lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Dzisiaj uaktywnił mi się taki przypadek: na jednym z kont nie mogę kasować maili. Mam kilka skonfigurowanych a tylko na jednym onetowym taka przypadłość. Opcje naprawy folderu czy utworzenie nowego kosza niestety nic nie dają. Reinstalka?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Dzisiaj uaktywnił mi się taki przypadek: na jednym z kont nie mogę kasować maili. Mam kilka skonfigurowanych a tylko na jednym onetowym taka przypadłość. Opcje naprawy folderu czy utworzenie nowego kosza niestety nic nie dają. Reinstalka?
Nie wiem jak naprawiałeś kosz, ale możesz spróbować tego sposobu. Otwórz folder zawierający twoje wiadomości przychodzące danego konta np. C:\....profile\ImapMail\imap.wp.pl i skasuj pliki Trash oraz Trash.msf

Jeśli używasz IMAP, Thunderbird automatycznie utworzy nowy folder kosza.

Jeśli używasz POP:
  1. na liście folderów kliknij prawym przyciskiem myszy nazwę twojego konta i wybierz Nowy folder…,
  2. nazwij nowy folder „Kosz” i potwierdź utworzenie konta, naciskając przycisk Utwórz folder.

Jak to nie pomoże, to możesz zrobić kopie profilu przy pomocy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ma możliwość wyboru, co ma zostać skopiowane, np hasła maile itd.

xJKOV2X.png

Potem zrób reinstalację i wgraj na nowo profil.
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Mozilla Thunderbird 52.9.0
What’s New
  • Changed
    Thunderbird will now prompt to compact IMAP folders even if the account is online
  • Fixed
    Complete fix of the EFAIL vulnerability: 1) Removing some HTML crafted to carry out an attack. 2) Optionally: Not decrypting subordinate message parts that otherwise might reveal decryted content to the attacker. Preference mailnews.p7m_subparts_external needs to be set to true for added security.
  • Fixed
    Various problems when forwarding messages inline when using "simple" HTML view
  • Fixed
    Various
    Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Mozilla Thunderbird 52.9.1
What’s New
  • Changed
    Thunderbird will now prompt to compact IMAP folders even if the account is online

  • Fixed
    Complete fix of the EFAIL vulnerability: 1) Removing some HTML crafted to carry out an attack. 2) Optionally: Not decrypting subordinate message parts that otherwise might reveal decrypted content to the attacker. Preference mailnews.p7m_subparts_external needs to be set to true for added security.

  • Fixed
    Various problems when forwarding messages inline when using "simple" HTML view

  • Fixed
    Deleting or detaching attachments corrupted messages under certain circumstances (not working only in Thunderbird version 52.9.0)

  • Fixed
    Various
    Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wszystkie wersje:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Portable .paf:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
MozBackup widzi tylko wersję 32bit i nie można zrobić kopi najnowszej wersji Thunderbird x64 :(
Może dało by się jakoś zmodyfikować ten programik?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
MozBackup widzi tylko wersję 32bit i nie można zrobić kopi najnowszej wersji Thunderbird x64 :(
Może dało by się jakoś zmodyfikować ten programik?
A nie lepiej skopiować sobie cały folder z profilem?
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
@Elvis masz na myśli: Program Files > Mozilla Thunderbird cały ten folder sobie skopiować czy gdzieś w środku jest profil?
 
Do góry