Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
953
Reakcje/Polubienia
1278
Uzyskaj różne informacje o konkretnym pliku, takie jak linker, kompilator lub narzędzie używane do jego tworzenia za pomocą tego przyjaznego dla użytkownika narzędzia

Nauz File Detector
to lekkie i przenośne narzędzie zaprojektowane, aby pomóc programistom i zaawansowanym użytkownikom odkryć wiele cennych informacji dotyczących konkretnego pliku lub pakietu. Mówiąc prościej, aplikacja może analizować dany plik i dostarczać informacji o linkerze, kompilatorze oraz narzędziu używanym do rozwoju. Jeśli dostępna jest nakładka, narzędzie może również wyświetlić te informacje.

Aplikacja posiada prosty i przejrzysty interfejs, który składa się z jednego okna, które umożliwia wstawienie pliku do analizy oraz większej przestrzeni roboczej, w której będą prezentowane informacje o nim.

W zależności od rodzaju wymaganych danych narzędzie obsługuje skanowanie rekurencyjne, głębokie i heurystyczne. Chociaż ustawienia te są dostępne w oknie głównym, można je również uzyskać z menu Opcje. Mówiąc o opcjach, tutaj użytkownicy mogą skonfigurować narzędzie, aby pozostać na wierzchu, zapisać ostatni skanowany katalog i rozpocząć skanowanie po otwarciu.

Narzędzie może być równie dobrze używane do skanowania folderów – i w razie potrzeby podkatalogów – opcji, do których można uzyskać dostęp z głównego okna. Podobnie jak w przypadku skanowania pojedynczego pliku, katalog wyświetla wszystkie zawarte w nim pliki wraz z odpowiadającymi im informacjami PE32 i dostępną nakładką. (opis z softpedia.com)

program obsługuje 3 systemy - Mac Linux i Windows

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry