Odzyskanie utraconych danych z pendriva

A

Anonymous

Z innych aplikacji mogę Ci polecić taką aplikację która zwie się : Digital Image Recovery. :)
albo Easy Recovery. :)
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
Dzięki chłopaki ale użyłem już tylu programów do odzyskiwania, że szkoda gadać. Jedne działały lepiej inne gorzej ale obojętnie na którym części zdjęć odczytać się nie udaje tzn. tak jak wspominałem program do odzyskiwania twierdzi że plik jest odzyskany w 100% i jest dobry, format jest prawidłowy .jpg, rozmiar też, czas wykonania zdjęcia zgadza się a nawet w kilku można odczytać jakim aparatem zrobione one zostały. Problem w tym że zdjęcie otworzyć się nie daje :(
Dlatego staram się naprawić te odzyskane pliki, problem w tym że ja zupełnie ciemny w tym temacie. Znalazłem informacje, jak już wspominałem, żeby edytować uszkodzone zdjęcia w programie Hex Editor i sprawdzić jak wyglądają od środka, jeśli wszędzie będą 00 tzn że plik jest całkowicie uszkodzony w innym przypadku może być tylko coś w środku namieszane ale zdjęcie gdzieś tam się kryje i jest do odzyskania. Znalazłem też opis jak naprawić i podałem go we wcześniejszym poście, jednak mimo iż jak mi się wydaje przetłumaczyłem go i wykonałem poprawnie zdjęcie ciągle się nie otwiera.
Może zna się ktoś na tym?? Wklejam opis naprawy w programie do edycji danych HEX (czy jak to tam się zwie)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
haaaaa :D upór się opłacił, w bezkresie google wygrzebałem coś takiego JPEGsnoop :yahoo
dzięki temu programowi otworzyłem praktycznie 80% wszystkich tych niby uszkodzonych fotek i z tych 80% 3/4 jest w stanie nienaruszonym
więcej już chyba z tym zrobić się nie da ;)
dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie :dziękuję no i przepraszam "załogę" za posta po postem ale chciałem podbić temat
dla zainteresowanych program pobrałem stąd:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Ja ze swojej strony poleciłbym znakomity (ale płatny) program MiniTool Power Data Recovery 6.5. Ostatnio odzyskał mi wszystkie zdjęcia z karty pamięci telefonu podczas gdy inne programy odzyskiwały je częściowo lub nie odzyskiwały wcale. Kiedyś także uratował mi dane. Ogólnie odzyskiwanie z pendriva to tylko jedna z wielu możliwości odzyskiwania tego programu. Jest nawet szybki w porównaniu do konkurencyjnych programów.
Wysoka skuteczność odzyskiwania jest dość mocnym atutem tego softu.

23355636043897025548.jpg


Jest jeszcze darmowa wersja lecz nie sprawdzałem jak wypada, nie wiem jakie ma dokładnie ograniczenia:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry