OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Macrium Reflect to program do kopii zapasowych. Możesz mnie oświecić jak za pomocą AOMEI Partition Assistant robić kopie zapasowe?
Pewnie pomylił nazwy programów :)
 

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
219
Reakcje/Polubienia
56
Nie do końca się poprawnie wyraziłem, chodziło mi o klonowanie dysków, partycji. Do backupu używam AOMEI Backupper.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9847
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Macrium Reflect 8.0.6392


  • Rescue Media
    Some customers have reported incorrect drive letter assignments in Windows PE. This has been resolved.
    If this issue affects you then please create fresh rescue media after updating.
  • Server Plus
    Improved performance of the Exchange Mailbox Restore wizard when selecting folders or mailboxes.
  • Changed Block Tracker
    We've added extra detection for nonconforming 3rd party file system kernel filter drivers to prevent system exceptions.
  • Various
    Various minor fixes and changes to improve Macrium Reflect.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37274
Reakcje/Polubienia
33681

Macrium Reflect 8.0 Build 6584​

February 16, 2022
  • Macrium Image Guardian:
  • On some systems, MIG could generate a Stack Trace event for a non-blocked remote file operation. This has been resolved.
  • File and Folder:
  • File and Folder restores could fail if the restored path was greater than 256 characters. This has been resolved.
  • Clone Power Saving Options:
  • When taking a clone, any change to the after Clone shutdown option would be incorrectly overruled by the Power Saving options in the clone definition. This has been resolved.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37274
Reakcje/Polubienia
33681

Macrium Reflect Free Edition 8.0 Build 6635​

March 4, 2022
  • Bug fixes and Improvements:
  • Localization:
  • We've added Dutch, Portuguese Brazilian and Polish translations to Macrium Reflect, and improved the coverage of translated strings.
  • We would like to thank our localization contributors for their outstanding help with the Macrium Reflect localization project. For credits, please take the 'Help' > 'About' menu option and click 'Localization Contributors'
  • Macrium Image Guardian:
  • Applies to Windows 7 to 8.1 and Server 2008R2 to Server 2012R2. On some systems, MIG could generate a Stack Trace event for a non-blocked remote file operation. This has been resolved.
  • Scheduled Backups:
  • On some systems, if Power Saving options were set to shut down or suspend the system after a scheduled backup, then the end time in the Scheduler History could show the time the system started up again instead of the time the backup completed. This has been resolved.
  • Rescue Media:
  • The rescue media could default to using a US Keyboard layout regardless of the current Windows keyboard setting. This has been resolved.
  • viBoot:
  • viBoot could incorrectly display 'No bootable drive detected error' when launched from Reflect. This has been resolved.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Polska lokalizacja dodana :brawo, ale szkoda, że do tak porządnego programu ktoś się po prostu nie przyłożył i wygląda to nie najlepiej. Dobra wiadomość jest taka, że polski plik językowy można edytować i poprawić wszystkie babole.
 

Taican

Świeżak
Dołączył
4 Marzec 2022
Posty
21
Reakcje/Polubienia
47
Cześ Wszystkim

Jestem autorem tego tłumaczenia .. proszę nie bić :)
Wyszło tak lecz mogło o wiele wiele gorzej ( ja być..... ja iść .... ) gdyż nie znam wogóle angielskiego , pomógł mi translator itd..
Nie wstydzę się tego , zawsze można poprawić , skorygować .. ale jakaś podstawa jest ...
Nie wiem czy ktoś by się odważył tłumaczyć nie znając języka.
Ja zrobiłem to w ciągu 4 dni... jest przeszło 6000 lini zdań do tłumaczenia

Także i Ty mogłeś to zrobić lub ktokolwiek inny ... ale nikt nie ruszył tyłka ....
Chciałem zrobić to dla siebie lecz zgodziłem się na to by poszło w świat , pisałem ze wsparciem Macrium , zrozumieli to że będzie to tłumaczenie totalnie amatorskie i dali do zrozumienia i wręcz zapewnili, że gdy tylko to ruszy to ktoś na pewno zrobi dobrą korektę.
Zresztą inne tłumaczenia ( ros , ukr , italy ) są z większymi błędami , znaki , nie mieszczące się zdania itd ...

Dla mnie jest ok , używam programu w podstawowej wesjii gdzie ja wykorzystuje tylko może 20 kilka % tego tłumaczenia ... reszta mi jest nie potrzebna ... ale tłumaczyć trzeba było cały plik językowy w 100%


Także czekałem długo i dziwiłem się że nikt tego nie wziął na ruszto .. tyle jest profesjonalnych tłumaczy

pozdrawiam :) i czekam na poprawianie moich niedoskonałości

A teraz czekam na słowa linczu ...
 
Ostatnia edycja:

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1071
Reakcje/Polubienia
40
Po dokonaniu aktualizacji automatycznie pojawi się Polska wersja?
 

Taican

Świeżak
Dołączył
4 Marzec 2022
Posty
21
Reakcje/Polubienia
47
Musisz wejść w ustawienia , zmień język i powinien być polski do wyboru - pobiera z serwera macrium dostępne języki
Może już w najnowszym instalatorze dodali już moje wypociny :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Cześ Wszystkim

Jestem autorem tego tłumaczenia .. proszę nie bić :)
Wyszło tak lecz mogło o wiele wiele gorzej ( ja być..... ja iść .... ) gdyż nie znam wogóle angielskiego , pomógł mi translator itd..
Nie wstydzę się tego , zawsze można poprawić , skorygować .. ale jakaś podstawa jest ...
Nie wiem czy ktoś by się odważył tłumaczyć nie znając języka.
Ja zrobiłem to w ciągu 4 dni...

Także i Ty mogłeś to zrobić lub ktokolwiek inny ... ale nikt nie ruszył tyłka ....
Chciałem zrobić to dla siebie lecz zgodziłem się na to by poszło w świat , pisałem ze wsparciem Macrium , zrozumieli to że będzie to tłumaczenie totalnie amatorskie i dali do zrozumienia i wręcz zapewnili, że gdy tylko to ruszy to ktoś na pewno zrobi dobrą korektę.
Zresztą inne tłumaczenia ( ros , ukr , italy ) są z większymi błędami , znaki , nie mieszczące się zdania itd ...

Dla mnie jest ok , używam programu w podstawowej wesjii gdzie ja wykorzystuje tylko może 20 kilka % tego tłumaczenia ... reszta mi jest nie potrzebna ... a tu tłumaczyć trzeba cały plik językowy 100%


Także czekałem długo i dziwiłem się że nikt tego nie wziął na ruszto .. tyle jest profesjonalnych tłumaczy

pozdrawiam :) i czekam na poprawianie moich niedoskonałości

A teraz czekam na słowa linczu ...
Jak dobrze pamiętam to kiedyś były próby tłumaczenia Macrium Reflect tylko że producent programu tego nie chciał :) ale teraz widocznie już zmienił decyzję. Nikt nie będzie Ciebie tutaj linczował :) Zawsze możemy wspólnymi siłami na forum poprawić tłumaczenie :ok
 

Taican

Świeżak
Dołączył
4 Marzec 2022
Posty
21
Reakcje/Polubienia
47
Wiem ... tak tyko napisałem :)

Program dla mnie jest rewelacyjny ... nie widzę na rynku niczego lepszego

Natomiast co do tłumaczenia
Dla mnie liczy się że ktoś to zaczął i Ktoś to musi skończyć - najlepiej profesjonalista
Gdyby nie to że Macrium zatwierdziło mnie w przekonaniu że nic się nie stanie jeśli będzie to na początku amatorka - nie robiłbym tego ale co mi tam
Program się cały czas rozwija , będą nowe wyrażenia itd ...

Zapraszam więc do korekty
 
Do góry