[ODDAM] Bitdefender Internet Security 2013

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Kończy mi się licencja na NIS-a. Zalogowałem się w dniu dzisiejszym na stronie z promocją BIS i do tej pory licka nie doszła (sprawdzałem również spam).
Dlatego jeśli ktoś dysponuje zapasową licencją na Bitdefendera byłbym wdzięczny :D
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Witam,
jeśli ktoś posiada jeszcze zbędną licencję - chętnie przyjmę i zainstaluję mojej siostrze ("opiekuję się też jej komputerem" - niedługo kończy jej się BIS 2012) - sama posiadam 90-dniową wersję Bitdefender Total Security 2013 i bardzo sobie cenię oprogramowanie spod znaku Bitdefender.
P.s. O promocji wiedziałam, ale nie miałam możliwości z niej skorzystać - w podanych godzinach byłam w pracy.

Z góry dziękuję ewentualnemu dobrodziejowi :dziękuję
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
baarao7 napisał:
Witam,
jeśli ktoś posiada jeszcze zbędną licencję - chętnie przyjmę i zainstaluję mojej siostrze ("opiekuję się też jej komputerem" - niedługo kończy jej się BIS 2012) - sama posiadam 90-dniową wersję Bitdefender Total Security 2013 i bardzo sobie cenię oprogramowanie spod znaku Bitdefender.
P.s. O promocji wiedziałam, ale nie miałam możliwości z niej skorzystać - w podanych godzinach byłam w pracy.

Z góry dziękuję ewentualnemu dobrodziejowi :dziękuję

Wysyłam Ci na PW.
 

peakhunter

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Panowie i Panie,

Jeśli ktoś ma jeszcze lickę na zbyciu będę bardzo wdzięczny za pomoc. Niestety przegapiłem promocję o 1 dzień, a z całą pewnością bym z niej skorzystał. Kończy mi się licencja w NIS 2013 i muszę wymienić pakiet ochronny.

Serdecznie dziękuję,
peakhunter
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Ja też potrzebuję jeszcze jednej licencji - ponoć licencje na ten program jak ktoś już pisał można łączyć do 1000d ni
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
ciekawe jaki procent tych co natrzaskali licek (nie liczę przygłupów co sprzedają te licki na allegro) będzie korzystać z bita więcej niż 30 dni :yhy
 

paweloss

Wygadany
Dołączył
10 Grudnia 2012
Posty
54
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
BAU
OXYGEN THIEF napisał:
nie liczę przygłupów co sprzedają te licki na allegro

Też widziałem, opycha jeden po zecie za sztukę, ale w komentarzach widać, że ładnie ktoś go eliminuje z 3 fikcyjnych kont... konkurencje ma, hehe :szydera

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
Również i ja posiadam jedną licencję do oddania [prześlę tylko i wyłącznie przez e-mail]

Warunek:
Podanie adresu e-mail na PW.

Edycja:
Licencja oddana Trickster'owi
 

Avos

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
141
Reakcje/Polubienia
1
boss napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
nie liczę przygłupów co sprzedają te licki na allegro

Takie rzeczy trzeba nazywać po imieniu, ale raczej przeklinanie na forum jest zabronione...
Przecież nazwał po imieniu i tak za elegancko tych przygłupów.
Osobiście dotknęło.
 
Do góry