Nowe spolszczenie Camtasia Studio 8 wersja 8.6.0.2079

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka


Spolszczone są podstawowe funkcje progranu łącznie z poradnikiem Pierwsze Kroki, Camtasia MenuMaker, wszystkimi ekranami takimi jak Biblioteka, Przejścia, edycja audio, nagrywanie z kamery itd... spolszczone jest Menu, komunikaty błędów, wszystko co udało się przetłumaczyć.
Niestety nie udało mi się znaleźć zasobów językowych osi czasu i oś czasu nie jest spolszczona, nie przeszkadza to w edycji aż tak bardzo bo menu Edycja jest po polsku.
Jak widać spolszczony jest również dodatek do PowerPointa, Życzę przyjemnego i owocnego korzystania z polskiej wersji Camtasia Studio 8. Do spolszczenia została wykorzystana ostatnia finalna wersja tego programu.
Lin do instalki w opisie filmu na YT
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
dziś Google usunęło mi filmy dotyczące spolszczeń Camtasia Studio naruszyłem prawa producenta TechSmith grożą mi zamknięciem mojego kanału YouTube

46736726_1950274181715064_6322237167322005504_o.jpg
 
Ostatnia edycja:

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Na moją prośbę do Tech Smith producent cofnął roszczenie dotyczące praw autorskich pod warunkiem że skasuję film z YouTube . Konto mam czyste. Nie mogę niestety udostępniać spolszczenia w Google Disk, plik oznaczony jest jako nadużycie, Wszyscy którzy chcieliby mieć to spolszczenie proszeni są o kontakt pod moim adresem emmers@spoko.pl, Wyślę jako załącznik
Swoją drogą, nie spotkałem jeszcze tak upierdliwego producenta programów. Proponowałem im utworzenie polskiej wersji Camtasia Studio to zagrozili mi utratą licencji, Pliki spolszczeń są wyszukiwane i blokowane. DariuszKu który spolszczył Camtasia Studio 9 spotkał się również z niezrozumieniem. Żałosne.

Hi Jan Banasiak,

Good news! TechSmith Corporation has just released their copyright claim on your YouTube video.

Video title: Nowe spolszczenie Camtasia Studio 8

This means your copyright strike has been resolved, unless TechSmith Corporation is still claiming other videos included in that strike. Check your account standing.

Thanks,

The YouTube Team
 
Ostatnia edycja:
Do góry