joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Od lat używam Mozillę Thunderbird i jest moim ulubionym klientem pocztowym. Używam jej wersji 32-bitowej, mimo że mam system 64-bitowy i dobrze działa... Z rzadka potrafi się zawiesić, ale szybko się ,,odwiesza".
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Przy okazji takie pytanie, może ktoś podpowie: kilkanaście razy dziennie wyskakuje mi w tb komunikat, że certyfikat nie jest zaufany i prośba o potwierdzenie wyjątku bezpieczeństwa. Dotyczy to serwera gmail. Potwierdzam i za chwilę wyskakuje to samo. Przy adresie serwera jest okienko: pobierz certyfikat. Niestety też lipa.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Przy okazji takie pytanie, może ktoś podpowie: kilkanaście razy dziennie wyskakuje mi w tb komunikat, że certyfikat nie jest zaufany i prośba o potwierdzenie wyjątku bezpieczeństwa. Dotyczy to serwera gmail. Potwierdzam i za chwilę wyskakuje to samo. Przy adresie serwera jest okienko: pobierz certyfikat. Niestety też lipa.
Potwierdź wyjątek na stałe.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Potwierdź wyjątek na stałe.
Oxy w tym właśnie problem, że potwierdzam ten wyjątek na stałe i nie ma efektu. Myślałem, że to może coś jest między współpracą Thunderb z Avastem. Przeszukałem neta i rzeczywiście ktoś miał taki problem, podał nawet rozwiązanie i ...... coś musi być innego. Posiedzę w weekend i pokombinuję.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Oxy w tym właśnie problem, że potwierdzam ten wyjątek na stałe i nie ma efektu. Myślałem, że to może coś jest między współpracą Thunderb z Avastem. Przeszukałem neta i rzeczywiście ktoś miał taki problem, podał nawet rozwiązanie i ...... coś musi być innego. Posiedzę w weekend i pokombinuję.
Nie korzystasz czasem z jakiejś piaskownicy czy Programu typu Shadow Defender :??
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Przy okazji takie pytanie, może ktoś podpowie: kilkanaście razy dziennie wyskakuje mi w tb komunikat, że certyfikat nie jest zaufany i prośba o potwierdzenie wyjątku bezpieczeństwa. Dotyczy to serwera gmail. Potwierdzam i za chwilę wyskakuje to samo. Przy adresie serwera jest okienko: pobierz certyfikat. Niestety też lipa.
Miałem kiedyś taki problem z wp.pl i przyczyną było przedawnienie certyfikatu. Po dwóch dniach to naprawili.

Poza tym, podałeś mało danych ;) Mógłbyś zrobić screena komunikatu (powinien tam być Error Code i jakieś podpowiedzi). Ne napisałeś również, czy używasz IMAP, czy SMTP/POP. Czy wcześniej działo poprawnie, czy jest to po prostu świeżo dodane konto.
 
Ostatnia edycja:
Do góry