MediaMonkey Gold !!!KONKURS!!! GIVEAWAY !!!

Status
Zamknięty.

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
ibF4o.jpg


MediaMonkey Gold, 5 licencji do wygrania

Proszę napisać komentarz dlaczego chciałbyś wygrać licencje MediaMonkey Gold.
Konkurs zakończy się 22.11.2010
Licencje zostaną rozlosowane za pomocą Random.org
________________________________________________________________________________

MediaMonkey Gold , five licenses to win!

Please write a comment why would you like to win MediaMonkey Gold license.
Comments only in Polish or English
The lucky 5 will be selected randomly by - Random.org
The giveaway ends on 22.11.2010

Powodzenia / Good Luck
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Przydałby się w kompie zaawansowany kombajn do odtwarzania, archiwizacji i nagrywania plików audio.
Wysoka jakość dźwięku to niewątpliwie duży atut programu.
Piszę się na konkurs.
 

kotulski

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Cały czas używałem Winapma, jednak postanowiłem spróbować MediaMonkey Standard, program pozytywnie mnie zaskoczył jest o 100 % lepszy od Winampa, szybki, nie zamula komputera, mam dostęp do wszystkich plików muzycznych oraz radia internetowego wszystko czego trzeba. Na pewno nie zamienię go na żaden inny jednak przydałaby mi się wersja Gold tego programu, żeby wykorzystać wszystkie możliwości tego programu.
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
Tak czytam czytam co to za cudo i prosze: "
MediaMonkey to kombajn multimedialny służący do odtwarzania plików audio i zarządzania bazą muzyki w postaci cyfrowej. Program oferuje mnogość zaawansowanych funkcji i odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty audio, takie jak: MP3,AAC(M4A),OGG,WMA,FLAC, MPC,WAV,CDA M3U,PLS,itp."

To ma standardowy odtwarzacz, no prawie:p


ALE czemu chciałbym ten programik

To są agrumenty moje:
- Umożliwia synchronizacje z najnowszymi modelami telefonów, większością urządzeń audio i MP3 oraz z Ipodem i Iphonem.
-Posiada genialną funkcje zarządzania kolekcjami mediów( audio itp..)
-W wersji GOLD możemy obsługiwać wirtualne dyski co daje nam możliwość zarządzania katalogowaniem i organizowaniem plików nagranych płytach CD/DVD.
-Tryb Party Mode i Auto-DJ - już mi się to podoba:) Jak wygram to robię impreze:) A wrażenia wam opisze:) hheheh:)
- Funkcja Sleep Timer - nie no o ja sobie zasnę z tym hehee:)
- A jakosc dzwięku ......... uuuu , nie znam się na tym ale cholera, to cos ma w sobie i to działa...... dzwiąk miodzio a winam ,? Teraz co to jest Winam ? Nie wiem:)
-Podoba mi się funkcja personalizacji - mozna cos wybrac:)

Nie no marze o tym programie, no może uda mi się wygrac , fajnie by było:)
No do 10 razy sztuka:)
Pozdrawiawiam Całą ekipke:)


EDIT:
Testuje wersje free:

Co mi imponuje? On używa tyle proca i ram co ...... Aimp? Cool:)
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Właśnie sobie zainstalowałem wersję free. Jest to naprawdę fajna aplikacją do porządkowania muzy. Posiadam pokaźną bibliotekę muzyczną. Przydała by się wersja GOLD (m.in. nagrywanie muzyki na płyty, słuchanie muzyki z internetu!!!). Piszę się na konkurs i dziękuję Adminowi!!!
 
A

Anonymous

Chciałbym wygrać lickę na MediaMonkey Gold, ponieważ ta aplikacja bardzo pomogłaby mi ogarnąć dość pokaźną kolekcję muzyki jaką posiadam.
 

Vorlon

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Świetna jakość dźwięku i zarządzanie kolekcją multimediów - dla tych rzeczy chciałbym go mieć.
 

Julian

Wygadany
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
53
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo dobrze oceniany program, wsród użytkowników. Wielofunkcyjny soft przeznaczony do odtwarzania
swojej ulubionej muzyki, ripowania płyt CD do formatów: MP3, FLAC, OGG. Katalogowania i
tworzenia wszelkich raportów i statystyk swojej kolekcji. Do zalet nalezy dodać wysoką jakość dźwięku.
Reasumując Media Monkey Gold jest wyśminitym menadżerem muzycznym, który chciałbym wygrać w
konkursie. POZDRAWIAM :D
 

kazik4

Świeżak
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
1
Programik rewelacja,napewno spełni moje oczekiwania,więc ustawiam się w kolejce po licencję!!!
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
Najlepszy program z jakiego korzystałem do tej pory a najbardziej cenie w nim szybkosc , przejzystosc , fukcjonalnosc . Miło by było wygrac licencje na ten program .
 

tomek208

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Wiele ciekawych opcji, dobra jakość dźwięku. Chętnie zastąpie nim starego winamp'a ;)
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Co tu dużo pisać.Miałem styczność z tym programem i jest po prostu rewelacyjny.Żaden inny player niema tylu funkcji i nie jest tak uniwersalny jak Media Monkey,dlatego z chęcią wygrałbym licencje na ten program.Jeżeli się uda to Winamp poleci do kosza. :D
 

bartos

Wygadany
Dołączył
10 Listopad 2010
Posty
70
Reakcje/Polubienia
0
Świetny program do zarządzania muzyką,cenie w sobie nim że posiada możliwość pobierania informacji na temat konkretnego albumu z bazy znajdującej się w Internecie. korzystam z tego programu od ok.2 lat .polecam wszystkim melomanom
 

johnd

Wygadany
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
0
it is one powerful music managers compared to the ones like iTunes, which is usually bloated. I happen to use an older version and found that it is much more easy to use/organize then the free Windows Media Player.
Hope to get this gift for Thanks Giving. Please count me in.

john d
 
Status
Zamknięty.
Do góry