[Oddam] Norton 360 v 6.0 PL (1 rok)

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36019
Reakcje/Polubienia
25122
Miasto
Trololololo
druga opcja to taka że masz za dużo wiadomości, limit to 70 jeśli masz tyle to nic nie wyślesz, musisz pokasować stare.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36019
Reakcje/Polubienia
25122
Miasto
Trololololo
Więc pozostaje tylko jedno, zaloguję się za ciebie na twoje konto i sam sprawdzę czy to nie działa.Potem zmienisz sobie hasło i tyle.Jak tak to napisz że ok i się wyloguj.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36019
Reakcje/Polubienia
25122
Miasto
Trololololo
Sprawdziłem, wszystko działa (wysyłanie i odbieranie).Screenik z wysłanej wiadomości z twojego konta do mnie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaraz dostaniesz na maila hasło do logowania, musiałem zmienić bo ja nie mam wglądu na te co ty sobie ustawiasz.Jak się zalogujesz to zmień sobie.
 

maik76

Wygadany
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
90
Reakcje/Polubienia
0
to ja poproszę bardzo i z góry dziękuję i wesołych świąt wszystkim
 

maik76

Wygadany
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
90
Reakcje/Polubienia
0
Ok kris68 jak zainstaluję to dam znać pewnie gdzieś wieczorkiem ,bo spadam niedługo z rodzinką w odwiedziny:)
Dzięki bardzo i widzę że odnalazłeś następne forum i aktywnie się udzielasz jak na forum.mywindows8.pl i chwała Ci za to.
Pozdrawiam i wesołych świąt.
 

kris68

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
60
Reakcje/Polubienia
0
Tylko sie odezwij na gg 2392387 bo moze nie doczytales wyzej to ci podam linki. PW cos mi dalej nie dziala. A co do udzielania to udzielam sie na kilkunastu forach bo mam w sumie duzo czasu.
 

maik76

Wygadany
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
90
Reakcje/Polubienia
0
Kris 68 instalowałem właśnie Norton 360 i kluczyk który wysłałeś mi na pw nie działa mam komunikat ze ważność tego klucza wygasła i nie można go użyć do aktywacji produktu
 
Do góry