yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Latam na ESR :)
Ja miałem wyłączone zanim padły wtyczki.
Ja też miałem włączone na false tylko ten trik podobno nie bardzo właśnie działa na normalnych wersjach :) I mojego ff też trafiło. Tylko waterfox i cyberfox się nie poddały :)
Na redicie jest podobno sposob na naprawe tego w starszych wersjach ,ale tego nie testowałem.Jednak jakby ktoś chciał się pobawić to podrzucam linka.

Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25014
Miasto
Trololololo
Ja też miałem włączone na false tylko ten trik podobno nie bardzo właśnie działa na normalnych wersjach :) I mojego ff też trafiło. Tylko waterfox i cyberfox się nie poddały :)
Na redicie jest podobno sposob na naprawe tego w starszych wersjach ,ale tego nie testowałem.Jednak jakby ktoś chciał się pobawić to podrzucam linka.

Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
monsieur @spamtrash , kilka postów wcześniej również podał rozwiązanie :)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Nie widziałej tego wcześniej przez spoiler :).Wie ktoś,czy po tym fixie trzeba instalować dodatki od nowa czy po prostu działają ,bo u mnie nic się nie zmieniło ff56 po instalacji tego?
Nic nie instalowałem od nowa. Naprawiło się natychmiast, nawet nie trzeba restartu przeglądarki.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2143
Reakcje/Polubienia
2604
.. nie wiem czy było to w temacie czy nie ... jeśli dodatki macie nadal zablokowane to pobrać rozwiązanie ...:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

.. klik PPM i zapisz jako ... następnie dodać do FF z pliku i go wskazać .. dodatki wrócą do normy :hi
... nie obserwuję tematu czy poprawka już wszyła czy nie dlatego podrzucam rozwiązanie ...
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
2. @yyy u Wasci moze nie zadzialac, poniewaz to co podalem wykorzystuje to co wprowadzono w wersji 60: "A policy engine that allows customized Firefox deployments in enterprise environments, using Windows Group Policy or a cross-platform JSON file". Jak Wasc byc moze zauwazysz, opisany przez Cie sposob wykorzystuje fix ktory podalem, i ktory sie da wrzucic w FF PRZED wersja 56 za pomoca workoutu opisanego na Reddicie. Chcialbym zauwazyc, ze za cholere pojecia nie mam czy u Cie zadziala, albowiem masz wersje PO 56, a PRZED 60, a tam Mozilla wrzucila jeszcze cos innego (maja fantazje tak co chwile zmieniac, sk.... ;) ).
Tak też właśnie przypuszczałem ,ze to fix tylko do nowej wersji jednak nie byłem pewny bo częsć tych sposobów teraz działa raz na nowej raz na starych esr,raz na nightly czy dev pełno teraz porad w internecie.Szczerze to nie zauważyłem po linku ,że to ten sam fix tylko przerobiony, bo tylko rzuciłem okiem na ten sposób.Stwierdziłem ,że na dziś podziękuje mozilli za weekendowe atrakcjie i przesiadłem się na waterfoxa bo tam wszystko śmiga. Bede testował i próbował ożywić starego ff w tygodniu jak się może wszystko uspokoi :)Choć nie wiem ,czy nie pożegnam ff na dobre ,bo ten wodnylis zdecydowanie żwawszy jest :)

Edit:
Jednak ciekawość wygrała z lenistwem i sprawdziałem sposób z redita co podałem wcześniej i działa na ff56 dodatki ożyły :)
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
PS: tak tylko chcialem przypomniec tym ktorzy sie uaktualnili do 66.0.4, ze ten intermediate cos tam cos tam NALEZY wywalic po aktualizacji. Robimy to po prostu usuwajac plik recznie z profilu, bo sie nie pokazuje nigdzie jako zainstalowana wtyczka.
A mógłbym prosić o wskazanie gdzie go znaleźć.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry