Mity, legendy, tajemnice, itp

  • Autor tematu Skasowany użytkownik 6404
  • Rozpoczęty

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
:hiRaz też coś wstawie. Innego linku nie znalazłem. Obejrzyj. :francuz

Tajemnice Piramid / La révélation des pyramides 2010
 
Ostatnia edycja:

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
To Twój adguard coś zmyśla. Przyglądam się zawartości strony clipwachting z filmem i nijak postlnk.com nie znajduję, chociaż w uBO mam w filtrach easy list ten adres do blokowania ale nie blokuje.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Faktem jest, że tam są skrypty przekierowujące, choćby adservice - i nie tak powinien zachowywać się adguard, bo nie powinien wpuszczać szkodliwych skryptów, tylko już zablokował przekierowanie. A to kawał dziada. Eset taki sam - widać, że też wpuścił tag manager i inne promowane paskudy. Właśnie na forum dobreprogramy meldują się ci z antywirusami, które wpuściły paskudy. Ja już 10 lat nie używam antywirusów. Ot tak raz na jakie pół roku sprawdzam sobie skanerem eset online, ale nigdy nic nie znajduje. Ale jaki mam zestaw filtrów wbudowanych i własnych, może złapać zdziwienie.
uBO:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
To Twój adguard coś zmyśla. Przyglądam się zawartości strony clipwachting z filmem i nijak postlnk.com nie znajduję,
Trochę mojej winy ;) Test robiłem na dwóch przeglądarkach i domena postlnk.com pojawiła się na tej z adblockiem. Potem wkleiłem ten link do drugiej przeglądarki z ublockiem. Tak czy inaczej jest to badziew. Przed chwilą uruchomiłem link w SlimJet i widać masę domen które Ublock blokuje, a NoScript i ScriptSafe czekają na dopuszczenie lub blokadę.

OINAX31.jpg


ZBkXSTe.jpg


ZIXcHu7.jpg

Jednak nie chce mi się sprawdzać tego wszystkiego. Jeśli dopuszczę tylko domenę clipwatching.com a resztę tego śmiecia blokuję, to u mnie film da się oglądać.
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Domena jest czysta. Mam dodatek netcraft. On jest na wszystkie nowe przeglądarki, ale pilnuje przed scimware, minerani i tak dalej. Warto poczytać i mieć. Ja nie zawsze nabieram się na wyłączenie blokowania. Jak się człowiek nie upilnuje, to mu się krzywda dzieje.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
Do góry