Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18496
Reakcje/Polubienia
39357
Miasto
Gdzieś w Polsce
71ececa4340a410730ce35054c7eda59.png
Leawo Prof. DRM Spotify Converter 2.3.0
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Spotify Converter nie tylko usuwa DRM ze ścieżek muzycznych, albumów, a nawet list odtwarzania Spotify, ale także pozwala konwertować partiami i zapisywać w popularnych formatach, takich jak MP3, M4B, M4A, AAC, WAV, FLAC. Dzięki zaawansowanej technologii odszyfrowywania wszystkie przekonwertowane utwory zachowują w 100% oryginalną jakość od Spotify. Poza tym, ten program umożliwia edycję audio przez dostosowanie kanału audio, przepływności, częstotliwości próbkowania itp. Dzięki temu programowi użytkownicy Spotify nie będą już niepokoić się reklamami ani ograniczeniami pobierania w trybie offline na innych urządzeniach, w tym Apple. iPod, iPhone, Zune, Creative Zen.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


rejestracja
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38227
Reakcje/Polubienia
34065
Leawo Prof. DRM Music Converter for FREE
Leawo Prof. DRM Music Converter is versatile software which allows users to remove DRM protection from iTunes videos (movies, TV show), iTunes music, Spotify music, Audible Audiobooks, eBooks, and convert them to popular DRM-free files.
top.jpg

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
341
Reakcje/Polubienia
159
Don't know why I got "Date Expire!" for my request! Any solution to the problem? Thanks for the advice!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38227
Reakcje/Polubienia
34065

irfan19

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
1713
Reakcje/Polubienia
11098

So why posted Under the Wrong thread?

Professor ToolsDRM Video Converter for free
Info: https://programyzadarmo.net.pl/threads/prof-drm-video-converter-za-darmo.37912/#post-281040
 

anka-m

Świeżak
Dołączył
22 Październik 2019
Posty
16
Reakcje/Polubienia
2
Witam. Zainstalowałam ten program oraz wrzuciłam do niego link do pewnego albumu ze Spotify. Pojawiła się lista utworów. Kliknęłam na convert
i przy pierwszym utworze jest ready to convert, a także ciągle 0% i nic się nie dzieje. Czy ten program w ogóle działa, czy tylko u mnie nie konwertuje?
 
Do góry