Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1667
Reakcje/Polubienia
1766
Pobrałem program i zainstalowałem dla testu, ale on ma już polskie tłumaczenie w standardzie?!
czy to zrobione przez @helium to wersja poprawiona/uzupełniona?
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Pobrałem program i zainstalowałem dla testu, ale on ma już polskie tłumaczenie w standardzie?!
czy to zrobione przez @helium to wersja poprawiona/uzupełniona?
Program pobiera plik językowy z serwera Macrium. Nie wiem czy jest to aktualny plik, dlatego w pierwszym poście jest zawsze w miarę aktualny plik ale nie najnowszy. Mam już dostęp do arkusza Macrium więc program powinien pobierać aktualny plik ale pewności nie mam.
 

Taican

Świeżak
Dołączył
4 Marzec 2022
Posty
21
Reakcje/Polubienia
47
@Nitrogene
Jak chcesz mieć świeżutkie pl to poczytaj mój ,, poradnik ,, na poprzedniej stronie
Prościej się nie da :)

Klikasz i masz najnowsze jeszcze ciepłe ...


Sam program pobiera napisy lecz chyba z innego serwera - mają datę kilka dni starszą...
To co my tłumaczymy - dopieszczamy pobiera się z innego miejsca...
 
Ostatnia edycja:

hojlo1

Świeżak
Dołączył
2 Grudnia 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Macrium v.8.0.6635 (z marca) - już ma polską wersję językową (wgrywałem dzisiaj update i jest nawet w darmowej - wybrałem ręcznie nasz język).
 

Taican

Świeżak
Dołączył
4 Marzec 2022
Posty
21
Reakcje/Polubienia
47
No dokładnie ... Tyle że nie tak dopieszczoną ( ale cieszę się że nie narzekasz :) )
Codziennie jak widać są robione poprawki , kto chce najświeższy plik pl niech czyta wyżej.
 
Ostatnia edycja:

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1667
Reakcje/Polubienia
1766
A ja odinstalowałem. Nie znalazłem zastosowania u siebie.
 

hojlo1

Świeżak
Dołączył
2 Grudnia 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
No dokładnie ... Tyle że nie tak dopieszczoną
Codziennie jak widać są robione poprawki , kto chce najświeższy plik pl niech czyta wyżej :)
Dziękuje wszystkim za spolszczenia, gdyż uważam, że w takiej wersji nie ma chyba konkurencji w backupie, a używam sporo komercyjnych i free. :cześć
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1667
Reakcje/Polubienia
1766
Wszystko zależy, jak ustawisz warunki dla konkurencji. Osobiście używam cały czas systemowego backupu TimeMachine na Mac a do klonowania dysków/partycji programu CarbonCopy. Nie znalazłem niestety ich odpowiedników dla Windows 11.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Czy ktoś, kto ma zainstalowany program, może sprawdzić, jak to wygląda u niego?. Jakieś te litery nierówne u mnie. Niektóre są pogrubione, ale akurat nie o te pogrubione chodzi. Sprawdziłem ruskie tłumaczenie i tam jest wszystko równe. :myśli2 :myśli2

vvvv.png


English

kkk.png
Zgłosiłem problem na forum, dostałem informację że zostało to poprawione i będzie już zawarte w nowej wersji.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Z knowledgebase jest na dole zawsze najnowsza wersja z poprawkami dla tłumaczeń
OK, dzięki

Co do tego tematu o czcionkach, bo przyznam że go przeoczyłem.


Wczoraj napisałem post ich na forum poświęconym Lokalizacją i dostałem odpowiedź włącznie ze screenem, gdzie jest to już poprawione. Sprawdzę ten nowy build z ciekawości.
 

Taican

Świeżak
Dołączył
4 Marzec 2022
Posty
21
Reakcje/Polubienia
47
Chodzi o to by dopieszczać na cały czas najnowszych wydaniach - trzeba tam sprawdzać i instalować zawsze najnowsze
To takie wersje alfa przed wypuszczeniem finalnej
Widać że poprawiają cały czas a to czcionkę a to ramki .. ogólnie do przodu :)
 
Do góry