OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36112
Reakcje/Polubienia
25239
Miasto
Trololololo
Mass Watermark – to narzędzie stworzone w celu hurtowego dodawania znaku wodnego do wielu zdjęć jednocześnie.Przed rozpoczęciem procesu dodawania znaku wodnego, program umożliwia indywidualnie dla każdego zdjęcia zmianę rozmiaru, kadrowanie, optymalizację oraz edycję danych EXIF.
http://programyzadarmo.net.pl/goto/171533
 
Ostatnia edycja:

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
Oprócz serialu z załączonego pliku readme.txt trzeba dorzucić 2 dodatkowe dane rejestracyjne.

W rejestrze wpis znaleźć można:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

dla systemów 64-bitowych dodatkowo:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ponieważ nie chciało mi się sprawdzać, nie wiem który z nich: XEID, XUID czy XUN odpowiada za serial. Może właśnie XUN, ale głowy nie dam...
 

iskra

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Luty 2013
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Miałam ten program zainstalowany jakiś czas temu i fajnie śmigał do momentu jak przez przypadek nacisnęłam na funkcję aktywizacji i klop. Nie pomogło powtórne zainstalowanie z zapisanej instalki. Wprowadzałam kod i nie otwierał folderów z dysku. Postanowiłam pobrać nowy program z waszej propozycji, to ESET blokuje. Nic nie będę rozpaczać będę ręcznie wpisywała znaki wodne na zdjęciach w programie graficznym. :k......
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
iskra napisał:
Miałam ten program zainstalowany jakiś czas temu i fajnie śmigał do momentu jak przez przypadek nacisnęłam na funkcję aktywizacji i klop. Nie pomogło powtórne zainstalowanie z zapisanej instalki. Wprowadzałam kod i nie otwierał folderów z dysku. Postanowiłam pobrać nowy program z waszej propozycji, to ESET blokuje. Nic nie będę rozpaczać będę ręcznie wpisywała znaki wodne na zdjęciach w programie graficznym. :k......
Wypakuj program Universal Extractor'em i spróbuj wtedy zarejestrować.
Program pracuje w wersji portable bez problemów.
A jeśli ESET blokuje, to zmień ustawienia.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
WW22333 napisał:
Ktoś próbował pobrać? Zarejestrowałem się, polubiłem, zostawiłem nawet komentarz... i klikam w co tylko mogę; krążę po odnośnikach do stron i jakoś nie widzę programu z promocji:(
To jest preludium do uzyskania licencji, innymi słowy promesa.
Tak jak z wizą amerykańską: otrzymujesz, lecisz do USA i na lotnisku ... loteria.
Albo Cię wpuszczą, albo odeślą do domu. Widzimisię biura imigracyjnego.
Tak więc dostaniesz, albo i nie.
Bądź dobrej myśli. :guma :klawik.
 
A

Anonymous

antbil007 napisał:
WW22333 napisał:
Ktoś próbował pobrać? Zarejestrowałem się, polubiłem, zostawiłem nawet komentarz... i klikam w co tylko mogę; krążę po odnośnikach do stron i jakoś nie widzę programu z promocji:(
To jest preludium do uzyskania licencji, innymi słowy promesa.
Tak jak z wizą amerykańską: otrzymujesz, lecisz do USA i na lotnisku ... loteria.
Albo Cię wpuszczą, albo odeślą do domu. Widzimisię biura imigracyjnego.
Tak więc dostaniesz, albo i nie.
Bądź dobrej myśli. :guma :klawik.
Na początku była mowa o tym, że program jest za darmo dla każdego, kto wejdzie w promocyjny widżet. Organizator promocji nie napisał, że mamy do czynienia z konkursem.

Oficjanie promocja jest już od dzisiaj konkursem. Pojawił się nowy wpis na stronie promocyjnej:
By using widget bellow you can complete one or more steps which will give you one or more giveaway entries. After the giveaway ends, widget will select 10 winners of Mas Watermark serial key.
Warunkiem zdobycia licencji jest wejście w widżet konkursowy, przynajmniej raz. Po zakończeniu konkursu zostanie wylosowanych 10 zwycięzców.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
giveawayday napisał:
antbil007 napisał:
WW22333 napisał:
Ktoś próbował pobrać? Zarejestrowałem się, polubiłem, zostawiłem nawet komentarz... i klikam w co tylko mogę; krążę po odnośnikach do stron i jakoś nie widzę programu z promocji:(
To jest preludium do uzyskania licencji, innymi słowy promesa.
Tak jak z wizą amerykańską: otrzymujesz, lecisz do USA i na lotnisku ... loteria.
Albo Cię wpuszczą, albo odeślą do domu. Widzimisię biura imigracyjnego.
Tak więc dostaniesz, albo i nie.
Bądź dobrej myśli. :guma :klawik.
Na początku była mowa o tym, że program jest za darmo dla każdego, kto wejdzie w promocyjny widżet. Organizator promocji nie napisał, że mamy do czynienia z konkursem.

Oficjanie promocja jest już od dzisiaj konkursem. Pojawił się nowy wpis na stronie promocyjnej:
By using widget bellow you can complete one or more steps which will give you one or more giveaway entries. After the giveaway ends, widget will select 10 winners of Mas Watermark serial key.
Warunkiem zdobycia licencji jest wejście w widżet konkursowy, przynajmniej raz. Po zakończeniu konkursu zostanie wylosowanych 10 zwycięzców.

Give.
Od początku to raczej była ściema. Jako jeden z pierwszych wykonałem z nawiązką tych kilka przygłupawych ruchów, dostałem potwierdzenie ich wykonania i ........ cisza. :śpi2
Szukają frajerów, a jeśli chcieli zrobić konkurs, to winni byli to zrobić od początku. :ireful
Tak czy siak dzięki za linka.
Pzdr
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Mass Watermark v1.7 (lifetime liense)
Mass Watermark-PC ChangeLog

------Version 1.7(Released on 20-11-2017)----------

> Major Changes/Bug Fixes:

-Fixed Adaptive Scaling Bug
-Fixed Logo AutoScaling Issue
-Fixed Line Watermarking Problems
-Fixed Critical Error that led to program Crash
-Fixed `Remove` Button Bug


------Version 1.6(Released on 27-06-2017)----------

> Major Changes/Bug Fixes:

-Implemented Adaptive Scaling of Text and Logo Watermark based on Reference Image
-Fixed Improper scaling issue of Windows when used in 1080P 15" Laptops
-Fixed Window cutting issue when used on Small Screens
-Fixed Critical Error that led to crash when Images are changed in Thumbnail Panel
-Fixed incorrect positioning when Manual Placement is used
-Fixed problem with Flickr Upload-Upgraded to Oauth Authentication
-Added Option to Match Logo and Text Size when Attached Watermark is used

> Other Improvements and Bug Fixes:

-Fixed Problem with Logo Positioning in attached Watermark
-Fixed Problem when Logo larger than Image is used
-Fixed Problem with Trimming in Watermark Designer
-Added Activation option in Trial Notification window
-Many Minor Bug Fixes



------Version 1.5(Released on 22-05-2016)----------

> Major Changes/Bug Fixes:

-Implemented Automatic Orientation Correction of Images with EXIF Orientation Tag- Images Will no longer appear in the Wrong Orientation
-Speed Up of Image Addition-User No Longer needs to wait for Image Thumbnails to get generated
-Fixed Problem while using Saved Watermark Template with Multiple Lines of Text
-Fixed Problem with Flickr Image Upload
-Fixed Re-sizing Error When Original Format was used
-Added Progress Bar to Re-sizing and Zip File Creation

> Other Improvements and Bug Fixes:

-UI getting stuck while using Manual Watermark Placement fixed.
-Fixed Problems while pressing the Cancel Button
-Added Network Check before Activation
-Added Quick Tip
-Added Mandatory Email Check while submitting Error Report
-Handled Error Due to insufficient Disk Space
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

P.S. Generator klucza nie sprawdza IP. Więc można czyścić dane przeglądarki i na różne emaile robić klucze. Ja sobie sprezentowałem dwa :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry