Konkursy! Malwarebytes Anti-Exploit Premium

Status
Zamknięty.

guardian

Bardzo aktywny
Administrator
Dołączył
7 Luty 2015
Posty
262
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Cyber Space
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


site_logo.gif


Blokuje złośliwe oprogramowanie wykorzystujące luki w zabezpieczeniach i zapobiega potencjalnym szkodom

Malwarebytes Anti-Exploit Premium chroni przed wykorzystaniem luk typu zero-day w przeglądarce i luk w zabezpieczeniach aplikacji. Ta zastrzeżona technologia zapewnia ochronę w krytycznych momentach między pojawieniem się nowego kodu wykorzystującego luki a wydaniem nowych poprawek. W przeciwieństwie do programów antywirusowych Malwarebytes Anti-Exploit Premium proaktywnie zapobiega instalowaniu kodu wykorzystującego luki. Zanim dojdzie do szkód.
Jak to działa?

Cztery warstwy zabezpieczeń przed lukami w oprogramowaniu (ograniczenie funkcjonalności aplikacji, ochrona przed obejściami zabezpieczeń systemu operacyjnego, ochrona funkcji wywołujących pamięć, ochrona zachowań aplikacji)
Proaktywna technologia
Ochrona starszych systemów operacyjnych Windows, w tym Windows XP
Możliwość dodawania osłon niestandardowych i zarządzania nimi
Brak bazy sygnatur
Zajmuje mało miejsca
Jest zgodny z programami antywirusowymi i chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem
Blokuje znane i nieznane kody wykorzystujące luki w zabezpieczeniach

Główne funkcje

Chroni przeglądarki, w tym Internet Explorer, Firefox, Chrome i Opera
Chroni komponenty przeglądarek, w tym Java i Flashh
Chroni przed atakami typu drive-by download
Chroni aplikacje podatne na zagrożenia, w tym Microsoft Office, oprogramowanie do odczytu plików PDF i odtwarzacze multimedialne
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

We (at) Programy Za Darmo are very pleased to announce our Malwarebytes Anti-Exploit Premium Giveaway! [7 x Licenses]

noO6Rfd.png


Firstly I would like to once again thank my very good friend from Malwarebytes for your continued kind support
over many years and for your generosity donating licenses
..

Malwarebytes Anti-Exploit Premium .. Comprehensive exploit protection for browsers and applications

Blocks dangerous exploit-based malware and prevents the damage it can do
Malwarebytes Anti-Exploit Premium protects you from zero-day exploits targeting browser and application vulnerabilities. Its proprietary technology guards you in that critical period between the release of a new exploit and its security patch. And, unlike antivirus products, Malwarebytes Anti-Exploit Premium proactively prevents the exploit from installing its payload. Before it can do damage.

DB04p1s.png

KvjnmHH.png


Good peoples whilst you are excitedly awaiting for this giveaway to end and winners announced why not try
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

To participate please follow these 3 simple GOLDEN RULES


1. You must be a registered member here on Programy za darmo

2. To ensure all who are entering our giveaways are actually contributing members to our forum
you MUST have submitted at least 3 posts to enter (not including giveaways or in freebies) (we will be checking)

3. Please comment (comments are welcome in both Polish or English)

• ‘What is your most favourite feature of Malwarebytes Anti-Exploit Premium ?’


To enter this contest you must comply with these above simple conditions to be considered as a valid entry.

Only one entry per member is permitted..

Winning member’s names will be selected by random.org and once winner’s names have been posted winner's will only have 2 days to PM me to claim their prize and if I do not receive your PM within specified timeframe your win will be forfeited, sorry no excuses will be considered.

You will only receive a PM from me containing your license key once and only if you have claimed your prize within specified timeframe.

The Giveaway ends on Saturday 23rd January 2016

goog luck :papież
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
znakomity dodatek do antyvirusa kompatybilny z wszystkimi antyvirusami ,chroni przeglądaki oraz elementy przeglądarek i nie tylko, pozatym nie pobiera zadnych sygnatur.
chroni nas przed różnymi lukami jake mogą się znajdować w przeglądarkach i aplikacjach.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Chętnie zaaplikuję te soft na komputer. Myślę że to dodatkowe zabezpieczenie może się przydać.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Witam,
Taka pchełka a tyle może-i może być w kooperacji z innymi zabezpieczeniami,też wchodzę zawalczyć o taką dodatkową ochronę.Pozdrawiam i dzięki za konkurs.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1634
Reakcje/Polubienia
3948
Cześć :)
Znakomite uzupełnienie innych programów zabezpieczających . Znakomita ochrona przeglądarek .
z dziką rozkoszą powitałbym go na dysku :jezyk
 

nagelfar44

Wygadany
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Świetnie, że Malewarebytes nie potępia w czambuł starszych systemów operacyjnych MS, ale w dalszym ciągu obejmuje je swoją ochroną. Jako że mam w rodzinie zaprzysięgłego zwolennika Win XP, który za nic nie chce się rozstać z tamtym dobrym, ale obecnie już nie supportowanym systemem, sądzę, że Malewarebytes Anti-Exploit Premium byłoby cennym, dodatkowym elementem zabezpieczającym jego PC-ta.
Dlatego też proszę o uwzględnienie mnie w losowaniu nagród, za które bardzo dziękuję organizatorom konkursu :)
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2056
Reakcje/Polubienia
209
Dziękuję za konkurs! :piwko
Swego czasu używałem Malwarebytes AntiMalware, ale nigdy nie miałem okazji używać programu typu antiexploit czyli Anti-Exploit Premium.
Ulubiona funkcja to oprócz oczywiście ochrony przeglądarki, ochrona aplikacji podatnch na zagrożenia np.Microsoft Office, czytniki PDF i odtwarzacze multimedialne.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Do tej pory nie miałem do czynienia z tym softem. Ale marka produktu i wypowiedzi kolegów z forum świadczą o tym, że warto się nim zainteresować. Z tego, co wyczytałem bardzo odpowiada mi proaktywna technologia
oraz ochrona starszych systemów operacyjnych Windows. Jako, że moja płyta główna obsługuje co najwyżej Windows 7, ten progam "uszczelnił" by mojego kompa.
Dlatego złaszam swój udział w Konkursie :piwko
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Skuteczne zabezpieczenie przeglądarek i systemu /przez produkt uznanej i renomowanej firmy/, które nie koliduje z zabezpieczeniem AV - bardzo, bardzo zależy mi na wersji premium. I mam motywację ... Luki są zgłaszane, ale ...
Cóż - Kaspersky IS jest "prawie doskonały", ale "prawie" robi wielką różnicę ...
Dzięki za konkurs i powodzenia dla naprawdę potrzebujących :dziękuję
Malwarebytes Anti-Exploit Premium
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Program wspaniały. Używam od dłuższego już czasu jako uzupełnienie antywirusa i firewall. Używam i na starszym Xp i na siódemce. Zawsze spisuje sie świetnie jako ochrona . Posiadając wersję free chętnie, jeśli się poszczęści zastosuję premium.
Powodzenia dla wszystkich uczestników.
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
I'd like the capability of the Premium to shield against Adobe software because currently the free version only shields browsers. Adobe software is and always have been a traget of exploits like Java and of course MS.

Count me in for this giveaway contest. Great work again guardian!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Od kilku lat korzystam z produktów Malwarebytes i jestem z nich bardzo zadowolony bardzo chętnie przytulę Malwarebytes Anti-Exploit Premium które to stanowi znakomite uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Nie zaszkodzi mi dodatkowa ochrona przed znanymi i nieznanymi jeszcze exploitami,
tym bardziej że program nie gryzie się z ochroną AV.
Dziękuję za konkurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry