antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Nie wykorzystujcie tego tematu do wywlekania jakichś spraw politycznych. Takie posty będę kasował. Jeden uważa, że rządzący robią dobrze, drudzy, że źle (zależy jak zawsze od poglądów). Zachowajcie sobie swoje opinie na ten temat albo podzielcie się nimi z bliskimi podczas siedzenia w domu. :ciuch
Nawoływanie do spotykania się ludzi w grupach poniżej 50 osób jest czy nie jest jawnie sprzeczne z rozporządzeniem (?), stanowi czy nie stanowi zagrożenia epidemiologicznego dla nas wszystkich (?) Decyzja, że wybory odbędą za pięć tygodni (czyli w szczycie epidemii), ogłoszona przez osobę nie mającą legitymacji prawnej do jej podejmowania, jest … no właśnie, czym jest?


Trwający obecnie proces tworzenia komisji obwodowych, gdzie spotykają się na szkoleniach setki ludzi, gdyż nie przerwano procesu wyborczego, jest czy nie jest dla nas wszystkich śmiertelnym zagrożeniem (?)

O jakiej tu polityce mowa?

I jeszcze jedno ... co jest w tej pseudodecyzji dobrego? I dlaczego ktoś miałby tak uważać?


Da się niepolitycznie odpowiedzieć?
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jeśli apel Romana Giertycha o odwołanie wyborów w obliczu koronawirusa jest „ …wywlekaniem jakichś spraw politycznych …” – to gratuluję oceny.

Nawoływanie do spotykania się ludzi w grupach powyżej/poniżej 50 osób jest czy nie jest jawnie sprzeczne z rozporządzeniem (?), stanowi czy nie stanowi zagrożenia epidemiologicznego dla nas wszystkich (?) Decyzja, że wybory odbędą za pięć tygodni (czyli w szczycie epidemii), ogłoszona przez osobę nie mającą legitymacji prawnej do jej podejmowania, jest … no właśnie, czym jest?

Trwający obecnie proces tworzenia komisji obwodowych, gdzie spotykają się na szkoleniach setki ludzi, gdyż nie przerwano procesu wyborczego, jest czy nie jest dla nas wszystkich śmiertelnym zagrożeniem (?)

O jakiej tu polityce mowa?

I jeszcze jedno ... co jest w tej pseudodecyzji dobrego? I dlaczego ktoś miałby tak uważać?

Da się niepolitycznie odpowiedzieć?

Ja nie pytam co jest czym tylko piszę czego nie robić w tym temacie.

Zadaj te pytania w domu na posiedzeniu jak nie znasz odpowiedzi. Zgłoś na policję, do prokuratury czy gdzie tam chcesz jak jest z czymś niezgodne. Jak jesteś na tyle świadomy zagrożenia to nie idź na wybory a wtedy się okaże czy bardziej lubisz swoje zdrowie czy bardziej nie znosisz prezydenta.
Umieszczaj wyniki badań, raporty z tym związane a nie Pana co dał wszystkim maturę (wtedy był zły).
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4116
Miasto
Polska
Ja nie pytam co jest czym tylko piszę czego nie robić w tym temacie.

Zadaj te pytania w domu na posiedzeniu jak nie znasz odpowiedzi. Zgłoś na policję, do prokuratury czy gdzie tam chcesz jak jest z czymś niezgodne. Jak jesteś na tyle świadomy zagrożenia to nie idź na wybory a wtedy się okaże czy bardziej lubisz swoje zdrowie czy bardziej nie znosisz prezydenta.
Umieszczaj wyniki badań, raporty z tym związane a nie Pana co dał wszystkim maturę (wtedy był zły).
Właściwie to nie wiem, co odpowiedzieć na to Twoje dictum ... Ale jest taki dowcip znakomicie odzwierciedlający kwestię:
Breżniewowi Regan zarzucił brak demokracji w ZSRR. Na to Breżniew odpalił: a u Was Murzynów biją...
Tak to leciało...
I jeszcze jedno: dziękuję za wspaniałe porady, ale trzymam się zasady, że "...dobrymi radami piekło wybrukowane ...".
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Właściwie to nie wiem, co odpowiedzieć na to Twoje dictum ... Ale jest taki dowcip znakomicie odzwierciedlający kwestię:
Breżniewowi Regan zarzucił brak demokracji w ZSRR. Na to Breżniew odpalił: a u Was Murzynów biją...
Tak to leciało...

Właśnie chciałem żebyś nie wiedział co odpisać. Cel osiągnięty :ok
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Wcale ladnie to nie wyglada... jesli ktos mysli ze ot: plucko sie zapada, ktos robi smutny usmiech i przyjaznie machajac rozanielonej rodzinie idzie do nieba to sie ten ktos GRUBO myli. Smierc w tym przypadku ani nie jest ladna, ani szybka ani bezbolesna. Sadzac po tym jak sobie wyrywaja rury to ten bol moze nawet byc odczuwalny w spiaczce farmakologicznej

Poniewaz pamietliwa menda jestem, to prosze, zrodlo tego co napisalem powyzej:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


W swietle tego mowiac szczerze wali mnie TERAZ to czy ktos narazajac potencjalnie miliony organizuje wybory. Jesli osoby o IQ wiekszym niz ich rozmiar buta NIE pojda do takich wyborow to nie beda wiazace. A po pandemii taki pajac ktory organizuje i nawoluje do masowych zebran powinien miec przypomniane doswiadczalnie pojecie "Proces Norymberski".

PS: na wybory mozna isc oczywiscie, jesli rzad nalega. Pod warukniem iz rzeczony rzad dostarczy ubranko wyborcze typu Dräger CPS 7900 lub rownorzedne.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Zgłoś na policję, do prokuratury czy gdzie tam chcesz jak jest z czymś niezgodne. Jak jesteś na tyle świadomy zagrożenia to nie idź na wybory a wtedy się okaże czy bardziej lubisz swoje zdrowie czy bardziej nie znosisz prezydenta.
Normalnie nazwałbym Twoją wypowiedź "bezczelna", ale eufemistycznie nazwę ją tylko "żenująca". Wiem, że regulamin od Was...administracji...nie wymaga dystansu czy zwykłej kinder sztuby i stawia Was w uprzywilejowanej pozycji wobec użytkowników, ale nawet bez takiej obligacji wypadałoby trochę kultury mieć.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
ze ja musze byc zawsze menda ktora wrzuca dlugie zrodla... no dobra: epidemia moze potrwac okolo 18 miesiecy i inne takie... czesc informacji przestarzala bo sytuacja zmienia sie dynamicznie. Czesc informacji jest... jest/byla pisana ze swiadomoscia ze sie toto ukaze publicznie... Ale poczytac warto:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

PS: warto sciagnac a nie czytac online... tak tylko szeleszcze.
 
Do góry