz systemu.Moją ulubioną funkcją tego programu jest :
Rapid Delta Restore (RDR)
Pozwala na odzyskanie danych w bardzo szybkim czasie,nawet z kilku kopi zapasowych naraz.
 
3

3e6-16hn

My most favourite feature of Macrium Reflect Workstation software is the Rapid Delta Restore, which rapidly recover data from single, or multiple full backups,cuts restore times by 90% or more. Macrium is very reliable backup software.
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
Już od dłuższego czasu poluję na program do backupu. Macrium ma opinię jednego z najlepszych. Testowałem już go kiedyś i bardzo mi się spodobał. Najważniejsza dla mnie w tego typu programach jest niezawodność a Macrium Reflect Workstation to zapewnia, dlatego zgłaszam się do konkursu.
 

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
ok good people the competition is now closed
I will check eligibility for each member who as entered and will post the winners names shortly

GOOD LUCK !! !! :yahoo

Thank you to those who entered and who supported with a 'thank you' :ok
 

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
if I do not receive your PM within specified time frame your win will be forfeited .. non negotiable :facepalm

You will only receive a PM from me containing your license key once and only if you have claimed your prize within specified time frame
the developer requires your email address to set up your license so our 3 lucky winners please include your email address in your PM
to me to claim your win.

I have searched each and every members posts for eligibility and all but one were eligible... thank you for kindly following
our simple golden rules

HURmG0t.jpg


thank you kindly to all who entered and those too who showed gratitude by thanks.... you are very lovely people :ok

CONGRATS to all 3 lucky winners :hura (sometimes I wish I could enter to win :sarkazm)
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Congrats to the winners!
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Bardzo się cieszę! Gratuluję pozostałym szczęściarzom! :hura
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Gratulacje dla wszystkich :ok
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
wacek_1984 napisał:
Program posiada świetne wsparcie dla dysków sąd, dlatego jest dobrym wyborem do wykonywania częstego backupu, inne programy podobno zmniejszają żywotność dysku. Chętnie to przetestuje.


Dziękuję organizatorowi i producentowi za konkurs


Liczysz. że ktoś Ci odstąpi swoją licencję ??
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
al_arsen napisał:
Liczysz. że ktoś Co odstąpi swoją licencję ??


Nieee, siedzę u teściów, net słaby, wypowiedź napisałem, nie kliknąłem wyślij, dzisiaj zauważyłem po fakcie :hura
 
Status
Zamknięty.
Do góry