Office 365

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Witam,
ogólnie nie byłem zainteresowany tą wersją abonamentową ale ostatnio "kusi" mnie powierzchnia chmury 1TB
Mój zlepek chmur różnych daje powierzchnię ok 200GB, a potrzeby robią się większe.
29 zł miesięcznie (bez promocji) dla 365 wydaje mi się dużo ale mogę się mylić.

Czy dziwnie tanie wersje 365 na allegro to jakaś "ściema"?
Czy zna ktoś jakieś ciekawe promocje na 365?
A może jakaś chmura (pewna i godna zaufania, do 500GB, w rozsądnej cenie) o której nie wiem i możecie coś polecić?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36018
Reakcje/Polubienia
25120
Miasto
Trololololo
Dziwnie tanie z allegro tzn. jak tanie :??
Sprawdź sobie pCloud, korzystam i jest :ok , można też lifetime złapać.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Proponuję Ci poczekać aż będzie promocja na Office 365 w jakimś sklepie typu Empik a wtedy będzie można poszaleć i za fajne pieniądze mieć licencję nawet na 5 lat i 5 stanowisk prosto od MS. Trochę wysiłku i kupując subskrypcję na 4 lata sam MS sprezentuje Ci kolejny rok gratis. Dodatkowo klucze nie wygasają więc teoretycznie można ich nakupować do woli i trzymać na zapas.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1677
Reakcje/Polubienia
1771
Dziwnie tanie z allegro tzn. jak tanie :??
Sprawdź sobie pCloud, korzystam i jest :ok , można też lifetime złapać.
pCloud daje raptem 10 GB. To już lepiej Mega, bo dają 50 GB.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Synchronizuję tym komputery i komórkę, bo Google Drive zrobił się z czasem za mały.


Microsoft Office używam darmowego przez stronę internetową. Na licencję/abonament mnie nie stać niestety.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1677
Reakcje/Polubienia
1771
A to nie wiedziałem że zmienili, bo mam dożywotnio gratis 50 GB.

Można jeszcze na kilka sposobów powiększyć OneDrive:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36018
Reakcje/Polubienia
25120
Miasto
Trololololo

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2184
Reakcje/Polubienia
2556
Miasto
Kraków
Zawsze można wykupić lifetime'a w pCloud, dawno temu była promocja na PZD - pCloud 50GB za darmola - skorzystałem i działa dalej :)
pCloud to chyba jedyna chmura co sprzedaje lifetime. Nawet na promocji to koszt około 700zł (500gb). Lubią padać te chmury, lubią. Dzisiaj jest, jutro może być po ptokach, jak to mówią.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
pCloud to chyba jedyna chmura co sprzedaje lifetime. Nawet na promocji to koszt około 700zł (500gb). Lubią padać te chmury, lubią. Dzisiaj jest, jutro może być po ptokach, jak to mówią.

To wszystko zależy co kto i ile potrzebuje i ile chce na to przeznaczyć. Ja kupuję office 365 na pięć lat dla pięciu osób i miesięczne wydaję na to niecałe 11zł czyli trochę ponad 2zł za osobę. Jak za pakiet biurowy i 1Tb to w mojej ocenie niewiele.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
To wszystko zależy co kto i ile potrzebuje i ile chce na to przeznaczyć. Ja kupuję office 365 na pięć lat dla pięciu osób i miesięczne wydaję na to niecałe 11zł czyli trochę ponad 2zł za osobę. Jak za pakiet biurowy i 1Tb to w mojej ocenie niewiele.
Przyznam że nie widziałem jeszcze promocja na 5-cio letnią wersję 365
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10659
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Przyznam że nie widziałem jeszcze promocja na 5-cio letnią wersję 365

No bo nie ma takich promocji ale są często na rok np. Personal za 150zł. Jednak na jedno konto możesz wbić max 5 kodów. Ja kupuję 4, każdy z innego konta. Później zgłaszam się do MS w sprawie 3 miesięcy gratis i robię tak w przypadku każdego z kodów i z różnych majli. Na każdy dostaje kod na 3 miesiące czyli w praktyce 4 takie kody dają razem 12 miesięcy czyli piąty rok subskrypcji za darmo. Po aktywowaniu wszystkiego czekam miesiąc i za 43zł kupuję miesiąc Family i wówczas mój Personal robi upgrade na Family a że miałem 5 lat Personal to mam już 5 lat Family :)
Kody nie mają daty ważności ani nie są przypisane do jakiegoś majla czy konta więc każdy z osobna mogę użyć na tym samym koncie MS.
Nie lamę przy tym żadnych regulaminów MS tylko sprytnie korzystam z ich promocji :)
 
Do góry