MediaMonkey Gold !!!KONKURS!!! GIVEAWAY !!!

Status
Zamknięty.

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi Naits,
Thanks for this giveaway opportunity.
I have tried JetAudio basic, Windows MP, iTunes, Winamp, and MediaMonkey Standard. The major short coming with all of these is that they have some or the other thing missing, and so none of them is a complete product as such. On the contrary MediaMonkey Gold has almost everything one could think about having it in a music manager. According to me it is analogous to a Security Suite which is a complete package containing antivirus, spam blocker, firewall, backup, antimalware and what not.

So in short it is a Music Suite, not a music manager. It does what it says, but requires a little bit of time & understanding the controls. The gold features such as On-the-fly Audio Conversion, Advanced Searches and AutoPlaylists, Unlimited MP3 encoding, Virtual CD / Previews and Automatic library organizer (as a background process) are worth its cost.

I hope to win this jewel. :dziwak :dziwak Please count me in.

Thanks,
Grr
 
V

vhick

MediaMonkey is an all-in-one solution for your multimedia files. You can organize, edit, search, and sort all your media files. Perfect for a huge collection of media files. It can also be a multimedia player where you can play mp3 or any other formats with worrying the variation of volume. Rip and convert from one media format to other format. You can create a playlist and play like a DJ using AutoDJ feature. MediaMonkey can take care of your portable device like iPod, iPhones and other mp3 player to keep it sync and up to date and secure the copy of your songs. You can also burn your compilation to cd or dvd for backup or playing to other media players. And much more!

MediaMonkey the most comprehensive software to take care of your media task.

Thanks for the giveaway! Count me in..
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Przez kilka lat nazbierałem kilka giga muuzyki,a to z płyt,a to z internetu/stacje radiowe/.I żeby to w miare było uporzadkowane potrzebny jest dobry program..Takim napewno jest
MediaMonkey używam MM Standard i jestem zadowolony.A przetestowałem sporo softu do katalogowania muzyki.Ten jest najlepszy.
 

pilot37

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
chciałbym wykorzystać ten program do zarządzania muzyką na dysku. Dodatkowo często konwertuje nagrania z jednego formatu do innego, co jest mi potrzebne do nauki języków obcych, dlatego też pozbyłbym się chętnie wielu aplikacji i zastąpił je jednym uniwersalnym programem.
Zgłaszam chęć uczestnictwa w tym super konkursie !
 

onegumas

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2010
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Dlaczego chciałbym ten program??? To bardzo proste! Genialne zarządzanie biblioteką - oceny, segregacja albumami, gatunkami etc, wykorzystywanie pluginów! Używam plugina last.fm i discogs i jest rewelacyjnie. Możliwość słuchania podcastow, odtwarzania, Ale mam małe zastrzeżenie: podobno program radzi sobie 50000+ plików muzycznych, nie prawda - u mnie radzi sobie z 1800000+ plików!!! Rewelacja, a do tego jest nadal szybki. Muszę go mieć!
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Media Monkey Gold to:
-dobre odtwarzanie
-konwertowanie plików
-katalogowanie i tagowanie plików
-intuicyjny interfejs
I wiele innych zalet dlatego piszę się na ten konkurs:)
 

KanePL

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Korzystam już z MediaMonkey, ale bardzo zależy mi na automatycznej konwersji oraz jej przyspieszeniu przez wykorzystanie wielu rdzeni. Dlatego z chęcią biorę udział w tym konkursie.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Świetny program w wersji na bogato , wiele programów w jednym , a co ważne licencja dożywotnia !
MediaMonkey Gold to prawdziwe złoto w kategorii programów troszczących się o muzę na naszym komputerze .
Może teraz się uda i licencja trafi do mnie ? :D
 

matroska

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
280
Reakcje/Polubienia
10
I've tried this software, and I'm very happy with the ease and features in this software, please count me in :D
 

pajky

Wygadany
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
44
Reakcje/Polubienia
0
Użyteczny kombajn. Chciałbym wygrać go i zamienić te kilka programów, które teraz używam, na jeden, który posiada funkcję tych wszystkich. Lubię programy sprawnie działające i nie zamulające kompa. Podobno odtwarza z bardzo dobrą jakością. Wszystkie pozytywne komentarze zachęciły mnie do wzięcia udziału w konkursie.
 

NiceTake

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
2
Hi Naits,

Please count me in for this giveaway.

The prime reasons I want to win a MediaMonkey Gold license because:-

>Managing large music collection.
>Finding music with advanced search functionality.
>Importing and saving audio tracks from Audio CDs and MP3 CDs using the Virtual CD.
>Burning CDs at the maximum speed permitted by the hardware.

Thank you.

Regards
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
To będzie dziwny wpis ... Hmmm. Mam ten program w wersji Gold. Jest naprawdę dobry.
Mam też kumpla, z którym od zawsze się spotykamy chyba tylko na imieninach - moich lub jego. On zawsze trafia z prezentem / i nie wiem jak to robi /, a ja różnie. :oops:
Obaj jedziemy tylko na legalnych programach.
I wiem, że polecał mi MediaMonkey w wersji free wcześniej/którą ma u siebie nadal /.
Stąd wiem, że z tym prezentem bym trafił idealnie.
Stawiam sprawę uczciwie - chciałbym wygrać lickę na prezent.
/Pytanie tylko, czy licka mogła by być na Niego imiennie i czy pozwolicie mi w tym wypadku na udział w tym konkursie?/
Nie chcę pisać do niego, żeby sam wziął udział, bo co to by był za prezent.

Jeśli konkursowicze mają coś przeciw - proszę o PW i wycofam ten wpis.

Losuje Random, więc i tak pewnie się nie uda.
P.S. Ale jeśli pozwolicie i się uda, to dokupię jakiś drobiazg i będzie bardzo zadowolony. :D

EDIT -----

Nie widze problemu :)
 
A

Anonymous

Wreszcie wszystko w jednym programie :) Szczerze mówiąc nie słyszałem o nim wcześniej, ale po testach triala chciałbym, aby pełna wersja trafiła na mój dysk. Może tym razem się poszczęści w losowaniu ;)
 

wsp

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
I ja! I ja! Co tu dużo pisać, świetny progs do odtwarzania, katalogowania i konwertowania muzyki, informacje o wykonawcach, z internetu, teksty utworów, radyjka internetowe... Jednak się trochę rozpisałem :D
 

Szaroman

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Wrzesień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Jestem melomanem i tzw audifilem. Mam (czy raczej miałem około 2 tys płyt). Ostatnio wpadłem (min z przyczyn finansowych) na genialny pomysł, żeby zgrać je beztratnie do .wav i skompresować również bezstratnie do formatu (nomen omen) Monkeys Audio -.ape. I tu jest sedno sprawy:
1. Format ape. jest dla Media Monkey formatem natywnym, co napewno się wiąże ze świetną jakością dźwięku (na, której bardzo mi zależy) jak i ze stabilnością i szybkością działania.
2. Używam Winampa i do odtwarzania .ape potrzebna była wtyczka, która chce działać tylko ze starą wersją .ape (z nową cholernik nie chce)
3. Zarządzam już około 20 tys. plików muzycznych, uzywając Winampa trwa to długo, a poza tym przydałoby się trochę więcej funkcji wyszukiwania i zarządznia plikami, niż tylko po prostu wyszukiwanie wg. wykonawcy lub po tytule płyty czy utworu,

Dlatego byłoby SUPER!!! gdybym taki program wygrał.
Napewno stałby się programem nr.1 w moim kompie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry