Konkursy - propozycje programów

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Propozycje: EXE Radar pro
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


:hi
Było Voodooshield, bo jest stale rozwijane i najlepsze, a to, co proponowałeś przez jakiś dłuższy czas autor nie (olał) rozwijał tylko od jakiegoś czasu zaczął znowu rozwijać więc ja wolę coś, co jest stale rozwijane i ma renomę Voodooshield od Dan ma wielką :)
I jak ktoś ma ,jakąś propozycje na program do konkursu to proszę wysyłać mi prywatną wiadomość i nazwę programu i wtedy postaram się załatwić dany program Pozdrawiam.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Promocja chyba jest dalej aktywna:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wielkie dzięki, właśnie otrzymałem licencję. Jest tylko na aktualną wersję 4.3.7 ale do gruntownego poznania programu wystarczy.
Ps.
Pierwsze wrażenia po tworzeniu kopi zapasowej i przywracaniu, rewelacja. Co ważne to do tworzenia Boot CD na bazie winPE, nie jest wymagane instalowanie Windows ADK-AIK, jak to jest w przypadku niektórych programów tego typu.
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
hmm... może jakiś program co przyda się właścicielowi nie tylko dla własnych potrzeb ale i pomoże "w spontanicznej twórczości" na forum... :)
np. Poedit, Screenpresso... nie ukrywam że ten pierwszy baaaardzo chciałbym wygrać :D a drugi mam od dawna :D
 
Do góry