Men of War: Red Tide za darmo !

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !
Ściągnąłem i odpaliłem , to typowa strategia dla miłośników tego typu gier , grafika nie powala .
I to co mnie zniechęciło to to że o ile capsułę zainstalowałem tam gdzie chciałem czyli na dysku E mam tam gry , zdjęcia itp nazwałem tę partycję rozrywka to sama gra czyli 1,9 GB zainstalowała się nie pytając mnie gdzie na dysku C systemowym i zabrała mi 1,9 GB miejsca i to sprawiło że odinstalowałem i grę i klienta / capsułę / jeżeli ktoś ma dużo miejsca na partycji systemowej to okay ja do gier muzy mam oddzielną partycję a tam gry zainstalować się nie da , nie polecam ! :mad:
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
W ustawieniach Capsule można ustawić gdzie ma się pobrać (Downloads Patch)i zainstalować (install Patch).Domyślnie ustawione jest że ma się pobrać i zainstalować na C :)

"jogobella" spróbuj zainstalować jeszcze raz Capsule np.inna partycja i pobierz jeszcze raz gre :francuz
 

witwoj77

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
136
Reakcje/Polubienia
0
A ja niestety musiałem zrobić reinstalke systemu a le z innym przyczyn niż ta gra , zrobiłem kopie gry tak mi się wydawało że to kopia gry bo zajmowała 1,9 GB więc pewnie to to i teraz pytanie czy da grę przywrócić kopiując te 1,9 GB gry ?

albo inaczej gdzie można zmienić ustawienia pobierania gry bo jakoś nie mogę znaleźć tego ?
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Logujesz się do programu Capsule, klikasz na "commands". Po prawej "install patch" gdzie gra ma się zainstalować, "downloads data patch" gdzie ma się pobrać (tutaj można wybrać sama partycje dysku bo i tak Capsule utworzy folder do pobrania). Wystarczy przy pomocy opcji "browse" wybrać sobie inny folder lub partycje dysku.W sprawie przywrócenia możesz spróbować włączyć ściąganie gry jeszcze raz "Men of War Red Tide" bo chyba tą pobrałeś. Niech się pobierze kilka mega i zatrzymać ściąganie. Gra zapisuje pobrane pliki w folderze Men of War Red Tide - PC\big_file. Ja mam ustawione tak D:\Gra\Men of War Red Tide - PC\big file .Można tam spróbować wrzucić same pliki co zrobiłeś kopie zapasową i włączyć ponownie ściąganie, może instalator uzna że masz już grę pobraną i będzie instalować. Ale nie wiem czy zadziała, ale warto spróbować lepsze to niż ciagnąć 1,9GB :jezyk Powodzenia :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36135
Reakcje/Polubienia
25256
Miasto
Trololololo
rafalp86 napisał:
Warto odwiedzać tą stronę czasami jak i ich profil na Facebook-u.Co jakiś czas dają grę za free. Była już ArmA 2,Men Of War i Necrovision: Lost Comany którą przegapiłem :(

Często dają tam gierki za free?
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Wiesz co "OXYGEN THIEF" dają róznie.Co dwa mięsiace albo i 3, to zależy czasami się ogłaszają że jest coś za free :)
Może dadzą za darmo coś na gwiazdkę albo na mikołaja,hehe (marzenie) :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36135
Reakcje/Polubienia
25256
Miasto
Trololololo
Do góry